TFF 1.LİG 2021-2022 17.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 1 Boluspor

Başlatan _SoN_, 14 Aralık 2021, 16:06:11

« önceki - sonraki »

Raqua55

Fuat capanin yaptigi tek degisikligi anlayamadim. Fofananin ozel bir durumumu var ekstra bir rahatsizligi mi var? Bilen var mi? Adami 90 dakika kullanamiyoruz

_SoN_

Alıntı yapılan: Raqua55 - 15 Aralık 2021, 18:06:19Fuat capanin yaptigi tek degisikligi anlayamadim. Fofananin ozel bir durumumu var ekstra bir rahatsizligi mi var? Bilen var mi? Adami 90 dakika kullanamiyoruz

Fofananın sağlık sorunları varmış, midesi ile alakalı diye açıklamışlardı sanırım, onu 90 dakika kullanamıyoruz demişti hoca, isteyerek almıyoruz oyundan, isteyerek kenarda bekletmiyoruz, bunu yapmak zorundayız gibi birşeyler söylemişti.

Sadece Samsunspor

Fofona 90dk oyniyamiyor arkadaslar. Midesinden rahatsizligi var yoksa hoca cikarir mi. Cikarirsa art niyetli olur

Raqua55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 15 Aralık 2021, 18:08:59Fofananın sağlık sorunları varmış, midesi ile alakalı diye açıklamışlardı sanırım, onu 90 dakika kullanamıyoruz demişti hoca, isteyerek almıyoruz oyundan, isteyerek kenarda bekletmiyoruz, bunu yapmak zorundayız gibi birşeyler söylemişti.

Tesekkurler bilgi icin

55.hakan

Hakem maçı katletti ama kırmızı görsek bile kazanma şansımız Fuat hoca nın yanlış seçimleri yüzünden sıfırlanmıştır. Biraz akıllı davransaydı bu maçı kazanabilirdik. Hakem hocanın yanlışlarını görmemizi engellemesin.

jean

Yunus emre ilk sariyi bosuna gordu biraz erken havaya girdi sanki cok itiraz ediyor 1 puan iyi bu oyuna vede 11 kisiye karsi kazansak daha iyi olacakti olmadi

_SoN_

Elimizdeki yabancılar

KEVİN GNONHER BOLİ  - Bence şuanda oynayan Yunus Emre bile kesinlikle onun kadar defansta sağlam durur. O ise geldiğinden bu yana form durumuyla tartışılıyor, en son uzun süreli sakatlığıyla yok.

İSMAEL DİOMANDE
- Dje Dje nin yerine transfer edildi, tam kadroda güzel bir adam sağlam bir adam gördük, bu daha iyi diyorduk , bu oyuncumuzda uzun süreli sakatlandı yok.

ALEN MELUNOVİC - Sakat mı geldi, bizdemi sakatlandı bilemiyoruz, daha bir maç oynamadan satılacaklar listesinde yerini aldı bile , geldiğinden beri sakat maalesef oda yok .

MORYKE FOFANA - Kaç maçtr artık ben hatırlayamıyorum, ya sakat yada özel bir durumu var, hocanın dediğine göre hasta, ilk 11 de başlasa bile bugün ki maçta olduğu gibi 90 dakika yararlanamıyoruz, yani tam olarak var mı yok mu belli değil, bir var , bir yok.

ELHADJ ABDOURAHAMANE BAH - Gelecek vaaden futbolcu diye geldi, ama ne gelecek vadedebildi neden bir katkı verebildi, kadroda görünsede kesinlikle düşünülmüyor ki bu konuda hoca haklı , bence oda yok.

ERALDO ÇİNARİ - Kim aldı kim getirdiyse nasıl izledi nerden buldu uzun uzun anlatsın bizde dinleyelim istiyorum, gerçekten merak ediyorum, bir futbolcu , özellikle kanat oyuncusu hiç mi katkı sağlamaz, aksine zarar zarar zarar, bu oyuncuda bana göre var ama yok.

VUKAN SAVİCEVİC- İlk zaman ki performansından çok ama çok uzak, son maçlarda inanın tanınmaz halde, özellikle bu formu ile maalesef o da yok.

ANTONIO MANUEL FERNANDES MENDES (TOMANE) - Evet, numunelik geçen senenin aranan adamı bu senenin inşallah kahramanı, nazarlık olarak saklayabileceğimiz tek oyuncumuz, kanatlardan besleyemediğimiz, orta sahadan destekleyemediğimiz bana göre ligin en iyi forveti. Yani elimizde kalan bana göre en verimli ve tek yabancı.

Şimdi bu şartlarda oyuna girene mi, çıkanamı kızmak lazım, oyuncuları yönetene mi, yoksa bunca transferleri yapana mı kızmak lazım.

Şimdi bu şartlarda ilk yarıda ilk 6 başarımıdır, yoksa başarısızlıkmıdır ? Bana göre iyi değerlendirmek ve bugün aldığımız 1 puana sevinmek lazım .

Bu sene yabancılarımız neredeyse YOK YOK YOK !!

seskat

Hakemin niyeti belliydi. Hocaya kusur bulamıyorum, elindeki malzeme bu. Fofana ya erken çıkacak yada sonradan girecek durumda.

Bence 1 puan iyidir.

İlk devreyi ilk 6 da bitirirsek yeter

ugurozkan

Fofana doksan dakikayı kaldıramayacaksa sonra girmesi daha mantıklı bence. Hem yorulmuş savunmaya karşı daha iyi iş yapar hem de fofana girene kadar oyunu kilitlemek daha kolay olur.

mehmet yılmaz