PTT 1. LİG Play-Off Final | Mersin İdman Yurdu - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 14 Mayıs 2014, 00:17:38

« önceki - sonraki »

Raqua55

Ne kadar sıkıcı bir gün Aklımdan bir türlü atamıyorum maçı Dün 2'nci Golden sonra Kadıyöydeki Cafe'de Ağlamamı diğer Taraftarlarımızın Ağlaması aklımdan çıkmıyor.Bir günde işler istediğimiz gibi olsa Seneye ne olacağımız meçhul Emin Kar ne kadar dayanabilecek Geçmiş borçlar bizi boğacak gibi duruyor  :( :( :( :( :( :( :(

sadece55

Bir daha inşallah Rabbim bize Samsun Milletvekillerinden Spor bakanı filan nasip etmez...Allah korusun 2 bakan ile 2 final kaybettik.Bir daha yeni bakan da Çakma Samsunsporlu olursa Bizi Amatöre yollar.

sevmekyetmezmi

Alıntı yapılan: Raqua55 - 19 Mayıs 2014, 15:23:11
Ne kadar sıkıcı bir gün Aklımdan bir türlü atamıyorum maçı Dün 2'nci Golden sonra Kadıyöydeki Cafe'de Ağlamamı diğer Taraftarlarımızın Ağlaması aklımdan çıkmıyor.Bir günde işler istediğimiz gibi olsa Seneye ne olacağımız meçhul Emin Kar ne kadar dayanabilecek Geçmiş borçlar bizi boğacak gibi duruyor  :( :( :( :( :( :( :(

o kafede kimin gözünün içine baksam damla damla göz yaşı vardı.

Raqua55

Alıntı yapılan: sevmekyetmezmi - 19 Mayıs 2014, 16:18:27
o kafede kimin gözünün içine baksam damla damla göz yaşı vardı.

Şuan bile kendimi zor tutuyorum  :( İnşallah kısa zamanda toparlanırız...

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: Raqua55 - 19 Mayıs 2014, 15:23:11
Ne kadar sıkıcı bir gün Aklımdan bir türlü atamıyorum maçı Dün 2'nci Golden sonra Kadıyöydeki Cafe'de Ağlamamı diğer Taraftarlarımızın Ağlaması aklımdan çıkmıyor.Bir günde işler istediğimiz gibi olsa Seneye ne olacağımız meçhul Emin Kar ne kadar dayanabilecek Geçmiş borçlar bizi boğacak gibi duruyor  :( :( :( :( :( :( :(
Ben senin yaşadığın o ağlamaklı sahneyi, 2011-2012 futbol sezonunda süper ligin 31.haftasında 2-0 yenildiğimiz Kayserispor deplasmanında yaşadım. Maçın bitiş düdüğüyle hüngür hüngür ağladım. Stada gelen birçok taraftarda kendini tutamayıp, hüngür hüngür ağladı.(Oradaki birçok taraftar takımın bu maç sonrasında düştü gözüyle bakmıştı.) :'(

amisos5506

serkancengiz

jean

Dunden beri futbol haberlerine bakamiyorum olmadi istedigimiz mactan once taraftarimizin cefakarligini gorunce vallahi agladim adamlar kendi sahasindaymis gibi oynadi federasyonun sayesinde 5-4 rovansinida alamadik isimiz daha zor su dakikadan sonra borclar birikti Allah yardimcimiz olsun son 10 yildir cok geri kaldik ciksaydik Emin baskanla daha dusmezdik olmadi yine ne yazikki

kumköylü ahmet

Vakit Tamam..Hollandadan Geldik Artik Dönme zamani...TFF 2 SAMSUNSPOR 0..Herkezle Kadinlar ve Cocuklarla Cok Gururlandim.Helal Olsun Takimi Son Dakikaya kadar Desteklediler..Birgün bana Deselerdi Sen Samsunsporun Oynadigi Bir Macda Karsi Takimin Taraftarin Arasinda Izleyeceksin..Hayatta inanmazdim..Demekki SAMSUNSPOR okadar büyük bir sevgiki Bize Neler Yapdirdi..Iyi günde degil herzaman Samsunsporluyuz...Oglumu Getiremedim TFFnin aldigi karardan Dolayi ama bana su kelimesi Yetti : Babam sen üzülme Ben Yetisiyorum...Demesi Bile Yeterli Oldu...Bugunde Istsnbul sokaklarinda gezdim..mersin formali gördügüm kisilerin yaninda Bagirdim..Herzaman Heryerde En Büyük SAMSUN..bu bile Yeter Onlara..Mersinin insan olmadigini ve Lokman Görün adi birhrif oldugunu Gordüm..ALLAH'a Havale Ediyorum..Hepinizi Ayri Ayri Selamliyorum üzelmeyin Biz Bize Yeteriz..Buģün Gidiyorum Hollandaya Ogullarima  Kavusmayi Nasip Eylesin ALLAH'im...Hakkinizi Helal Edin..Saygilar Kalin Saglicakla

cezayir55

takımdaki maddi skıntılare gelince bu ordudada var mersindede  manisadada vardı bizde mi çok büyütüldü acaba bizde herkes konuştu

cezayir55

yönetimin büyük hataları var  takım devre arasında transfer yapamadı hocanın istediği oyuncular alınamadı  mersin o kadroya transfer yaptı emin başkanın bağırma hakkı yok hüseyin hoca daha ne yapsın bir mehmet yıldızı getirdik samsuna ufak tefek para yüzünden anlaşamadık gitti adam mersine o zaman bizim hüseyin hocaya kızma hakkımız yok burda yönetimin başarısı sıfırdır hüseyin hoca ve futbolcular bu takımı buraya getirdi adnan,taha ve turgayla süperlige çıkacaktık bu bir mucize olurdu vallahi bu takımın başında besim durmuş olsa küme düşmemeye oynardık herkese emekleri için teşekkürler

King Of The North

Taraftarımızın dışarı çıkarılacağını maçtan önce defalarca yazmıştım ama herkese kapak oldu, yüzlerce yol katedip yine de tribündeydik. Demek ki neymiş? "Taraftar bu takımın herşeyi." Bizi iyi analiz edip ona göre ceza vermişler, Samsunsporu play-of finalinde taraftarsız oynatırsak kesin yenilirler mantığı çok iyi işledi. Bravo Futbol Federasyonu, bravo şehrin önde gelen siyasileri (bakanı, bakmayanı). Yaptıklarınızla gurur duyun. Bugünün yarınları da var...

atalanta8

tribün olarak yine adamlığımızı gösterdik .cezalı olmamıza rağmen sayımız ortadaydı  bizden başkada kimse bunu yapamazdı.
şeytançıklara gelincede ne kadar boş işe yaramaz insanlar olduklarını gösterdiler maça değil hırsızlığa gelmişler.

lato

''Tribununuzdeki serkan bulut denen arkadasi uzaklastirmazsaniz tribununuzden cok basiniz agrir.10metrede bir samsunlu kadinlari kizlari kocalariniz nerde diye taciz edip durdu.Tünel gibi biyerde altta kıyafet satanlar vardi orda 2 tane yasli adama saldirdi,samsjnspor urunleri satan seyyarlari talan ettirdi... ''

Bu yorum Tribün Dergi'de Mersin sayfasından alıntı. Sakaryalı bir eleman yazmış. Kendini masum gösteren hayvan ruhlu İ.. neler de iyi okusun..

fanatik samsunsporlu

gazete gerçekte emin başkan ile kalparın maç sonu soyunma odasında tartıştıklarından bahsediyormuş.bilgisi olan var mı?