4.hafta | Fenerbahçe 5-2 SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan yaman55, 21 Ağustos 2005, 12:12:03

« önceki - sonraki »

yirmiuc

baha55

hadi aslanlarım yeninde gelin şunları..yeninde bas kaldıralım bu serefsiz futbol çarkına ,,yenin de bagaralım sabahlara kadar sokaklarda,yenin de o o çok böbürlenen fenerlilere haykıralım, yeninde gelin aslanlarım yenin de gelinnnnnnn

samsunsevdalısı

Alıntı yapılan: "timofte"az önce sevgili samsunkopat ve istanbul tuzladan samsunsporlu arkadaşlarla beraber biletimizi (eminönü iskelesi biletix gişelerinden) aldık maç saatini bekliyoruz.
inşallah Samsunsporumuz iyi bir sonuç alır.

Allah Utandırmasın Kardeşim,
Yüreğimiz sizlerle,Allah Yardımcımız Olsun...

yirmiuc

yirmiuc

ÇarŞamBaLı

sum macı alsak varya çarsambada olay yapcam a.q mesaleler hazır bı kazansak yaktım alayını çarsambayı gokkusağı gıbı yapcam

yirmiuc

yirmiuc

yirmiuc

kötü denilen fenerbahçeden 5 tane yedik.

Ligin enfazla gol atan takımlarından olmamıza rağmen forvete takviye istenip kalede yaşadığımız sıkıntının görülememesi garip.

salihcakir

bu mac bence kalede bi sıkıntı gorülmedi. eksikligimiz özellikle sag bek ve forvet hattında. orta alanda da bir adama ihtiyacımız var yinede. takımımızın taktik anlayısı genel manada dun cok iyiydi. lakin kanatları biraz daha iyi kapatmalıydık. bu bağlamda sol tarafımız sağ tarafa göre daha iyi bir görüntü çizdi. lakin süme oranın adamı olmadığı için özelikle ikinci yarıda çok aksadı. bide elimizdeki nimet ertanı gittik orduya verdik. çok yararlı olurdu bence. kais ve celilinde saman alevi gibi oyunları da puan alacagımız bir mactan farklı bir skorla maglup olarak ayrılmamamızın nedenlerınden biri. ama ben genel manada takımın mücadelesini beğendim. kanatları daha iyi kapatmalıydık o kadar.

bengülü

samsunkopat sen nediyorsun kalede sıkıntı olmadığını söylüyorsun allumun dört goldede hatası vardı defans çok kötü adam bir dakikada 2 gol yirmi yazıklar olsun bütün samsunspor futbolcularına bizleri rezil ettiler sokağa çıkımaz olduk

salihcakir

sizlere ömer üründülün yazısını okumanızı öneririm. bir kere allumun bence; alexin onu çalıplayıp attığı goldeki zamanlama hatasından başka hatası yok. çok beğendim bu maçta allumu. her maç böyle oynamayabilir doğru ama bence bu maçta oldukça iyi bir performans gösterdi. asıl sorunu kanatlarımız özellikle el yasa ve celil gösterdi. bir de takımda hızlı aralara gidebilen bir forvet eksikliği maçı kaybetmemizdeki en önemli etmendi. utanılacak bir şey yok. bugün dün stadda da giydiğimiz 55 numaralı kırmızı beyazlı t-shirtle dışaı çıktım. ve göğsümü gere gere yürüyorum. samsunsporlu olmaktan gurur duyuyorum. dün akşamı seyredince gelecekle alakalı umudum biraz daha arttı. inşallah samsunspor istenilen yerlere gelecektir.

samsunlu_gencler

aynen salih abi bende su an o tisotlerle geziorum.ama dun ne samsunspor nede tribunumuz bizi tatmin etmedi.macı yaklasık 45 50 samsunsporlu kardelerimiz izledi.zaten 22 kişiyi maca ben getirdim.ya istanbulda yasayan o kadar samsunlu war kimse maca gelmemiş.maca gelenlere basta sen we timofte abi olarak bizi yalnız bırakmyn samsunlu kardeslerime sukranlarımı sunuyorum.ama bi konuda dikkat cekelim.samsundan sadece 3kişi gelmişti maca.bide bizim fotolar ne zaman konulacak haberi olan warmı

timofte

Dün gece maç öncesinde hiç umudum olmamasına rağmen ortaya koyduğumuz futbol nedeniyle bir ara umutlanmıştım ama olmadı. Yenilmek bir yana oyunun hiç hakkı olmayan farklı bir skor çıktı ortaya.. Stattan skor 3-1 iken ayrıldım, Serkan'ın golünden sonra uzatma dakikalarında yenilen iki gol konsantrasyon eksikliğinden başka bir şeyle açıklanmaz herhalde.

Samsunspor'un dengeli bir futbolu uzun süre ortaya koyduğunu gördükten sonra böyle bir skor insanı üzüyor. Samsun, İstanbul deplasmanında böyle top oynayacak ender takımlardandır her şeye rağmen. ama son toplarda gereksiz bir panik vardı. celil'in ani ataklarda topu kontrol edemeyişi birkaç pozisyonun başlamadan bitmesine yol açtı. Oyunun dengede gittiği bölümlerde bu toplar olumlu kullanılabilse durum daha değişik olabilirdi.

Allum Buker'in Süme El Yasa ile birlikte FBahçe'nin ikinci golünde büyük hatası olduğunu düşünüyorum. golü kapattığı köşeden yedi, daha top gelmeden yattığı için topu çıkaramadı.

Hakemlerin seyirci sesine göre faul olmayan pozisyonlarda düdüğü çalmak zorunda kaldıkları, cesur davranmak isteyenlerle de "cesur yürek falanca" diye dalga geçilmeye çalışıldığı bir ortam da insanı üzen bir başka olay. Dün akşam çok net bir hakem kıyımı olmasa da İstanbul'daki maçlarda oyunun yönetimine seyirci topluluklarının ortak oluşunun bir örneğini daha izledik.

tribündeki 100'e yakın Samsunsporludan biriydim. İçeri girmek öylesine zor oldu ki, gelenlerin bir bölümü de F.Bahçeliler arasına girmek zorunda kaldı. Zaten bir kulüp başkanını (Samsunspor başkanı Ölmez'i) 35 dakika stad kapısında bekleten zihniyetten de fazlası beklenemezdi. hepimiz kırmızı beyaz formalıydık, resimleri ilk fırsatta buraya koyacağım. bu skordan sonra bile anlamını yitirmeyecek kadar güzel olduğunu düşünüyorum çünkü.

curva55

Tellere tırmadığımda kolum kesilmiş sinirden evde fark ettm.Ama Samsundan gelemeyenlerin suçu yok.Takımın durumu yok samsunlu zenginlerin otobüs yapması lazımdı onlar en büyük şerefsizler.