FİFA 20

Başlatan Nuri Asan, 28 Eylül 2020, 04:57:59

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

Savunma yapması zor oyun. Forumdan veya forum dışından Online oynamak isteyen renktaslar Origin hesabından eklesin, karşılıklı maç yapalım. Kendine güvenenleri beklerim :D

Origin Hesabim : OnurSamsunspor

_SoN_

Hocam öle sanalda olmaz, bir ara peste kapışalım :)

Nuri Asan

Hocam Pes oynamayalı yıllar var, hem tüm dünya FİFA'ya geçti ya :D
Ama seni kırmam Pesde atarız. Maç sonucu aramızda gizli kalması şartı ile tabi ki :D

_SoN_

Olur üstat :)

Nuri Asan

Allah kahretsin bu Ultimate dünyasını, tam baş belası. Eskiden Teknik Direktör olup, İngiltere 4. Ligden takım alıp, Şampiyonlar Ligine kadar getirirdim. Daha mutluydum.

Nereden bulaştım bu online. Ne bırakabiliyorum, ne de sakın olabiliyorum. Tamam bu akşam son, daha online yok diyorum ama eve geldiğimde yine Online açıyorum, tam baş belası..Sabah 5 oldu, bi sal da. 3 haftada 2 klavye kırılır mı😠

_SoN_

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 02 Ekim 2020, 05:10:32Allah kahretsin bu Ultimate dünyasını, tam baş belası. Eskiden Teknik Direktör olup, İngiltere 4. Ligden takım alıp, Şampiyonlar Ligine kadar getirirdim. Daha mutluydum.

Nereden bulaştım bu online. Ne bırakabiliyorum, ne de sakın olabiliyorum. Tamam bu akşam son, daha online yok diyorum ama eve geldiğimde yine Online açıyorum, tam baş belası..Sabah 5 oldu, bi sal da. 3 haftada 2 klavye kırılır mı😠

Ben ilk oynadığımda alışamadım online oyuna,çok kısa sürede birdaha açmadım, açmamda, rakibim yanımda olmalı benim, o adrenalini görmem lazım :)

Nuri Asan

Hocam 440 online maç yaptım, bende alışamadım. Gözünü seveyim yanında oynayan rakibin ve menejerliğin. Ama bırakamıyorum. Biliyorum akşam eve gidince yine online açacağım, bu kumar gibi şey oldu. Nefret ettiğim halde vaz geçemiyorum.

Haydi Türk Telekom bir kaç akşam internet hizmetini kesebilirsin :D