10 - Serdar Eylik

Başlatan Stoper, 15 Temmuz 2014, 23:03:23

« önceki - sonraki »

özkan

16 Temmuz 2014, 15:31:02 #15 Son düzenlenme: 16 Temmuz 2014, 15:35:20 özkan
taksitçi turgay travzanlı s.çalık büyük unutulmaz kaçak kaptan a.g. 55 lerden binlerce onbinlerce yüzmilyonlarca kat iyi bir topçu onu bikere yazalım.

Taraftarla birlikte daha da iyi bir oyuncu olacağını düşünüyorum,11'in vazgeçilmezlerinden olacaktır.Özellikle belli bir ritmi tuturacağını düşünüyorum çünkü artk o patlamayı yapması için son şansları kendisi için.

İyi transfer.Keşke hepsi istek üzerine olmayan böyle ihtiyaç transferler olsa.(idi)

ngonge

İlk defa bir takıma kiralık olmadan gidiyor bildiğim kadarıyla. Bu performansında ciddi bir fark yaratabilir.

umit

kaç maç oynadığından ziyade kaç dakika süre almış bu önemli.ankaraspor formasıyla çıktığı karşılaşmalardan rastgele 4 tanesine baktım,70'den sonra oyuna girmiş.gerçi oynadığı takım kadro derinliği olan,alternatifi bol bir takım.serdar biz de iyi form tutarsa değerini ikiye katlar.kumaşı iyi,teknik oyuncu.erhan altın'ın mental açıdan iyi işlemesi lazım.

sadece55

Serdar o beklenilen potansiyele ulaşabilmek için son şansını oynayacak.Yıldız olmak tamamen elinde

orucreis

İnşallah patlama yapar .. hayırlı olsun

grsnlu28

Bizdeyken tek devre oynadi,kaliteli adam.Is yapar.

Burak

https://www.youtube.com/watch?v=rzSxkAj4OEI   24.dakikadan sonra Samsunspor 'dan bahsediyor Serdar Eyilik

Sol Açık

Son günlerde haberleri iyi takip edemedim, henüz TFF'nin sitesine de transferler yansımadığından olayı çözemedim.

GS ile sözleşmesi bitmiş görünüyor. Biz bonservisi ile mi aldık?

Açıkçası öyleyse potansiyeli yüksek, önemli bir oyuncu aldığımızı düşünüyorum. Tam yükselişe geçeceği yaşlarda. Bence çok yerinde bir transfer...  :ok

SSKLA

Alıntı yapılan: Sol Açık - 21 Temmuz 2014, 15:55:16
Son günlerde haberleri iyi takip edemedim, henüz TFF'nin sitesine de transferler yansımadığından olayı çözemedim.

GS ile sözleşmesi bitmiş görünüyor. Biz bonservisi ile mi aldık?

Açıkçası öyleyse potansiyeli yüksek, önemli bir oyuncu aldığımızı düşünüyorum. Tam yükselişe geçeceği yaşlarda. Bence çok yerinde bir transfer...  :ok

1+1 yıllık bonservisi ile

MeL_55

her yeni gelen 10 numarayi giyiyor masallah.
serkan aykut sonrasi 10 numaranin degeri olmadi hic.
adem sari bile samsunspor'un 10 numarasini tasidi.

bu konuda ben belki takintili davraniyorum ama her önüne gelene verilmemeli.
serdar eylik yerine dogan veya kemale veririm ki deger verildigini hissetsinler.

cgr

Alıntı yapılan: MeL_55 - 06 Ağustos 2014, 16:20:07
her yeni gelen 10 numarayi giyiyor masallah.
serkan aykut sonrasi 10 numaranin degeri olmadi hic.
adem sari bile samsunspor'un 10 numarasini tasidi.

bu konuda ben belki takintili davraniyorum ama her önüne gelene verilmemeli.
serdar eylik yerine dogan veya kemale veririm ki deger verildigini hissetsinler.

Dediklerinin bazılarına harfiyen katılıyorum. Tek katılmadığım nokta ise Doğan ve Kemal konusu.

Onlarda 10 numara giymemeli. Bu yaşta havaya girmesinler.

samuray

bencede iyi bir transfer serdar eylik hayırlı olsun takımıza samsunsporda patlama yapacağından eminim  samsunspor_x

Raqua55

Her sene Biri Boş kaleye kaçırmak zorunda mı ?

minci

Bir Serkan Çalık gitti bir başka Serkan Çalık mı geldi diye sormaktan kendimi alamıyorum.