TFF 1.LİG 2021-2022 23.HAFTA | Ankara Keçiörengücü 1 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 29 Ocak 2022, 12:36:59

« önceki - sonraki »

_SoN_

TFF 1.LİG 2021-2022 23.HAFTA |Ankara Keçiörengücü - SAMSUNSPOR'umuz
Tarih: 5.02.2022
Saat: 13:30
Stad: AKTEPE STADI
Yayın: BeIN SPORTS / TRT

İnşallah bu ara takımımıza yarar ve galibiyetlere devam ederiz, herhangi bir puan kaybı olmazsa çıkışımız önümüzdeki haftalarda da sürecektir, başarılar SAMSUNSPOR.

Sadece Samsunspor

Cok zor bir mac olacak. Bence asil mac bu mac. Bunu yenki kocaelini yenmenin bi anlami olsun. Kecioren diri bir ekip baslarinda eski hocamiz Taner Taskin var. Sıkı bir mac olur

Ekrem

jean

cembaba

Ankara'da kar yağışı var. Cuma'ya kadar da ağırlıklı olarak yağacak. Bence çok önemli bir eşik. Zorluk derecesi yüksek bu maçı kazanırsak o zaman hedeften söz edebiliriz. Hücum hattı çok güçlü Keçiören'in arka tarafı o kadar güçlü değil. Fofana ve Yasin'in boşluklar yakalarsa alabileceğimiz bir maç olarak görüyorum.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: cembaba - 31 Ocak 2022, 12:11:28Ankara'da kar yağışı var. Cuma'ya kadar da ağırlıklı olarak yağacak. Bence çok önemli bir eşik. Zorluk derecesi yüksek bu maçı kazanırsak o zaman hedeften söz edebiliriz. Hücum hattı çok güçlü Keçiören'in arka tarafı o kadar güçlü değil. Fofana ve Yasin'in boşluklar yakalarsa alabileceğimiz bir maç olarak görüyorum.

Eze sakat. Bizim maça yetisemeyecek gibi. Orta sahalarinda Ackah'da son maçta kırmızı kart gördü. Onlar için iki önemli eksik.

Puansız dönmeyeceğimizi düşünüyorum. Ama 3 puan alırsak tadından yenmez...

mehmet yılmaz

https://www.youtube.com/watch?v=sLlzplPpTF4

Maç öncesinde hem bizi hem de Keçiören'i değerlendirmeye çalıştım.
Kazanmak dileğiyle.

Sol Açık

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 01 Şubat 2022, 23:24:05Eze sakat. Bizim maça yetisemeyecek gibi. Orta sahalarinda Ackah'da son maçta kırmızı kart gördü. Onlar için iki önemli eksik.

Puansız dönmeyeceğimizi düşünüyorum. Ama 3 puan alırsak tadından yenmez...

Ackah'ın yanı sıra, yanılmıyorsam Vüsal Isgandarli de sarı kart cezalısı. Elbette olmamaları eksiklik ama bir yere kadar...
Bunun dışında ise Eze savunmalar için gerçekten rahatsız edici bir oyuncu ve sakat mı bilemiyorum, ama sakatsa rakip için büyük kayıp olur.

Bu sezonki maçları izlediğim kadarıyla, Keçiören'i tam kadro da olsa yenemeyiz diyemiyorum, ama rahatlıkla geçeriz de demek mümkün değil. İyi bir takım ama son Adanaspor galibiyetlerinde, öyle aman aman bir oyun da oynamadılar. Takımımız sahada gününde olursa herkesi yenebiliyor, Keçiören'i de yenebilir. Umarım hava şartları bizim oyunumuzu bozan bir nitelikte olmaz ve hakem de sıkıntı yaratmaz...

Sadece Samsunspor

Icim hic rahat degil sanki puan kaybedecegiz. Insallah oyle olmaz ve soyle aslanlar gibi kazanip doneriz.

kavak_55

Şansımız ın tutmadığı bir takımla oynayacağız. Bariz hatalar yapmazsak inşallah alacağımızı düşünüyorum. Bu maçı alırsak Hedef doğrultusunda önemli bir galibiyet olur. İnşallah Ankara deplasmanında kazanarak dönecegimize inanıyorum.

Sadece Samsunspor

Hakem Cihan Aydin. Bu sene 7 mac yonetmis. 7 macta 43 sari kart 1 kirmizi kart gostermis. 7 macta 43 sari nasil bi istatistik. Umarim basimiza bela acmaz.

Sadece Samsunspor

muzaffer4

Eskiden Keçiörengücü suni çimde oynuyordu kötü oynayınca bahanemiz oluyordu. Bu sene doğal çime geçildi. Normal bir deplasmandan farkı yok. Ben yeneceğimizi düşünüyorum. Rakipte eksikler var. Bunu değerlendirip deplasman galibiyetiyle çıkışa devam edelim.

_SoN_

Vukan yine yok kadroda, Cihan ile başlamasını oyuncu yokken anlayabiliyorduk ama Vukan iyiyse oynayacak durumdaysa onunla başlamalı artık, Cihan vasatın üstüne bir türlü çıkamadı oynadığı maçlarda.

Raqua55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 05 Şubat 2022, 12:56:40Vukan yine yok kadroda, Cihan ile başlamasını oyuncu yokken anlayabiliyorduk ama Vukan iyiyse oynayacak durumdaysa onunla başlamalı artık, Cihan vasatın üstüne bir türlü çıkamadı oynadığı maçlarda.

Kazandigimiz cogu macta cihan vardi. Bence takimda ki sorun forvet ve stoperler bekler.