Hasan Kılıç

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2014, 01:26:31

« önceki - sonraki »

nomak55

Gerçekten çok özverili, efendi ve çalışkan bir futbolcu bizim bu tarz işine sadık efendi kişilikli futbolculara ihtiyacımız var bence hafta sonu attığı gol ise gerçekten haketti. Belki harika bir tekniği yok çabuk ta değil ancak çok çalışkan ve istikrarlı bize uzun seneler hizmet eder diye ümit ediyorum. Taha ile de orta sahada harika bir ikili oldular.

Aslankaya

temiz futbol oynuyor bu yönünü seviyorum ama biraz daha sorumluluk alsa,şut çekse daha faydalı olur.gelişmeye müsait kim önerdiyse tebrikler.

fanatik samsunsporlu

Maaşallah.sahanın en çok koşan futbolcusuydu.iyi ki devre arası bırakmadılar.

Raqua55

Bugün Takımın En iyisiydi

kamuri

futbolu bılıyosun  eyvallah ona hıc bır sozumuz yok ama son yarım saatt neredeyse her maç tempon cok dusuyo son zamanlarda senınle ılgılı gozume carpan tek olumsuzluk bu ınsallah playoflara sen de takımla beraber daha hazır daha ıyı olarak baslarsın

MeL_55

musaya verdigi asist ile maci kurtardi.. net

ali ihsan

Muazzam top oynadı Denizli karşısında...

özkan

sezonun en iyi maçını oynadı.

korayxyz

Her maç çok iyi mücadele ediyor. Takımın bence bel kemiği. Hem savunmada hem hücumda var. Son vuruşlarını da geliştirir ve senede ortalama 7-8 gole ulaşırsa yıldır bir ortasaha olabilir. Allah seni başımızdan eksik etmesin ;)

Integral

usare

Tam bir dinamo, bitmek bilmeyen enerjisi var. Maçların en çok koşan oyuncusu... Hep böyle koçum hep böyle...

SametYılmaz55

Xavi emekli olmamış Samsun'a gelmiş :)

Raqua55

Lige Tam Anlamıyla alıştı Son Haftalarda Yükselen Performansı Vardı.Bu maçta patlama yaptı helal Olsun

kuzey55

son 2 maç koçum benim.sonra süper ligde adından çok söz ettireceksin :)

jean

Bugun iyi oynadi masaallah