2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

26 Nisan 2022, 08:21:08 #405 Son düzenlenme: 26 Nisan 2022, 09:26:00 s_uzunkaya
Alıntı yapılan: defansif orta saha - 25 Nisan 2022, 20:02:19Hocam, kendimi gitgide "paramız yok yavrum, ay başında alırız" diye diye kandırılan çocuk gibi hissediyorum. En kötüsü de alıştık artık, YY kulübü satana kadar böyle gidecek. YY ile başarı gelmesi mümkün değil çünkü kendini karikatürize etti, futbol dünyasında alay konusu olduğuna eminim.

Mesela Yılmaz Vural aslında çok donanımlı bir hocadır (Köln Dpor Akademisi mezunudur ki bu okul hatırı sayılır bir okul) ama yaptıklarıyla, dedikleriyle kendi kendini karikatürize etmiş biri. Dolayısıyla artık kimse Yılmaz Hocayı umursamıyor. YY de tıpkı Yılmaz Vural gibi kendi kendini davranışlarıyla ve sözleriyle bitiriyor. Futbol camiasında YY'yi ve dolayısıyla bizi artık ciddiye alan biri olduğunu sanmıyorum.

Tek çare kulübü satması.

Adam ticaret adamı. Kader ona 1 koyup 5 - 10 almayı öğretmiş. Futbolda da tutacağını zannetti. Pahalı diye almadıklarını geçtim sadece Nurullah örneği bile yeter. Adam Nurullah için öyle fantaziler kurduki uğurcan gibi 30 40 milyon dolarlara satcam hevesliyle 2 senedir takımın ırzına geçmesini görmezden geldi. Bu adam anladık ki taraftar olabilir o kadar nankör olmayalım evet ama önce iş adamı. Futbola duygusallıktan çok "girenler - çıkanlar" mantığıyla bakıyor. Ve maalesef şu zamana kadar "girenler" kısmı adamın aklını aldı. Devam edeceğini sanmıyorum. Bu sene parasının ne kadarını kurtarabilirse satıp işine bakacaktır.

jean

Once iyi bir hoca almak lazim bu ligdedz cok iyi hoca yok bence en iyidi ertugrul du Oda cikaramadim bizde kimyasi tutmustu en iyi Adam kalpar gorunmuyor kendide gelmek istiyor zaten bence guzel tercih olur

Ayberk

Del Valle, Vrsajevic, İsmail Haktan, Glumac, Eze tarzı bu ligin adamlarını alırsak, Hasan, Osman, Fofana gibi elimizdeki bu ligin iyi oyuncularını tutar ve daha önemlisi verim alırsak başarısız olmamız için hiçbir sebep yok. Ama yine macera arar, Sırbistan, Arnavutluk, Romanya liglerinde macera ararsak daha çok debeleniriz.

eprianu

Gözümüz aydın, Yasin gitmiş. Büyük bir sıkıntıdan kurtulduk.

Sadece Samsunspor

Novikovas. Benasser. Ezeh. Bunları al çık. Cok pahali diyorsan. Superlige cikaracak bu adamlar seni. Cikinca zaten bi ton para geliyor odersin. Bunlar olmuyorsa alternatifler ankaragucu komple takimi dagitir Kwabena yı al forvet. Umraniye takimi dagitir al ercanı 55 numara giyen bek. Mrsic i al. Bu ligin isimleri belli bilmem ne liginden topcu getirmeye gerek yok.

jean

Biz hic acik ara cikamayacakmiyiz rahat bir sekilde onu merak ediyorum insaallah guzel adamlar alip iyi bir ekip olusur ve acik ara sampiyon oluruz

ercan0655

Samsunspor, alacaklarına karşılık Altay takımında sözleşmesini feshi eden Süper Lig'in en fazla kurtarış yapan kalecisi olan Polonyalı kalecisi Mateusz Lis ile anlaşma sağladı..
Atış serbest 🤪 Samsunspor TV

5trawberry

Diğer kulüplerin risk alıp genç hocalara görev verdiğini ve neticesinde kısmen başarının geldiğini görünce ben de imreniyorum ve bu modeli uygulamamız gerektiğini düşünüyorum.

Son sezonlarda ağırlık koyacağını düşündüğümüz tüm hocalar papazlarla mücadele edemedi ve iki sezondur hayal kırıklığı yaşadık.

Tüm bunları göz önüne aldığımızda ve pozitif futbol kavramını da masaya yatırdığımızda bize zevk verecek bizi hedefe taşıyacak hoca; bahsi geçen hocaların hic biri değildir.

Özellikle Mehmet Özdilek, Hamza Hamzaoğlu, Kemal Özdeş, Yılmaz Vural, Tamer Tuna hiç değildir.

Benim düşüncem altyapıdan anlayan gençlerle ilişkisi üst düzey olan ve altyapı ile kendini kanıtlamış Recep Sermet Boyat ile, bu şehrin sinerjisini iyi bilen, kurt hocalık yapacak Hüseyin Kalpar'in ortak bir hedefte yer alması, Süper lige yükselişten sonra bayrağı genç hocaya teslim etmesi.

Çağdaş, Volkan, Nuri yapınca oluyorsa bu şehrin evladı da yapar.

Pergani 55

Yeni sezondan fazla bir beklentim yok. Kelepirci başkanın ucuz oyuncu politikasını sürdüreceği kanaatindeyim.

Ayberk

Ben bizim kulübü azıcık tanıdıysam Yatabare 37 yaşında o yüzden almadık diyip, 36'lık bir çıtıra 2 yıl sözleşme yaparız.

KocumVolkan

TFF 1.lig yabancı sınırında son durum ney? Bu yıl azalacaktı ama 7+4 dedikoduları çıkmış. Tüm transfer politikalarını ve ligin yapısını değiştirir bu karar.

7+4 olacaksa yabancı kaleci bile alabiliriz.

jean

_SoN_

En önemli transfer bana göre HOCA idi, onu da beraberce gördük, "istatistikleri başarıları ortada" bu sene inşallah ters köşe olan biz oluruz da herşey yolunda gider.

eprianu

Her transfer döneminde olduğu gibi bu ligde iş yapan oyuncular gündemimize geliyor. Ancak üzerinden günler geçmesine rağmen bir türlü transferler açıklanmıyor. Bazılarına yalanlama da geldi. Çağdaş Atan'la başlayıp Bayram Bektaş'la biten maceranın aynısı futbolcu transferinde de olacak diye korkuyorum. Bu transfer döneminde hocadan yana kaybettik, bari futbolcudan yana kazanalım.

Stoper

Fofana kaldı. Diğer transferler de yerinde. Birşey diyeyim mi, bu amatörler, bu sene başaracak galiba.. İyi yoldayız.