2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 03 Temmuz 2021, 18:16:05Karagumrukten kaleci almisiz. Aykut ozer diye 28 yasinda. Gsde bir ara ilgilenmisti. Furkan ayrildi. Eger Ahmet Altin gitmediyse toplam 4 kalecimiz oldu. 2 kaleci transferi birden yapmak ilginc.

Ahmet'in sözleşmesi yenilenmedi.. Serbest şuan diye biliyorum.

Çok şükür Nurullah'ı zorlayacak bir kaleci transferi geldi. Bundan sonra iyi olan kazansın.

AhmetDenizci

Gerçekleşen Transferlerimiz

Hasan Kılıç
Soner Gönül
Ali Ülgen
Mehmet Akyüz
Brahim Darri
Osman Çelik
Erald Çinari
Esin Hakaj
Hüseyin Öztürk
Furkan Fehmi Güneş
Alp Tutar
Aykut Özer

jean

Saglam bir yabanci forvetiyle sanirim kadro tamam olur

_Jack Daniels_

Sol stoper, sağ bek, sağ kanat ve santrfor transferi şart bence. Hatta Gökhan Karadeniz'e alternatif bir isimde iyi olur.

ugurozkan

Alıntı yapılan: _Jack Daniels_ - 03 Temmuz 2021, 20:36:35Sol stoper, sağ bek, sağ kanat ve santrfor transferi şart bence. Hatta Gökhan Karadeniz'e alternatif bir isimde iyi olur.
Geçen seneki Gökhan Karadeniz'in kendisi en fazla alternatif olabilir, bence yerine biri gerekir.

Sol Açık

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 03 Temmuz 2021, 19:56:09Gerçekleşen Transferlerimiz

Hasan Kılıç
Soner Gönül
Ali Ülgen
Mehmet Akyüz
Brahim Darri
Osman Çelik
Erald Çinari
Esin Hakaj
Hüseyin Öztürk
Furkan Fehmi Güneş
Alp Tutar
Aykut Özer

Bu listede 12 oyuncu var ve 3'ü yabancı. En az 5 yabancı daha olacak demektir ve gitmesi muhtemel yabancıları bir kenara koyarsak yabancı oyuncularımız: Djedje, Saviçevic, Tomane, Boli. Yani 1 yabancı daha alınacaktır.

Ayrıca Nurullah Arslan, Ercan Yazıcı, Recep Burak Yılmaz, Gökhan Karadeniz, Enes İslam İlkin, Onur Eriş, Yasin Öztekin ve Ahmethan Köse'nin de kadroda olma olasılığı var. Bu 8 isimden 5'inin daha kadroda olacağını tahmin ediyorum.

Bunlara ek olarak Ali Kılıç ve 4-5 altyapı oyuncusu daha kadroda kesin yer bulur...

Özetle; geçen sezondan 4 yabancı ve 5 Türk, ek olarak altyapıdan 5 oyuncu, yeni transfer olan 12 oyuncu ile kadrodaki oyuncu sayısı 26'ya çıkıyor. Bu listede yeni transferlerden 1 veya 2'sinin kadroda kalmayacağını düşünüyorum. Sonucun sonucu 1'i yabancı toplam 3 veya en çok 4 transfer daha yaparız. Bunların da 1 yabancı santrafor, 1 sol stoper, 1 sağ bek ve eğer alınırsa 1 sağ açık şeklinde olması mümkün...

Sadece Samsunspor

Bugun kaleci aldik. Nurullah dun aksam istanbula ucak bileti paylasmis. Acaba transfermi olacak

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 04 Temmuz 2021, 00:37:10Bugun kaleci aldik. Nurullah dun aksam istanbula ucak bileti paylasmis. Acaba transfermi olacak

Herkes aynı şeyi düşündü ama Edirne'ye düğüne gitmiş arkadaş :)

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: Sol Açık - 03 Temmuz 2021, 21:11:49Bu listede 12 oyuncu var ve 3'ü yabancı. En az 5 yabancı daha olacak demektir ve gitmesi muhtemel yabancıları bir kenara koyarsak yabancı oyuncularımız: Djedje, Saviçevic, Tomane, Boli. Yani 1 yabancı daha alınacaktır.

