Hüseyin Eroğlu

Başlatan _SoN_, 25 Eylül 2022, 20:16:25

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Ya hocam seni gercekten cok seviyorum. Gel su takimla basarili ol antep maciyla acilisi yap.

Raqua55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 24 Eylül 2023, 00:18:04Ya hocam seni gercekten cok seviyorum. Gel su takimla basarili ol antep maciyla acilisi yap.

Bende çok seviyorum keşke uzun yıllar bizimle beraber başarılara imza atsa. Fakat süper lig ağır geldi gibi. Şunuda unutmamak lazım olay 2 galibiyete bakar arka arkaya alacağımız 2 maç rüzgarı tersine çevirebilir.

_SoN_

3 tane kendinden daha tecrübesiz hocalara, biri daha ilk sezonunda kazanamadı, servet çetin daha ilk sezonunda samsunla berebare kaldı, çağdaş transfer yapamamış takımla hüseyin hocayı yendi, daha dünki nuri antalyayla hüseyin hocayı yendi, fener ve gs yi saymadım bile, bu şekilde hoca gösterdi ki bu lig için yetersiz, maalesef hoca gitmeli, önümüzdeki ilk 3 maçtan en az7 puan çıkaramazsak ilk yarının sonucusu oluruz.

55.hakan

Yol yakınken yollar ayrılmalı kurtarıcı olarak Soner'i oyuna alan bir hoca takımda kalmamalı.

_SoN_

Hüseyin Eroğlu ile yollar ayrıldı. Bu maçtan önce beklemiyordum ama ligi bilen bir hoca gelirse erken alınan karar fayda getirir, ama yine ligi bilmeyen bir hoca gelirse yazık olur.

Sadece Samsunspor

Evet yollar ayrilmis kendi resmi instagram sayfasindan paylasti. Allah razi olsun bizi lige cikartti. Antep macina bence cikmaliydi ama olmadi. Insallah iyi bir hoca gelir.

Raqua55

Yolu açık olsun... Çok seviyordum. Malesef duygusallık futbolda olmuyor.

emre

Keşke istikrar sağlayabilecek en azından bir kaç yıl devam edebileceğimiz bir hocamız olsa. Lakin ben Hüseyin hocanın süper ligde yapamayacağını düşünüyorum. Ayrıca son süper Lig senemizdeki gibi hocayı göndermekte geç kalacagimizdan korkuyordum. Umarım doğru kişiyi buluruz. Hüseyin hoca Samsunspor'da iyi hatırlanacak.

ugurozkan

Hocanın geçen yıl deplasmanda oynattığı futbolu hiç beğenmiyordum. Baskı yediğimiz Sakarya gibi takımlara karşı şansa kazanmıştık. Futbolumuz o kadar erken şampiyon olmayı haketmiyordu. Her şeye rağmen önemli bir başarıydı.

Bu yazki kadro planlamasında yönetimle arasındaki diyaloğu bilemeyiz. Transferlerde kimin ne kadar etkisi olduğu önemli. Ayrıca önemli transferler son haftaya bırakıldı ve tam kadroyla yalnızca iki maça çıkıldı. Puan kayıplarının asıl sebebi bu geç transferler hocanın suçu mu?

Başarısızlığın faturası tabii ki kulübün sahibine değil, hocaya çıkacaktı. Zaten hocanın görevi, başkan, takım 4lü savunmaya geçti diye açıkladığında bitmişti. Uzatmalar olarak iki maç daha takımın başında kaldı.

Başkan sürekli söylediği gibi uzun vadeli planlar yapıyorsa takımın 4-5 haftalık grafiğine bakmaması gerekir. Başkanın çok öykündüğü premier ligde Arteta iki sezon berbat işler yaptı, sabredildi, sonrasında az kalsın şampiyon oluyordu.

Uzun lafın kısası bu takım başkan takımı, gelecek hoca Klopp da olsa Mourinho da olsa bunu bilmeli.

Hocanın yolu açık olsun, yeni hocamıza da Allah sabır versin.

Elyesa

ben zaten gider demisdim insanligi iyi olabilir birsey dedigimiz yok ama futbol oyle kirmizi kazakla filan olmuyo hoca...yolun acik olsun

jean

Isterdim basarili olmasin yazik oldu yapacak birsey yok kan degisikligi saartti yolu acik olsun

sunbeam

28 Eylül 2023, 21:40:26 #86 Son düzenlenme: 28 Eylül 2023, 21:49:37 sunbeam
Hoca için çok üzgünüm, ona çok şey borçluyuz. O olmasaydı kim bilir ikinci ligde kaç yıl daha sürünecektik. Bence en azından Gaziantep maçını ya da milli maç arasını bekleyebilirdik.

Sezona iyi başlamadık ama sadece bir iç saha maçımız vardı ve o da güçlü bir rakibe karşıydı. İkinci ligde de hocanin basarili sonuclar almasi biraz zaman aldı. Geçen sene Giresun'un 5 maçta 0 puan ve 0 gol attığını ve yine de aynı teknik direktörle ligde kalmayı başardığını da unutmamak gerek.

Sezon başında ucuz, kalitesiz oyuncuların getirilmesi ve faydalı olabilecek oyuncuların ancak transfer döneminin bitmesine yakın gelmesi daha çok başkanın suçu.

Zaten öyle Emre, Sergen, veya Aykut Kocaman falan geleceği yok. Başkan herhalde reklam olsun diye bu isimlerle görüşüyor, sonra yine 50 kuruş fazla istendi vazgeçtik deyip, Tolunay Kafkası falan getirir.

Raqua55

Bunların kimseyi getireceği yok. Geri alın bu adamı ufak bir kıvılcım ile lige yeniden başlarız. Bazen ayrılıklar sonrası çok daha güzel şeyler oluyor. Oda bunlardan bir tanesi olabilir.

Sadece Samsunspor

Galiba umit milli takimin basina gececek. Hayirli olsun. Isabetli karar olur.