SAMSUNSPOR KONGREYE GİDİYOR

Başlatan Barış555, 05 Aralık 2017, 09:19:55

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Samkon baskani Sezgin Gumus liste olusturduklarini ve olusacak kaynagin 3 milyon lirayi bulabilecegini soyledi.

jean

eprianu

Alıntı yapılan: yirmiuc - 08 Ocak 2018, 23:10:16
Samkon baskani Sezgin Gumus liste olusturduklarini ve olusacak kaynagin 3 milyon lirayi bulabilecegini soyledi.

Liste derken yönetim için mi yardım için mi? Kazım Yılmaz'ın da adı geçiyor. Kimi temliki kaldıracak diyor. Kimi aday olacak diyor.

yirmiuc

08 Ocak 2018, 23:21:45 #228 Son düzenlenme: 09 Ocak 2018, 22:41:15 yirmiuc
Alıntı yapılan: eprianu - 08 Ocak 2018, 23:18:05
Liste derken yönetim için mi yardım için mi? Kazım Yılmaz'ın da adı geçiyor. Kimi temliki kaldıracak diyor. Kimi aday olacak diyor.

Yardim kampanyasi icin.
Samsunsporu bu durumdan tek basina kurtarabilir aslinda Kazim Yilmaz, keske sozunde dursa kulubu aldigi yere cikarsa.

bayfa55

Onu bunu bilmem. Transfer yapamazsak paraşütsüz düşeriz...

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: jean - 08 Ocak 2018, 23:14:11
Galipin 555 bini ne oldu

Reklamlar sona erdi. Yok öyle birşey hocam.

eprianu

Cumhuriyet meydanında, eline mikrofonu alıp, "Protesto yok, tepki yok" diyerek söze başlayan müthiişşşş Samsunsporlu!
Tribünler, mikrofonlar kimlere kaldı!

Sadece Samsunspor

Kim ki bu kisi. Akp li falansa tepkiyi dindirmek icin siyasiler oraya cikartmistir

Barış555

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 09 Ocak 2018, 10:15:32
Kim ki bu kisi. Akp li falansa tepkiyi dindirmek icin siyasiler oraya cikartmistir

yeni çorbacı grubun kendi aralarından cıkardıgı biri.

55ertan

Alıntı yapılan: bayfa55 - 09 Ocak 2018, 06:29:04
Onu bunu bilmem. Transfer yapamazsak paraşütsüz düşeriz...

Renktaş sen transfere geçtin. Ben Abdülkerim (Ligin en pahalı topcusu), hasan, çağrı, larbi ib..si, geri gelme ihtimali varmı diye düşünüyorum daha.
Şu kadroya 2yerinde orta saha takviyesi yeticekdi :'( :'(

Shane_Falco

Alıntı yapılan: 55ertan - 09 Ocak 2018, 12:45:50
Renktaş sen transfere geçtin. Ben Abdülkerim (Ligin en pahalı topcusu), hasan, çağrı, larbi ib..si, geri gelme ihtimali varmı diye düşünüyorum daha.
Şu kadroya 2yerinde orta saha takviyesi yeticekdi :'( :'(

Onları unut hocam sen. Abdülkerim Rizeyle bitmek üzere. Hasan zaten Samsun'dan direk İzmir'e gitti. Altınordu ile anlaştı. Larbi fransa 2.liginde bi takıma imzaladı. Çağrı Elazığ antremanına çıktı. Ufuk'ta ya Elazığ'a ya da Altınordu'ya imzayı atmak üzere.

yirmiuc

Yarin bir is adami 7-8 Trilyon harcama sozu ile baskanliga adayligini aciklayacak soylentileri var.
2. kazim yilmaz donemi mi acaba?

fanatik samsunsporlu

Abdulkerim geçen seneyi arattı.Çağrı ve Ufuk bizde çok kötüydü. Hasan ın karakteri zaten ortaya çıktı.Başkan da gelirse yerlerine iyi transferler yapılacaktır. Bunda  da vardır bir hayır.

MeL_55

Alıntı yapılan: yirmiuc - 09 Ocak 2018, 22:42:31
Yarin bir is adami 7-8 Trilyon harcama sozu ile baskanliga adayligini aciklayacak soylentileri var.
2. kazim yilmaz donemi mi acaba?

benim de duyumlarim o yönde.
2. kazim yilmaz dönemi olabilir

_samsunspor_

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 10 Ocak 2018, 00:09:47
Abdulkerim geçen seneyi arattı.Çağrı ve Ufuk bizde çok kötüydü. Hasan ın karakteri zaten ortaya çıktı.Başkan da gelirse yerlerine iyi transferler yapılacaktır. Bunda  da vardır bir hayır.
Katılıyorum,takımda hemen hemen bir güç kaybı yok şuanda