TFF 1.LİG 2021-2022 26.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 5 - 0 Denizlispor

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Şubat 2022, 20:36:21

« önceki - sonraki »

Raqua55

Ekrem

Raqua55

Sol Açık

Açıkçası ilk yarıda Yasin'i beğenmedim, ama gol atarak durumu kurtardı. Yine de ikinci yarıda ilk 15 dakikadan sonra Kayamba veya Melih'e yerini bırakmalı. Açıkçası hem oyun içinde pek faydalı değil, hem de Hasan'ın önüne bırakmadığı top biraz sinir bozucuydu.

Nurullah şaşırtıcı şekilde ilk 20 dakikada 4 top kurtardı. Bunlardan birisi köşeye giden bir toptu (Djedje'ninki), ama şutlarda genel olarak bizde korku yarattığından 4 kurtarış önemliydi.

Ayrıca Sheldon çok iyi oynuyor, Tomane ile Fofana bildiğimiz gibi ve Hasan da hiç fena değil.

Sezon boyunca sürekliliği ve hep vasat üstü oyunlarıyla beğendiğimiz Yunus Emre'yi ve Osman'ı bugün hiç beğenmedim. Her ikisi de çokça hata yapıyor.

Buna rağmen 3-0 öndeyiz, 1 penaltımız verilmedi vs. Şaşırtıcı!

Forvet arkası oynayan Tallo da hiç fena değil. Epey ağır bir oyuncu ama dengesiz değil. Standartlarımız biraz düştüğünden buna bile razıyız...

Sol Açık

******* hakem derken, 4'ü attık. Ama bu hakemi bir kez daha, tekrar bu stada sokmamak gerek!!!

GurbetciFanatik

Dedigim gibi Denizlisporu hakeme ragmen yenmek şart.
Öylede oluyor
Hakemde geregini yapiyor 🤣
Ama Takimda geregini yapiyor
Bravo 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

Raqua55

Kolay bir sekilde galip geldik. Onumuzdeki maclara odaklanalim. Bu mac burada bitti. Onumuzdeki 2 mac cok kritik bir halde 6 puan alirsak play off yolunda onumuz acilir.

jean

Bekledigimizden kolay gecti yabancilar etkiliydi Boyle bol gollu galibiyetler cok zevkli oluyor devami gelir umarim

defansif orta saha

Böyle rahat maç izlemeyeli kaç yıl olmuştu kim bilir? Yeter ki böyle oynayın. Denizli ölçü olamayacak kadar kötü bir takım ama haftaya da Ümraniye'ye çelme takabilirsek seri galibiyet için umutlanırız.

eprianu

Zaman ve puan durumundaki yerimiz açısından kritik bir maçtı. 2. Lig'e düşerken bizimle dalga geçen, sonraki sene Süper Lig'e çıktıkları için alayın boyutunu arttıran Denizlispor taraftarlarını düşündükçe galibiyet çok daha anlamlı bir hale geliyor.

Bir eleştiri Yasin'e. Attığı goller genelde böyle zayıf takımlara karşı. Kritik maçlarda maalesef kayboluyor. Bu performansı ya da en azından yarısını kritik maçlarda da göstermeli.

Play-Off'tan kopmadık çok şükür. Devamı gelir inşallah.

Sadece Samsunspor

Bu maci da stadda izledim. Cok rahat bi galibiyet oldu. Ilk defa rahat rahat bi mac izledim. Cok guzel oynadik. Denizli hic hareket edemedi. Canli gozle net penaltiydi yasin in pozisyonu. Tvden gormedim daha. Yasin tam sac bas yolduruyordu ki cok guzel vurusla gol atti. Tallo 45dkda cok iyi isler yapti. Kayamba da iyi calimi ve ileriyi dusunem bi topcu. Hasan iyi oynadi sayilir ama yine cok musait topu gole ceviremedi. Yunus harika oynuyor. Oyuna sonradan girden Melih te fena degildi. Tolcay yerine Ensar girebilirdi. Kisacasi mukemmele yakin mac oldu. Hem denizliyi hem Huseyin Gocek i ayni anda devirmek cok anlamli oldu.

_SoN_

Uzun zamandır böyle rahat maç izlememiştim, özellikle tallo'nun on numara pozisyonunda faydalı olması, ve özellikle takımın ileride maçı çok istemesi daha ilk dakikalarda farka gideceğimizi belli etti, güzel maç oldu ilk 6 ya yerleştik ama istanbul yine kazanıyor, alt tarafla durumu netleştirmek açısından iyiydi aldığımız galibiyet, ama asıl mesele üstümüzdeki takımlar, önümüzdeki haftalara bu futbolu taşımamız çok önemli, tebrikler SAMSUNSPOR.

Not: Bu kadar güzel bir havada pazar günü seyirci sayımız yine çok azdı, maça geldiğimizde hamamın oralardaki park yerlerinden bile anlaşılıyor maça olan ilgi, bir şekilde bu sayısı yükseltmemiz şart.

Sol Açık

Hüseyin Göçek yönetimindeki bir maçta, Mesut Bakkal'ın çalıştırdığı ve Djedje'nin oynadığı Denizli'yi yenmek keyifliydi...

Not: İsimler, geçmişten kalan kızgınlık/öfke sırasına göre dizilmiştir!

Raqua55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 20 Şubat 2022, 17:33:01Uzun zamandır böyle rahat maç izlememiştim, özellikle tallo'nun on numara pozisyonunda faydalı olması, ve özellikle takımın ileride maçı çok istemesi daha ilk dakikalarda farka gideceğimizi belli etti, güzel maç oldu ilk 6 ya yerleştik ama istanbul yine kazanıyor, alt tarafla durumu netleştirmek açısından iyiydi aldığımız galibiyet, ama asıl mesele üstümüzdeki takımlar, önümüzdeki haftalara bu futbolu taşımamız çok önemli, tebrikler SAMSUNSPOR.

Not: Bu kadar güzel bir havada pazar günü seyirci sayımız yine çok azdı, maça geldiğimizde hamamın oralardaki park yerlerinden bile anlaşılıyor maça olan ilgi, bir şekilde bu sayısı yükseltmemiz şart.

Sayinin yukselebilmesi icin bir kac deplasman macini kazanmamiz gerekiyor. Sehir tam yukseliyor deplasmanda puan kaybediyoruz. Stad eski yerinde kalsaydi keske. 10 bin kisiyle bile atmosfer olusuyordu.

mehmet yılmaz

https://www.youtube.com/watch?v=N8unkRkn-uw

Uzun süredir böyle bir maçımız olmamıştı diyebilirim. Her anlamda çok rahat ve keyifli bir galibiyet oldu.
Fofana, sen nasıl bir şeysin öyle? Maşallah... :)