Hasan Kılıç

Başlatan berusa55, 30 Ağustos 2014, 01:26:31

« önceki - sonraki »

cezayir55

Hasan sıradan bir oyuncu bu kadar gözünüzde büyütmeyin.

beşnumara

Bu bölgeye ibbden murat akın derim ama yıllık ücrette anlasamayiz. Yine de ibbden ömer can cuk diye oturur.
Bu yönetim o bölgede oyuncuyu ayarlamadan göndermez zannetmiyorum.
Hasan iyiniyetliydi. Yolu açık olsun.

ngonge

Hasan'ı da gönderirsek çok pişman oluruz. Bu adamın kumaşı iyi, son maç gördük takım onsuz ne oluyor. Yerine de Doğan oynar zaten.

vanlioglu

Oynadıkça daha da iyiye gidiyor. Dün akşam neredeyse sıfır hatayla tertemiz bir maç çıkardı.
Adam eksiltmesi pas trafiğini ayarlaması güzel yanları. Biraz da ince paslar denemeye başlarsa tadından yenmez.

özkan

ilk defa bu kadar girişken ve özgüvenli gördüm.inşallah böyle devam edersin.

55.hakan

Sarı kartın varken öyle bir faul yapmayacaksın.Adamı kovalamak yerine takımı 10 kişi bırakmayı nasıl göze alırsın.

Sercan

Kart olayında hakemin de ibneliği var bence. Ayrıca takım için ne kadar önemli olduğunu bu maçta da gördük. Önümüzdeki hafta Hasan ve Taha yok. Allah yardımcımız olsun..

özkan

Tamam hakem pompa yaptı kartında ama kardeşim bomboş arazide faul yaptın be.

Lusage

Helal olsun sana.

korayxyz

Bu takımın tartışmasız en istikrarlı ve en faydalı oyuncusu. Neredeyse kötü oynadığı tek bir maç yok. Helal olsun sana ;) ;)

Dartagnan

Senin gol atmana öyle sevindim ki anlatamam . Allah'ına Köle .

Ertuğrul Sağlam

Hasan'in gol atmasina en az Samsunspor'un galibiyeti kadar sevindim. O kadar temiz ve akilli top oynuyorki belki gulebilirsiniz ama gozume Toni Kros gibi gozukmeye basladi. Vallahi ben Hasan'siz bir Samsunspor ortasahasi dusunemiyorum. Bu gelisimini devam ettirirse en azindan A2 milli takima cagrilmasini bekliyorum.

özkan

Gol için değil bence bu sezonki top ayağında olduğu dönemler için en iyi futbolunu oynadı.

Lusage

Kuşçu'ya benzetiyorum sürekli. Ağzında bi çikleti eksik.  :D

mehmet yılmaz

Hasan Kılıç Tam İsabet

Samsunspor'un sezon başında kadrosuna kattığı genç futbolcu Hasan Kılıç beklentileri karşılıyor.

Samsunspor'un sezon başı transferlerinden birisi de Hollanda doğumlu genç bir oyuncu olan Hasan Kılıç'tı. Hollanda'da doğup, büyüyen Hasan, Utrecht formasını giyiyordu. Sezon başında ise Samsunspor'a transfer olmuştu. 1992 doğumlu oyuncunun bu Türkiye'deki ilk macerasıydı. Erzurum kampıyla birlikte üstün tekniği ve gelişime açık futboluyla Erhan Altın'ın gözdelerinden olan Hasan kaptığı formayı bir daha geri vermedi. Ligde 23 maçta forma giyen Hasan, ilk golünü de geçen hafta Karşıyaka'ya atmıştı. Hasan'ın Samsunspor'la 2017'ye kadar sözleşmesi bulunuyor.