Nurullah Aslan

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:52:25

« önceki - sonraki »

ercan0655

Sana güvenemedim bir türlü uzunsun o kadar kaleyi doldurmuyorsun, hız ve çeviklik sıfır hava hakimiyetin yok yerden zaten rezilsin.

MeL_55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 14 Şubat 2021, 18:32:56ben furkanin iyi kaleci oldugunu savunmuyorum ama nurullah furkandan daha "iyi" bir kaleci degil.
yedigimiz golleri acip bakabilirsiniz. mesela dün akhisar ilk yarida bir plase sut birakti oda gol oluyordu eger savunma cizgi önünde karsilamasaydi.

ugurcan cakir 24 yasinda ve mükemmel ötesi bir kaleci. tek basina mac kazandirabilen bir kaleci. nurullah 23 yasinda ve berbat bir kaleci. ne zaman üzerine gelmeyen top olursa kesinlikle gol oluyor. bence "gelismesi gerek" diye cümlelere de gerek yok. furkan nasil ayni kaldiysa nurullahta böyle devam edecek. boyu uzun oldugu icin refleksleri cok agir kaliyor ve o yüzden yan toplari genelde yiyor. velhasilkelam iyi bir kaleci kendini 20 yasinda da belli eder.

tam bir yil önce;
tespit gibi tespit

Sol Açık

Hep eleştirmeyelim, bugün her açıdan gayet iyi oynadı ve galibiyette pay sahibi oldu... Tebrikler...

Lusage

İnşallah 5 maç verirlerde bir daha kaleye gecemezsin. Karşı karşıya kaldigin pozisyonlarda ayağınla topa dalmandan bıktım artık. Elin var lan senin elin. Büyüyüp acı kapatacaksin. Vücudunla topa yatacaksin. Yeter be yeter..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaya

Maç 0-0 iken 38. dakikada rakibe o şekilde girilmez. Bırak atsın golü 11'e 11 çevirme şansın olur.

Lusage

İrfancan'ın menajerine bunu da vermek lazım. İrfan'ı süper lige kastıran adam bu yetersizide bir takıma çakar herhalde..

Raqua55

Buna guvenerek zaten sezonu heba ettik.

Raqua55

55.hakan

Kaleci konusunda yaza yaza dilimde tüy bitti sezon başından bu yana. Nurullah şu anda var olanların içinde kötünün iyisi ama şampiyonluğa oynayacak takımın kalecisi değil. Bari adam akıllı bir kaleci alsaydınız play off değil ilk 2 den çıkardık.

Lusage

2 metrelik kova.

Mert

Babana saygımdan dolayı birşey demiyorum sana

Raqua55

Ne olur git artik Allahini seversen gururun varsa cikar formayi. Ustune gelen topuda cikaramiyor

55.hakan

Bedelsiz git çünkü kalınca Bir şekilde kaleye geçiyorsun

Lusage

isyan

Yalandan atla birsey demiyoruz, ama kalenin icine atlama. Sov yapmayi, yalandan atlamayi bile beceremiyorsun.