TFF 1.LİG 2021-2022 26.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 5 - 0 Denizlispor

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Şubat 2022, 20:36:21

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

TFF 1.LİG 2021-2022 26.HAFTA |SAMSUNSPOR'umuz 5-0 Denizlispor
Tarih: 20.02.2022
Saat: 13:30
Stad: Yeni Samsun 19 Mayıs Stadı
Yayın: BeIN SPORTS / TRT

https://www.youtube.com/watch?v=R87QCzg2CRw

Özellikle son 10 yıldır şansımızın çok tuttuğu bir rakip Denizlispor. Mesut Bakkal'la biraz toparladılar. Ama içeride yenileceğimizi düşünmüyorum hatta kazanacağız bence.

https://www.samsunsonhaber.com/haber/5312013/denizlispor-ile-44-randevu

jean

Artik kazanma vaktim yine but puan kaybi olmaz insaallah

Lusage

Bu maçtada puan kaybı yaşarsak play-off yalan olur..

_SoN_

Bu maçıda kazanamazsak artık takım iyice dağılır, rakip yine puan için gelecektir, zor maç olacak ama kazanmaktan başka çaremiz maalesef yine yok.

Sol Açık

Elbette kazanmamız gereken bir maç, ama bu sezon ligde kelimenin tam anlamıyla herkes herkesi yenebiliyor. Yani ligdeki puan tablosu, fikstür vs açısından yenilsek bile iddiamız sürer. Ama iç sahada yenilirsek herkesin söylediği gibi takımda moral çok bozulur. Ve zaten yenileceğimize hiç ihtimal vermiyorum.

Özetle, ağır aksak da gitsek, kaybetmediğimiz sürece Play-Off iddiamız sürecek. Ama arada kazanmamız da gerekiyor. Kazanırız diye düşünüyorum. Denizli çıkışta, ama biz de içeride iyi oynuyoruz. Kazanırız ve üstümüzdeki takımlar da puan kaybetmeye devam eder.

defansif orta saha

Maçın hakeminin covid testi pozitif çıkmış, bunun üzerine TFF de maça Hüseyin Göçek'i atamış. Yemin ediyorum bizim camianın zerre kadar ağırlığı kalmamış, yazıklar olsun.

Sadece Samsunspor

muzaffer4

3-1 yeneriz. Böyle maçlarda puan kaybı yaşamamamız gerekiyor. Haftaya moralli bir şekilde Ümraniye deplasmanına gidelim. Takım biraz oturdu bence Yasin fofana kayamba ilk 11 de izleriz

Ekrem

Sadece Samsunspor

Nurullah
Aladdin Yunus Sheldon Soner
   Hasan osman
Yasin  Tallo Fofana
     Tomane

GurbetciFanatik

Kendi sahanda Hüseyin Göceģe rağmen yenmemiz lazim.
Hakem bahane olur yani.
Denizlisporuda yenemuyorsan artik dicek birsey kalmaz.

GurbetciFanatik

Güzel başlangic aferum çocuklar
Inşallah böyle devam eder

emrealtinsk

ercan0655

Yirmi dakika iki gol. İ otuz dakika 3 gol  iyi oynuyor muyuz ?  skor güzel kişisel beceriler ile goller geldi.

Raqua55