Osman Çelik

Başlatan orucreis, 03 Temmuz 2021, 17:25:07

« önceki - sonraki »

5trawberry

Ankaragücü maçının adamı.
Kadro derinliği amacıyla transfer edildi ama maksimum fayda sağlıyor.
Bravo 💪

emre

Çok iyiydi. Nihayet defansın bu kadar derli toplu oynamasında en büyük katkı onun. Devamlı stoperde kullanılır umarım.

Sadece Samsunspor

Hircin istekli oyunu Yunus Emre yide rahatlatiyor.

Sadece Samsunspor

Besiktasta ki Necip olma yolunda. Nereye koysan oynuyor masallah

Sadece Samsunspor

Istikrar abidesi masallah

Sol Açık

Adam her yerde faydalı... Gerçekten de böylesi bir istikrar beklemiyordum, çok şaşırıyorum ve seviniyorum...

emre

Her şeye, her duruma veya herkese rağmen standart olarak iyi. Hakkını vermek lazim. Sezonun futbolcusu olarak gidiyor bizim için şu ana kadar. Nazar değmesin.

HoliganSamSunLu

Orta sahada varlığı ve yokluğu saviçeviçle birlikte hemen hissedilen gizli kahraman

_SoN_

Yunus ile beraber sezonun iyilerinden, performansı ve mücadelesi aynı seviyede, takım düşsede ayakta kalıyor, helal olsun.

Raqua55

Osmanin oyun yapisinda dolayi mi yada hocanin taktigimi bilmiyorum top ayagina geldigi gibi cikarmak istiyor. Fakat bazen bos alanda one dogru top surup rakip orta sahanin dengesini bozabilecek hamlelere ihtiyacimiz var. Dikkatli seyredin Osman ayaginda top tutmamayi aliskanlik hale getirdi.

Kaya

Artık ligin sonuna geliyoruz. Herkes bir şekilde ileri giderken , maalesef Osman geri gidiyor :(  Gün geçtikçe kendine olan güvenini,topla olan ilişkisi bakımından kaybediyor. Bir an önce kendine gelmeli. Defansif orta saha olarak alternatifimizin olmadığı bir mevkiide oynuyor.

Kaya

Alıntı yapılan: Kaya - 22 Şubat 2022, 03:22:03Defansif orta saha olarak alternatifimizin olmadığı bir mevkiide oynuyor.

Yumuşak karnımız , rakip karşılamada defansif orta sahamızın alternatifsiz Osman olması.

Osman gibi mücadeleci bir oyuncuyu stopere çektiğiniz zaman , ligin en kötü takımı bile Hasan ve Cihan gibi yumuşak oyuncuları geçip ceza sahanda cirit atar. Bir önceki iletide dediğim gibi düşüşte bir grafik sergilese de Diomande sertliğinde bir defansif orta saha oyuncun olmadığı müddetçe Osman stopere çekilmemelidir. Hele elinde orjin stoperler mevcutken :(

Mert

Helalin var Osman.Allah razı olsun senden.

_SoN_

Bu sene birinci kaptanımız Osman oldu, bence yakışır kendine ve çok daha faydalı olur, Hasan kendi isteği ile Osman'ın olması yönünde karar bildirmiş, bir şekilde Hasan kaptanlıktan kaçıyor gibi, hayırlısı olsun hem Osman hemde bizim adımıza.

Sadece Samsunspor

Hirslisin mucadelecisin eyvallah ama ceza sahasina giriyorsan macta 3 4 kere şut atmayi bileceksin kardesim ya ayiptir