Antonio Mendes Tomane

Başlatan _SoN_, 16 Eylül 2020, 12:55:04

« önceki - sonraki »

##kdc##

O kadar uzun süre yattıktan sonra bu sezon katkı sağlaması zor. Tekrar form kazanma alışma süreci derken sezon bitiyor zaten.

KocumVolkan

Dön gel artık. Sen son umutsun. Ayağına gelen topları ezme şutunu at yeter. :(

Stoper

Golcü gün sayıyor

Sakatlığı büyük ölçüde geçen ve bir süredir takımla beraber antrenmanlara katılan Tomane'nin adaptasyon antrenmanları devam ediyor. Yıldız oyuncunun, çift kalelerde ki başarılı görüntüsü camiada yüzleri güldürüyor.

Samsunspor, golcüsü Tomane'ye kavuşmak için geri sayıma başladı. Yaşadığı uzun sakatlık döneminin ardından bir süredir takımla beraber antrenmanlara katılan yıldız oyuncunun, yükselen form grafiği teknik ekip tarafından memnuniyetle karşılanırken; Tomane'nin takımla beraber adaptosyan çalışmaları devam ediyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın idmanlarda Portekizli oyuncuyla yakından ilgilendiği ise gözlerden kaçmıyor.

https://www.samsunhaber.com/m/samsunspor/golcu-gun-sayiyor-h64215.html

Raqua55

Yak gel bildigin ne varsa reyis. 4-5 gol atsan ne kadar rahatlariz varya bir bilsen.

ali ihsan

Giresun maçında süre almasını bekliyorum.Tek santraforumuz ve alternatifi yok.Bunun sıkıntısını da çok yaşadık.

evolution55

altınordu maçında kadroda olmalı mümkünse sonradan da olsa süre almalı

Raqua55

Bilader kursun mu yedin gel be artik. Mathias donecekde vuracak.

KocumVolkan

Birader iyileşir misin? Nadir ile ayrı Mathias ile ayrı uğraşıyoruz. Giresun maçında da oynamayı istemiyorsan lütfen zahmet etme!

jean

Oyna artik dostum lazimsin bu hafta

Sadece Samsunspor

Yak gel bildigin ne varsaaaaa

cakir55

Ulan millet Falcao ile dalga geçti sen onu bile geçtin Giresun maçında oyna bari.

Elyesa

hazirmisin ? hadi bakalim seni bu saatden sonra oynasada etkisiz kalir diyolar hadi tomone goster artik kendini tek guvencemiz sen kaldin artik son 8 viraj  sana ihtiyacimiz var

ali ihsan

Tuzla maçıyla başlar herhalde.Ümitvarım.

celebi

Alıntı yapılan: ali ihsan - 01 Nisan 2021, 14:55:33Tuzla maçıyla başlar herhalde.Ümitvarım.

ümitvar olmak güzel bir şey. :)

##kdc##

üniversitede bir hocamız ümitle yaşayan simitle yaşar demişti  ;D

Bu adamdan ümidimi keseli çok oldu, inşallah gelir de utandıracak işler yapar beni.