PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

burakbas

tek sıkıntı aktifbank ve yıllık ücret konusu... e-bilet konusunda duyarlı taraftarlar hemfikir.

CurvaSs

hiçbir grubumuz bu e-bilet konusunda açıklama yapmadı diye biliyorum. her alanda gerideyiz maalesef, böyle saçma bir şey için tribün gruplarımızdan hiçbiri bildiri bile yayınlamıyor. tamam anladık pankart yapma, tezahurat yapma e-bilet konusunda ama en azından bildiri yayınla, yanlış mıyım? bildiri yayınlamayan, maçlarda Passolig ya da e-bilet'e hayır pankartı yapmayan her tribün grubu ilerde yaşanacak şeyleri şimdiden kabul etmiş demektir. fişlenmediğimiz, soyulmadığımız hiçbir alan kalmamıştı zaten, tribünlerde de fişlemeye hız verecekler. artı olarak alınan yıllık ücret ne demektir, çok saçma bir işe hiçbir tribün grubumuzun tepki vermemesinden utanıyorum. kişisel olarak play-off'larda ufak bi pankart yapmayı düşünüyorum bununla ilgili. ve bu passolig olmadan hiçbir tribüne giremeyeceksek, benim için tribün davası bitmiştir, passolig almam.

Desiqner

Bedava PassoLig verirler diye bekleniyordur belki ? :D

ask55

la ne grubu hepsi çorbasının peşinde.
millet tırsıyo da bişe diyemiyo bunlara.
taraftar grubumuz fln yok bizim.
bir tek Samsunspor.biz  ve koreografileri var.
o da bir kaç hayırsever sayesinde gerçekleşiyor.

Stoper

12 Nisan 2014, 23:19:30 #79 Son düzenlenme: 13 Nisan 2014, 11:45:28 Stoper
Şu ana kadar ülke genelinde kaç bin kişi almis bilgisi olan var mi?

Bizim gruplardan bir bildiri yayinlamalarini beklemiyordum zaten.İlerde birşeyler yaparlarsa hakkini veririz ama yok yani olmaz diyorum.

Biri eski havasinda değil, amigo ayrildi grup mantarlasti.
Birinin varligi yokluğu belli değil, facebook varda bizde buradayiz diyorlar.
Birine ver mamalarini boy boy afiş assin.Cukkalar insin cebe.

yirmiuc

ismi, aktifbank'in (veya baska bir bankin ) yillik aidat almasi kotu yonleri.
ulasimda da kullanilabilecek olmasi guzel.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

ChucKeR

hepsini gectim bilgisayar kullanmayi bilmeyen dayim her hafta nasil  ugrascak bu islerle. para yatirmak yetmiyoki gircen netten yerini falan belirlicen her hafta.

stadda yanyana denk gelmek de zor olcak. ben evimde sifemi girip maraton c 55 koltugunu alacam sonra arkadasimi arayacam o da kendi sifresini girip c56 yi alacak da falanda filanda

cany

haftaya karşıyaka maçında kaç tane seyirci olacak merak ediyom

Forvetim

sanki herkes kendi koltuğuna mı oturacak, tuvalete gittim o arada biri benim koltuğumu kırdı vs. bitmez bu sıkıntı, fayda mayda sağlamaz hikayeden nağmeler, sadece rant işi, delinin biri kuyuya bi taş attı kırk kişi çıkarmaya uğraşıyor. 1 kazancı varsa 10 problemi var.

berusa55

e-bilet kriz çıkardı

Taraftar kaybedeceğini savunan bazı Süper Lig kulüpleri ceza ödemeyi planlıyor.

Futbol liglerinde 14 Nisan'dan itibaren yürürlüğe girecek ve tüm statlarda zorunlu kılınan elektronik bilet projesinde kriz çıktı.

İstanbul'daki statlarda alt yapı çalışmaları tamamlanma aşamasına gelinen e-bilet sistemine bazı Anadolu kulüplerinin sezon sonuna kadar dahil olmayacakları öğrenildi. Süper Lig'de mücadele eden Anadolu kulüplerinin çoğunun, zaten taraftar sıkıntısı çekildiğini savunarak, Passolig uygulamasıyla bilet satış sayısının daha da düşeceği konusunda endişe taşıdıkları bildirildi.

Bu nedenle birçok Anadolu kulübünün 80 bin TL'lik cezayı ödeyerek, e-bilet uygulamasına geçmeyecekleri ve önümüzdeki sezona erteleyecekleri ifade edildi. Ayrıca PTT 1. Ligi'nde de birçok kulübün bu sisteme karşılık federasyona başvurdukları ve uygulamanın önümüzdeki sezona bırakılmasını istedikleri belirtildi.

Elektronik bilet projesi, tribün terörünü bitirmek için uygulamaya konulmuştu.

Kaynak

CurvaSs

bireylerin ödediğini geçtim, kulüpler de 80 bin tl haraç ödeyecek demek ki. cezaymış, ne cezası resmen aktifbank'a ödenen haraç.

kamuri

bu sabah basvuru mu tamamladım kart hafta sonuna yetişirmi ki :P

Ayberk

play off davasına başvurduk şu zıkkıma bin pişman oldum. bir hafta geçti daha kart basılacak da gönderilecek de... hafta sonuna kadar muhtemelen yetişmeyecek. paramı geri alabileceğimi bilsem başvuruyu da iptal ederdim

cgr

PassoLİG Kartı hakkında bazı önemli bilgileri vereyim. Müşteri Hizmetlerini arayarak yaklaşık 15 dakika bilgi aldım.

- Başvuruyu yaptıktan sonra 20,5 TL ödemeyi, Kredi Kartı ya da TC ile PTT Şubelerine nakit ödemek zorundayız.

- Kombine Kartı olanlar, sezon sonuna kadar kombineyi kullanabilirler. Passo Karta gerek yok.

- Başvuru yapıp, "Kart Basım Aşamasında" bilgisini alan arkadaşlar özellikle Karşıyaka maçı için "Tek Kullanımlık Kart" alacaklar. Yani şu şekilde. Kart Basım aşamasına geçtiğinde 10 gün içerisinde Kartınız teslim ediliyor. Bu süre zarfı içinde Karşıyaka maçına gitmek isteyen arkadaşlar şu işlemi yapacak :

- Hesabınıza para yüklüyorsunuz. İnternet üzerinden maç biletini alıyorsunuz ve maç günü KİMLİK ile birlikte "Tek Kullanımlık Kart" gişelerden veriliyor. Bu karta herhangi bir ücret ödemiyoruz. Maçtan sonra asıl kart gelince bu kartın bir önemi kalmıyor.

- 0-7 yaş arası çocuklar için kart zorunluluğu yok. Ama 7-18 yaş arası reşit olmayan kişiler için "Passo Cüzdan" kartı çıkarmak zorunda kalıyorsunuz.

- 1 kişi, 3 bilet alma hakkın sahip. Ama o diğer 2 kişinin TC'sini girip, onların kartına tanımlatabiliyor.

- Tüm maç biletleri bir süre internetten alınmak zorunda.

lucarelli

Ben bursadayım samsunspor pasao lig kartı alınca bursa maçlarına girebilir miyim? Veya deplasmana gidinice nasıl olacak.  Yine düşünülmeden yapılmış bir uygulama bence