Ayrıca Nurullah Arslan, Ercan Yazıcı, Recep Burak Yılmaz, Gökhan Karadeniz, Enes İslam İlkin, Onur Eriş, Yasin Öztekin ve Ahmethan Köse'nin de kadroda olma olasılığı var. Bu 8 isimden 5'inin daha kadroda olacağını tahmin ediyorum.

Bunlara ek olarak Ali Kılıç ve 4-5 altyapı oyuncusu daha kadroda kesin yer bulur...

Özetle; geçen sezondan 4 yabancı ve 5 Türk, ek olarak altyapıdan 5 oyuncu, yeni transfer olan 12 oyuncu ile kadrodaki oyuncu sayısı 26'ya çıkıyor. Bu listede yeni transferlerden 1 veya 2'sinin kadroda kalmayacağını düşünüyorum. Sonucun sonucu 1'i yabancı toplam 3 veya en çok 4 transfer daha yaparız. Bunların da 1 yabancı santrafor, 1 sol stoper, 1 sağ bek ve eğer alınırsa 1 sağ açık şeklinde olması mümkün...

Mehmet Altiparmak'in Pluamin hakkinda olumlu görüşleri de var, umarim takimda tutmazlar.

Sol Açık

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 04 Temmuz 2021, 10:29:01Mehmet Altiparmak'in Pluamin hakkinda olumlu görüşleri de var, umarim takimda tutmazlar.

Katılıyorum ve anlamakta biraz zorlanıyorum. Anlayamamam Plumain'in iyi veya kötü olmasından dolayı değil, sağ ayaklı da olsa esas pozisyonu sol açık olmasından...

Şu an kadroda ve esas pozisyonu sol kanat olan oyuncularımız: Yasin Öztekin (sağ ayak), Onur Eriş, Eraldo Çinari, Furkan Fehmi Güneş, Brahim Darri (sağ ayak). Ayrıca Enes İslam İlkin ve Ceyhun Çepnioğlu gibi sağ açık da oynayabilen oyuncularımız var.

Plumain'in tutulma olasılığının tek mantığı şu olabilir: bir sağ açık alınmayacaktır ve yukarıdaki listedekiler hem sağ, hem de sol açık olarak değerlendirilecektir. Ama bu yaklaşımın da doğru olacağını düşünmüyorum...

kavak_55

Benim anlamadığım Pluman gitmez ise 1 yabancı alınamaz şuan 8 yabancı kontenjanı dolu 1 yabancı kesin alınacağına göre Pluman veya diğer yabancı kardan biri ya kiralanır yada gönderilir diye düşünüyorum. Mehmet Akyüz bence iyi oldu gibi yaşlı ama tek vuruşları iyi olan bir oyuncu en azından son 20 dakika iş yapar inşallah. Bu sene gene forvet hattı sıralamamızı belirleyecek gibi duruyor.

_Jack Daniels_

Wilfried Kanga boşa çıkmış Kayseri'de. Bize gelmez inşallah rezil bir adam Nadir'i aratır.

ercan0655

06 Temmuz 2021, 10:39:24 #177 Son düzenlenme: 06 Temmuz 2021, 14:11:07 ercan0655
Tomane patladı herhalde, kampta yok. Bir sezonu sakatlıkları ile yedi, bu sezon para derdinde, yine bize yaramayacak.

Sadece Samsunspor

06 Temmuz 2021, 11:47:47 #178 Son düzenlenme: 06 Temmuz 2021, 12:25:13 Sadece Samsunspor
Para mevzusu ilginc geldi bana. Diyorlardi surekli iletisim halindeyiz iyilesti hicbiseyi kalmadi falan filan. Kayseriye gelecek deniyordu. Ucretinde indirim yapti dendi. Simdi alacaklari icin basvuru yapmis deniyor.

jean

Insaallah tomane gider zaten 1 sene oynamadi ne kadar verimli olacagi supheli