TFF 1.LİG 2021-2022 27.HAFTA | Ümraniyespor 3 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan 5trawberry, 23 Şubat 2022, 11:53:27

« önceki - sonraki »

Raqua55

Son haftalardaki en iyi deplasman oyununu oynuyoruz biraz daha sabir. Yunus emrenin yaptigi gibi hata yapmazsak mac bize daha yakin

Raqua55

Sadece Samsunspor

binikalamadım

eprianu

Haftalardır herkes Nurullah ve Soner'in değişmesi gerektiğini söylüyor. Maçtan önce ben de yazmıştım. Ancak hatada ısrar etmenin acı sonucu. Hoca akıllanır mı, sanmam.

Bu maç muhtemelen gider. Bir puan iyidir.

Sadece Samsunspor

Ilk yariyi gol yemeden bitirelim. Bir sekilde 1 puan alalim. Ah fofana o pozisyonu atsan neler olacakti

_SoN_

Alıntı yapılan: _SoN_ - 25 Şubat 2022, 11:16:58Son haftalarda oynayan,birbirini tanıyan, beraber takım defansı ve ofansını kurgulayan bir takımımız oldu allaha şükür, her ne kadar bazı maçlarda ofans anlamında üretken olamasakta beraber oynama ve takım olma yolunda iyi seviyedeyiz, özellikle on numara bölgesinde ki eksiğimiz bizi ilerde üretken olmakta zorluyordu, hem kanatları besleyemiyor, hem o alanda rakibi zorlayamıyor, asist yapamıyorduk, özellikle hiç beklemediğimiz şekilde o kısma kendini anında adapta eden tallo bu işi götürecek gibi, ben bu alanda tallo dan ümitliyim ve dolayısıyla artık ofansta hem kanatları hemde ileriyi iyi besleyeceğimizi, sağ bek ve sol bekimizin bile daha rahat top oynayacağını düşünüyorum, maça yine aynı başlar özellikle defansif orta sahalarımız Osman ve Hasanla o kısma sahip olursak güzel bir maç çıkaracağımızı düşünüyorum, bu olumlu havalarda beni düşündüren Nurullah'ın yan toplarda olan eksiği ve Soner'in hala çok kötü durumda olması, bu iki oyuncunun kendini biraz yukarı taşımaları halinde bu ligte kolay kolay yenileceğimizi düşünmüyorum. Yasin veya Fofana'nın yorulması veya zorlanması durumda kayamba her zaman artı bir koz olarak elimizde yedekte olacaktır, ondan da bu sene beklentim var, dolayısıyla bu maç için ümitliyim, inşallah futbol şansı da yanımızda olur maçı kazanırız ve önümüzdeki hafta kendi stadımızı doldurur şöyle keyifle sesimiz kısılana kadar bağırırız. Başarılar SAMSUNSPOR.

Bence kadrorumuz değişmez, maç kadrosu beklentim şu şekilde.

Sadece iki isme dikkat çekmiştim, biri Nurullah diğeri Soner, bunu benim kadar hoca göremiyorsa , yapacak hiçbirşey yok !!!

Sadece Samsunspor

Penalti pozisyonundan once ofsayt yokmu. Benmi yanlis gordum arkadaslar

_SoN_

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 27 Şubat 2022, 14:13:31Penalti pozisyonundan once ofsayt yokmu. Benmi yanlis gordum arkadaslar

Yok hocam geriden çıkıyor.

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

5trawberry

Tallo çıkmazdı.
Ali Ülgen çıkmalıydi.
Kanatlar zaten işlemiyor.
Üçlü çakılı defansa geçip. Ortadan hücum deneyecektik
Hocam herşeyi biz mi düşüneceğiz

Raqua55

Sanki pozisyonda nurullahin mudahalesi yok gibi. Zor maclarin hepsinde iyi oynasak bile cok basit hatalar yapiyoruz. Bu tur maclari oynayamiyoruz. Bir yerde hata yapiyoruz

Sadece Samsunspor

Haydaaa tac bizimdi. Hakem basladi dusene bi tekmede o vurmaya

Sadece Samsunspor

Golu de yedik. Daha izlemesek sagligimiz icin daha faydali olur sanki.