TFF 1.LİG 2021-2022 35.HAFTA | Ankaragücü 0 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 30 Nisan 2022, 14:33:05

« önceki - sonraki »

55.hakan

Yenebileceğimiz bir maçtı ama Ankaragücü kapandı baya bu kadar kapanmalarını beklemiyordum. Melih çıkmasa kırmızı görürdü çok iyi bir hamleydi çıkması. Halen iddiamız devam ediyor ilginç bir şekilde.

muzaffer4

Ankaragücüne 1 puan yetiyor olması aleyhimize oldu. Bizim atakları karşıladılar beklediğimiz kontraları yapamadık genel olarak iyi oynadık ama sonunu getiremedik. Yenseydik Eyüp'le puan farkını 2'ye indirecektik. Eyüp'ün kalan 2 maçta (son maçı Balıkesir'i saymıyorum) 4 puan kaybetmesi lazım ben ihtimal vermiyorum. Eyüp kaybeder de biz 3 te 3 yapamayız.

emrealtinsk

Yasin'in oyuna girmesi takımı durdurdu zaten oda artık bırakmış iyice keşke Polat ikinci yarı devam etseydi

_SoN_

Bu sene zaten bitti, oynanan futbol daha önceki haftalarda da dediğim gibi formalite, gelecek seneye hazırlık adına gençlerin oynaması faydalı olur.
Kim derdi Ümraniyespor süper lige çıkacak diye, kaç tane İstanbul takımı oldu saymakla bitmez, bu sene çıkamadık seneye daha zor geçecek bence, bakalım bu şekilde kaç istanbul takımı daha dolacak süper lige.