2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

defansif orta saha

Alıntı yapılan: muzo_55 - 20 Haziran 2021, 08:06:39forvete ise tahmını mathıas tomane nadır bunlara alternatıf ıyı bır zencı forvet golcu alcagımız tahmın edıyorum.
burada rodellga da 30 yaş üstünü geçtiği için kesin düşünmüyorz kesınlıkle öyle bir şey yok.

Golcü olarak tomane, mathias ve nadir'e güvenip yola çıkarsa yine saç baş yolarız. Biri sakat, diğerleri bariz yeteneksiz. Olmuyor işte bunlardan, keşke talipleri çıksa da tez vakitte elden çıkarabilsek.

55.hakan

Yine saçma sapan bir transfer politikası ne olduğu kim olduğu belli olmayan transferler.

muzo_55

Adamın sözleşmesi ankaragücü ile 2023 te bitiyor sayın genel menajer mustafa aztopal ısrarla erdi dikmeni istiyor transferlerde scout ekıbı mustafa aztapol başkan yıldırım ile birlikte hareket ediyorlar sonra 5 hafta gectımı hoca geldığınde puan durumu terse gıttıgınde hocaya suc bulmasınlar :)

cembaba

Mehmet Altıparmak hayırlı olsun. Hoca konusunda ben de sizinle aynı fikirdeyim. Ama kadromuz genel hatlarıyla oturdu bana kalırsa. Özellikle orta sahamız belli. Stopere, sağ beke, orta alana ve forvete 1-2 takviye gelecektir muhakkak. Sinan Osmanoğlu listemizde yokmuş bu arada. Yeterliliğini tabii ki tartışırım ama ben transferlerimizi daha olumlu buluyorum. Ligin kaşarlarından ziyade oynamaya aç oyuncular 11 oyuncularını zorlayacaktır.

Hasan Kılıç-Dje Dje - Gökhan Karadeniz bu üçlü sezon boyunca üçlümüz olacaktır.

SSKLA

Alıntı yapılan: muzo_55 - 20 Haziran 2021, 10:58:32Adamın sözleşmesi ankaragücü ile 2023 te bitiyor sayın genel menajer mustafa aztopal ısrarla erdi dikmeni istiyor transferlerde scout ekıbı mustafa aztapol başkan yıldırım ile birlikte hareket ediyorlar sonra 5 hafta gectımı hoca geldığınde puan durumu terse gıttıgınde hocaya suc bulmasınlar :)

Şahsi görüşümü belirtmiştim konunun ilk mesajındaki flood'da, yine belirteyim. Sol bek için soner olmalı diyordum oldu, sağ bek için ali ülgen diyordum oluyor, sol stoper için erdi dikmen diyordum isteniyor. Bunlar olmadan önce de bura için bu lazım dediğim adamlar geldiği için ben şahsım adına olumlu buluyorum. Ki ö kaka diyenlere saygı duymakla birlikte tam olarak bu isimlerden hangisi kötü onu ayırt edemiyorum.

Neyse santrafor olarak da rodellega... neyse neyse öyle işte :)

Stoper

Mehmet hoca, stoper Lokman Gör'ü istemiş.
Umarım olmaz ya.

5trawberry

Valla bu oluşumun ortası olmaz. Ya cuvallarız, ya çiğ çiğ yeriz. Kanatlardan birine ve forvete zenci diye nitelendirdiğimiz Türkiye CV si olumlu oyuncular alırsak bence çiğ çiğ yeriz.

jean

Sadece Samsunspor

Lokman cok yetenekli olmasada bu ligleri bilir ve hircin futbol oynar takimi atesler. Bizdede oynamisti zaten yabancilik cekmez.

muzo_55

Alıntı yapılan: Stoper - 21 Haziran 2021, 22:19:39Mehmet hoca, stoper Lokman Gör'ü istemiş.
Umarım olmaz ya.

Lokman olmaz hasan hatipoglunu alacagız o bölgeye..insallah hasan olur.

Ayberk

elexir

Lokman tam bir bomba ne zaman kırmızı kart yer belli olmaz ayrıca çok ağır bir oyuncu bizde oynarken çok canlı izledim yazık olur takıma

maço

Yalçın'ı beğenmeyip Lokman'ı almak beceriksiz bir anlayış olur.

ali ihsan

Taner Taşkın,Nuri ve Şahin'i aldırmıştı vaktinde.Lokman'da o konseptte sayılır.Gereksiz masraf.

_Jack Daniels_

Erdi Dikmen olmayacaksa Lokman'ı Hasan Hatipoğlu ya da Mustafa Akbaş'a tercih ederim.