Brahim Darri

Başlatan _SoN_, 10 Haziran 2021, 09:32:23

« önceki - sonraki »

_SoN_

Kulübümüz, son olarak Büyükşehir Belediye Erzurumspor takımında forma giyen kanat oyuncusu Brahim Darri ile 2 yıllık prensip anlaşmasına varmıştır.

Camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

_Jack Daniels_

Djedje etkisi yaratır umarım. Hayırlı olsun.

celebi

nedense hiç güven vermedi bana

Shane_Falco

Kendisinden pek umutlu değilim. Umarım yanılan ben olurum...

brigand

Aslında kapalı kutu bir oyuncu değil. Uzun süre takip etmiştim. Hatta geçen sezon başı gelmesini çok istediğim bir oyuncuydu. Ancak Süper Lig ve Fenerbahçe söylentileri onun için kayıp bir sezona mal oldu. Sadece 10 maçta görev alabildi. Fizik gücü ve kondisyonu bu lig için fazlasıyla yeterli bir oyuncu. Şut özelliği olan, pas kalitesi geçer not alan, dikine oyunlar için çaba gösteren ve kısa driplinglerde başarılı olan bir oyuncu. Mental olarak geçen sezon yaşadığı sıkıntılardan ve disiplinsizliklerden bahsediliyor. Bunlarla ilgili net bir bilgim yok ancak iyi bir sezon başı kampı, ona ve onun gibi oyunculara dair süreçleri verimli yönetebilecek bir hoca ile üst seviye katkı alabileceğimiz bir potansiyel. Tabii ki geçen sezon yaşananlardan sonra her oyuncu bizim için sadece potansiyel şuan. Sahada görmeden inanmak için gerekli güvenimiz çok fazla kırılmış durumda. Temennimiz potansiyelleri %100 kullanabilmek. Yine yaşayıp göreceğiz.

defansif orta saha

Açıkçası çok takip ettiğim bir oyuncu değildi ama en azından çoğumuzun dile getirdiği "ligi bilen topçu" tanımı çerçevesinde bir transfer. Geçen seneki yabancılar gibi "ya tutarsa" değil. Bu seneki Çınari bile bana göre "ya tutarsa" anlamında şüpheli. Kafamdaki esas sorun ise oyuncunun mevkisi. Transfer yapıyoruz ama bizim takımın hâlâ gümbür gümbür bir forveti yok.

Sadece Samsunspor

Bu cocuk oynamiyor galiba.

Lusage

Geldiği ilk günde aynı şeyi düşünüyordum. Şuanda aynı şeyi düşünüyorum. İleride de aynı şeyi düşüneceğim.

Alıntı yapılan: Lusage - 10 Haziran 2021, 02:23:53Sonunda Darri'yi bize bastılar. Umarım başkan mutlu olur..

Çöp!

maço

Kaç senedir bu adamı bir yere gönderemedilerdi. Nasıl bir menejer bu , adamın ismi gündemden düşmedi . Sonunda bize itelediler.

KocumVolkan

Geldiği gibi gitti.. Denizlisporla 1+1 yıllık anlaşmış.

Sadece Samsunspor

Esin Hakaj 1 bu 2. Niye aldin niye sattin? Bu transfer basarisizligidir. Baskana sabaha kadar anlatsanda anlamaz. Anlasa da anlamamazliktan gelir. Yapacak bisey yok. Kulfetle gitmedilerse sıkıntı yok.

maço

Valla üç beş zarar etmişsek etmişiz. Çok da önemli değil . Bu darri meselesinden başkana devamlı çakmanın da anlamı yok.
Adam gitti ve yerine fofana geldi.

Keyimize bakalım, yolu açık olsun.

YaşarDoğu

Denizli ye kiralık gitmiş.

emrealtinsk

Böyle adamı gönderip çinariyi takımda tuttuk 😅