TFF 1.LİG 2021-2022 29.HAFTA | Bş. Bl. Erzurumspor 1 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Mart 2022, 23:45:42

« önceki - sonraki »

binikalamadım

Play-Off mücadelesinde direkt rakibimiz olan Erzurumspor'dan deplasmanda alınan 3 puan çok kıymetli gerçekten...Uyanış , diriliş maçı olur inşallah...

Sadece Samsunspor

Sapladik trabzon altyapisina. Hocasi trabzon stoperler trabzon gokhan karaktersizi trabzonlu. Gokhan bu aciya 60dk dayanabildi cikti. Saplaaaadıkkkkk aglayın lannnn aglayınnnnn. Icimin yaglari eridi onun bunun cocuklari. Ilk defa bir rakibi yendik devami gelsin

diocid

Soner yine ıska geçti yine gol oldu, ben ıskaların sayısını unuttum.Bu ligin oyuncusu değil kesinlikle..

muzaffer4

Milli maç arasına girmeden çok önemli bir 3 puan oldu. Sahada futbol yoktu kar yağışı ve zemin futbol oynamaya izin vermedi. Maç eksiğimizi dikkate alırsak play off potasına girdik. Milli maç arasından sonra da Bandırma ile içerde oynuyoruz. 2-3 seri galibiyet yapsak 3. Sıraya geliriz. Bu sene geriden geliyoruz bu iş olacak.

defansif orta saha

Yenilseydik eğer "hava şartları, zemindeki aksaklıklar, bir hafta ertelemenin verdiği rehavet vs" bol bol bahane dinleyecektik. Ama iyi oyun ama kötü oyun... Bahaneye yer bırakmadan yeneceksin kardeşim. Tabi menemen'e yenilmeseydik bu maçı alabilir miydik? O da ayrı mesele.

Raqua55

Beklenmedik bir galibiyet aldik. 1 mac eksigimizinde oldugunu dusunursek play off potasinin icerisine dogru giriyoruz. Hayirlisi olsun hakkimizda.

eprianu

Maçı konuşmak istemiyorum. Çamur sahada futbol namına bir şey aramak hata olur. Hatta zeminin böyle olması işimize geldi bile diyebiliriz.

Kazanmak güzel. G.A. gibi bir adiden hesap sormak daha da güzel.

seskat

Kazandık ya gerisi mühim değil. Şu saatten sonra futbol felan beklemiyorum, puanları alalım yeter. Artık eleştiri felan da yapmayacağım. Bu galibiyet GA'na gelsin.

_SoN_

Karlar altında çil çil altın bulduk, topla topla topla ....