TFF 1.LİG 2021-2022 18.HAFTA | İstanbulspor 2-1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Aralık 2021, 23:01:21

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

18 Aralık 2021, 23:01:21 Son düzenlenme: 22 Aralık 2021, 00:39:55 mehmet yılmaz
Tarih-Saat: 20.12.2021 Pazartesi - 17:30
Yayın: TRT Spor, Bein Sports Max
Hakem: Direnç Tonusluoğlu

Zor bir maç olacak. Ancak bir o kadar da kritik. İstanbulspor'a 1998 yılından beri, 11 maçtır deplasmanda kaybetmiyormuşuz. İnşallah bu istatistik devam eder.

kavak_55

İnşallah kazanırız. Kazandığımız taktirde ikinci yarı için hedefe oynamak vede bu hedef doğrultusunda önümüzdeki engellerin açılacağı bir maç olarak görüyorum. Zaten Barış Alper Sapa gibi hakem bozuntusu hafta içinde bunu fark etmiş olacak ki hem boluyu yenmemizi engelledi hemde İstanbul maçına eksik çıkmamızı sağladı. Sağlam dediğimiz defans hattınıza pranga vurdu. Galiba gene oyunlar başladı diye düşünüyorum. ALLAH tan dileğim Samsunspor umuzun üzerinde oyun kuranların oyunları başlarına dolanır inşallah. Herşeye rağmen kazanacağımızı düşünüyorum. Birde sebep ne olursa olsun kendi  futbolcusuna küfür eden taraftarları nefretle kınıyorum Onlar Samsunspor taraftarı olamazlar bir an önce arındırılmaları gerektiğini düşünüyorum. Onlar taraftar değil TERÖRİST ten farkı yok bana göre. Şampiyon olma yada büyük camia olmak kolay olmadığını herşey de olduğu gibi bu şeyleri de fedekarlık istediğini bilmeliler. FUTBOLCU YA KÜFREDEK ŞAMPİYONLUK GELMEZ KEZA GELSEDE HAYIR GELMEZ. HERŞEY SAMSUNSPORUMUZ İÇİNSE KÜFÜR EDENLER BİR AN ÖNCE SAMSUNSPOR TARAFTARLIĞINI BIRAKSIN. Konu dağıldı ama futbolcularımıza küfür etmeyi kabul etmiyorum. Küfürle başarılar gelmez. Buna vurgu yapmak istedim.

eprianu

Zor maç. Geçen sene yaşananlardan sonra daha da zor bir maç olacak. Bana göre bir puan iyi olur. Kazanabilirsek harika olur.

muzaffer4

Yenemiyorsak yenilmeyelim beraberlik de bizim açımızdan avantaj olur haftaya tuzlayı içerde yenip ilk devreyi ilk 6 da bitirmek psikolojik açıdan önemli.Haftaya önemli maçlar var. 2 hafta üst üste galip gelirsek ya üst sıralardakilerle puan farkını kapatırız ya da alt sıradakilerle farkı açarız. 1-0 kazanacağımızı düşünüyorum. Takımda istek var ruh var Bolu maçında son 10 dakikadaki oyun gol atamasak da beni mutlu etti.

Sadece Samsunspor

Istanbulu ve tuzlayi yenip ilk devreyi bitirirsek muhtesem olur. 2de 2 yaparsak insallah yonetim takim iyi gidiyor 1 2 kisi yeter transfer icin dusunurse kotu olur. Sag acik sart oglu sart. Orta saha dinamik akilli sart oglu sart. Sol bek sart oglu sart. Stoper sart oglu sart. Bu hafta yunus emre yok osmanin yaninda bakalim kim olacak.

jean

_SoN_

Geçen maçta puan kaybedeceğimiz hissi vardı, bu maçta da puan alamayağız hissi var, inşallah yanılırım, bizim gol yemememiz lazım, zor gol atan bir takımız, takım defansını iyi yapamaz, rakipten önce gol veya goller yersek çıkaramayız, iyi mücadele edip en azından beraberlikle ayrılmamız lazım.

isa55

Baştan 1 puana razıyım
Her ne kadar yukarıdan kopuyor olsakta ileride çok lazım olacak.
3 puan ise uçurur bizi.

eprianu

Kulübün sosyal medya hesapları paylaşmış. 3 futbolcuda sempton görüldüğü için kadrodan çıkarılmış. Ancak isim verilmemiş.

Sadece Samsunspor

20 Aralık 2021, 15:47:23 #9 Son düzenlenme: 20 Aralık 2021, 15:53:01 Sadece Samsunspor
Alıntı yapılan: eprianu - 20 Aralık 2021, 14:44:13Kulübün sosyal medya hesapları paylaşmış. 3 futbolcuda sempton görüldüğü için kadrodan çıkarılmış. Ancak isim verilmemiş.

Tam bizden beklenen bi haber.

Bah. Cınari. Osman olabilir net bilgi degil.

Eger biri Osman ise stopersiz kaldik demektir.

_SoN_

Hasan'da götürülmemiş İstanbul'a, çok eksiklerimiz var çok, bunun üstüne bu 3 lü tuz biber oldu, gerçekten puan almak mucizelere kaldı bu deplasmanda.

_SoN_

Samsunspor'da koronavirüs semptomları tespit edilen oyuncuların  Elhadj Bah, Eraldo Çinari ve Osman Çelik olduğu öğrenildi. 3 oyuncu İstanbulspor maçının kadrosuna dahil edilmedi.

Osman da yok, Yunus Emre de, defans allaha emanet .

Lusage

0 puan yazdım bu maça. Olmaz. Bu defans İbrahim ile baş edemez.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KocumVolkan

alaaddin ve hüseyin öztürk var defansta... tüm defans oyuncularımız bek..

_SoN_

Çok değişik bir kadro ve oyun anlayışı, merakla bekliyoruz, hocanın tercihi beni şaşırttı.