2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Bu sezon alinan: Esin Hakaj. Brahim Darri sezon baslamadan. Baris Basdas. Mehmet Akyuz. ile devre bitmeden yollar ayrildi. Gokhan Karadeniz gitti. Hasan Kilic gidiyor.

Bu transferlerin bos oldugu aci aci ortaya cikti. Hala ayni insanlar bu ise devam ediyorsa vay halimize.

ercan0655

Bir ara sekidika adı geçti, şimdiki haber Eyüp almış.
Bakalım biz hangi sakat elinde bonservisi olan adamları alacağız.

Sadece Samsunspor

Yine belcikadan yabanci bi stoper yazmislar. Yabanci stoper bu lig icin asiri gereksiz yillardir ayni hata.

eprianu

Yunus Emre Çift için şu sözleri yazmıştım. Görünen o ki müthiş scout ekibimiz yine bekleneni yapacak!

Alıntı yapılan: eprianu - 28 Kasım 2021, 11:21:28İnşallah harika scout ekibimiz devre arası antin kuntin bir ligden stoper getirip de şu çocuğu kesmezler. Gerçekten yazık olur.

55.hakan

Kaleci transferi şart iyi bir kalecisiz şampiyonluk zor.

5trawberry

TRANSFER

TRANSFER YUNUS TRANSFER TRANSFER

OSMAN

TRANSFER TRANSFER

TRANSFER                           FOFANA

TOMANE

ercan0655

Atabey çiçek adı geçiyor, bit pazarına nur yağacak.

evolution55

Ligi bilmeyen oyuncu aldığımız sürece bu sene de çıkamayız.yok geldi şehre alıştı, yok ülkeye alıştı, yok lige alıştı, yok havası suyu derken lig biter zaten

Sadece Samsunspor

Fuat hoca mactan sonra direk oynayacak 4 veya 5 oyuncu alacagiz dedi. Kulube de oturacak oyunucuya ihtiyacimiz yok zaten kulube dolu dedi.

Lusage

Alıntı yapılan: evolution55 - 26 Aralık 2021, 21:06:28Ligi bilmeyen oyuncu aldığımız sürece bu sene de çıkamayız.yok geldi şehre alıştı, yok ülkeye alıştı, yok lige alıştı, yok havası suyu derken lig biter zaten

Hatay'daki Kamara Menemen'e, Rassoul ve Pa Dibba Adana Demir'e gelirken, Paixao Altay'a, Owusu Ankaragücü'ne gelirken, Novikovas Erzurum'a, Ozegovic Adanaspor'a gelirken hatta amatörden gelen Rasheed Menemen'e giderken ligi mi biliyordu? Hangi ligden bahsediyoruz? Yanındaki adama pas vermekten aciz, iki pas yapamayan, altı pastan taca vurulan, teknik taktik anlamda herhangi bir varyasyonu olmayan, çalışılmış bir duran top organizasyonu bile olmayan ligin nesini bilecek oyuncular?

Menajer lafları bunlar. Kaliteli oyuncu alacaksın. Çıkartacak 34 maç oynatacaksın. 1,5 sezondur kerhen bulunup en iyisi dediğimiz ve daha %100'unu bile göremediğimiz 3 (Tomane, Vukan, Fofana) yabancının üstüne ligde daha önce oynayanı değil, Süper Lig seviyesinde hatta daha da iyilerini alacaksın.

Bugün Tuzla'nın ortasahasında 21 yaşında Makedonya'dan gelen eleman vardı. Kadromuzda o seviyede 1 tane oyuncumuz yokken ligi bilmekten bahsetmek bana saçma geliyor.

evolution55

Alıntı yapılan: Lusage - 26 Aralık 2021, 23:40:19Hatay'daki Kamara Menemen'e, Rassoul ve Pa Dibba Adana Demir'e gelirken, Paixao Altay'a, Owusu Ankaragücü'ne gelirken, Novikovas Erzurum'a, Ozegovic Adanaspor'a gelirken hatta amatörden gelen Rasheed Menemen'e giderken ligi mi biliyordu? Hangi ligden bahsediyoruz? Yanındaki adama pas vermekten aciz, iki pas yapamayan, altı pastan taca vurulan, teknik taktik anlamda herhangi bir varyasyonu olmayan, çalışılmış bir duran top organizasyonu bile olmayan ligin nesini bilecek oyuncular?

Menajer lafları bunlar. Kaliteli oyuncu alacaksın. Çıkartacak 34 maç oynatacaksın. 1,5 sezondur kerhen bulunup en iyisi dediğimiz ve daha %100'unu bile göremediğimiz 3 (Tomane, Vukan, Fofana) yabancının üstüne ligde daha önce oynayanı değil, Süper Lig seviyesinde hatta daha da iyilerini alacaksın.

Bugün Tuzla'nın ortasahasında 21 yaşında Makedonya'dan gelen eleman vardı. Kadromuzda o seviyede 1 tane oyuncumuz yokken ligi bilmekten bahsetmek bana saçma geliyor.

Saygı duyuyorum düşüncelerine, yalnız saydığın takımlardan kaçı süper ligte şu an? Altay ve ads. Altayda paixao kaçıncı senesinde çıkabildi süper lige, 3.sene de sanırım. Ads kaç tane transfer yaptı, kaçıncı senesinde çıkabildi süper lige? Haa o da bizim salaklığımızdan çıktılar süper lige.

Şu bir gerçek ki, yabancı verimi yıllardır en düşük olan takımız. Kadro mühendisliğimiz zaten yerlerde.

ercan0655

Hocanin ve yüksel baskanin konuşmalarını duyunca umutlaniyorum. Ama icraatı gecen senelerde yapılan transferleri görünce de aynı hamam aynı tas değişen bir şey olmayacak diye korkuyorum.
Yine menejer oyununa gelip elinde bonservisi, sakatlık geçmişi olanları dolduracaklar. Kadro mühendisliği yapmayı beceremiyorlar, elindeki oyuncuyu hazırlayamayıp,gelistiremiyorlar. Gelen küsüp, oynamıyor (bknz Hasan.)  Bir cenabetlik iş bilmezlik var ya çözüm bulamıyorlar.

eprianu

Biz yine de çok fazla umutlanmayalım. Sonu hüsran olunca üzülüyoruz :)

Ancak şurası da bir gerçek ki bu ligde 9 puanlık fark, kapanmayacak bir fark değil. Doğru isimlerle ikinci devre bizim için daha güzel geçebilir. 2 yıldır ligin kalitesi oldukça düştü. Geçen yıl bu fırsatı kaçırdık, bu sezon kaçırmamak lazım.

_SoN_

bence ilk 11 için yapılacak transferler şu şekilde olacak, ne kadar biz sol ve sağ bek beklesekte bence özellikle o kısımlara transfer yapılmayacak, inşallah ben yanılırım ve bu kısımlarda ki özellikle orta yapmak eksiğimiz görülür.

şu şekilde rapor verileceğini düşünüyorum yönetime.

jean

Fofana ayarinda olmasi lazim en az alinacak topcularin