Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

sersa

Insanlar maça sarhoş gelen saçma sapan hareketler yapan kadınların yanında küfür eden sbç nin yanında maç izlemek istemiyor doğal olarak.

Ayberk

Alıntı yapılan: cembaba - 19 Aralık 2018, 15:27:26
Kişisel fikrim maraton üst katta eğer kombine satılmadıysa satışa kesinlikle kapatılmalıdır. Alt kat maraton, kale arkaları hınca hınç dolduktan sonra bu üst tribünler açılmalıdır.

Sakarya'da gördük ki stadyum dolu görününce çok etkili oluyor.

Maraton üstte kombine satıldı bildiğim kadarıyla.

Sadece Samsunspor

Led panolar yerlestirilmeye baslamis. Hayirli olsun

Stoper

LED panolar tribünlerin arasında da olursa, daha güzel bir görüntü oluşur.

eprianu

Geçen gün Samsunsporlu arkadaşlarla muhabbet ederken gündeme yine bu statta Avrupa maçı oynayıp oynayamayacağımız geldi. Ben bir günlük de olsa stadyum çevresindeki fabrikaların durdurulabileceğini söyledim. Arkadaşlardan biri de "Eti Bakır'ın saatlik geliri bile dünyanın parası eder, böyle bir şeye izin vermezler" dedi.

Şimdi insan merak ediyor; Samsunsporumuz çok büyük bir başarı gösterecek, Avrupa'ya gidecek ve evinde iç saha maçı oynayamayacak? Olur mu sizce böyle bir rezalet?

cany

Alıntı yapılan: eprianu - 23 Temmuz 2020, 12:15:44Geçen gün Samsunsporlu arkadaşlarla muhabbet ederken gündeme yine bu statta Avrupa maçı oynayıp oynayamayacağımız geldi. Ben bir günlük de olsa stadyum çevresindeki fabrikaların durdurulabileceğini söyledim. Arkadaşlardan biri de "Eti Bakır'ın saatlik geliri bile dünyanın parası eder, böyle bir şeye izin vermezler" dedi.

Şimdi insan merak ediyor; Samsunsporumuz çok büyük bir başarı gösterecek, Avrupa'ya gidecek ve evinde iç saha maçı oynayamayacak? Olur mu sizce böyle bir rezalet?

Yüksel Yıldırım o konuda sıkıntı olmaz dedi bi röportajda

Nuri Asan

Alıntı yapılan: kuzey55 - 17 Ocak 2011, 10:54:05Devlet eliyle rizeye,kayseriye stad yapıldı.son olarak gsye yapılan 600 trilyonluk stadı gördük.şimdi aynı şekilde devlet eliyle trabzona stad yapılıyor.Ayrıca eskişehir,konya,bursa ve antalya bildiğimiz üzere stad konusunda aşama kaydetmiş durumda.sizce de bize bir stad gerekmiyor mu? bu konuda sitemizin de etkinliğini düşünürsek ne yapabiliriz fikirlerimizi paylaşalım istedim.

İyi bok yedin. Neyi vardı la eski stadın. Yaklaştır kale arkasını, olsun bitsin.

Zamanında açtı saçma başlık, gittik Tekkeköy e. Girişi ayrı, çıkışı ayrı sıkıntı yere. 3 saatte zor eve geliyorum maçtan çıkınca.

5trawberry

01 Kasım 2020, 01:53:27 #3232 Son düzenlenme: 01 Kasım 2020, 02:29:46 5trawberry
Ak Parti il kongresi için Samsun 19 Mayıs Stadı zeminine yapılan zulmü kınıyorum. Ve nefret duygularımı ifade etmek istiyorum.
Stadı yanlış yere kondurduğunuz yetmemiş gibi utanmazca arsızca daha da berbatlasmasi için örgüt oluyorsunuz.
Güneş almadığı için hibritin bile çözüm olmadığı yere, Sandalye ve platform kuruyorsunuz.
Spor salonu neyinize yetmedi?
Borç karşılığı sizin yapmadığınız işi yapan başkanın emeklerini heba ettiniz.
Yazıklar olsun

ata55

01 Kasım 2020, 14:31:45 #3233 Son düzenlenme: 01 Kasım 2020, 14:41:18 ata55
Şu an TV'de gördüm. Zeminin anasını ağlatmışlar. Taraftara yasak olan AKP'ye serbest.

Yazıklar olsun!!!

Nuri Asan

Onlarda virüs yok, taraftarda virüs var çünkü. Mitingde yaparlar, konuşmada.
Onların bastığı yerden gül çıkıyor, soluduğu havadan oksijenler fışkırıyor mübarek.

Sadece Samsunspor

Once akparti toplantisi simdi ust uste 2 tane u21 maci. Zemin insallah fazla zarar gormez. Kis geldi zemin cok onemli

Stoper

Burada Avrupa maçı izlemek nasip olur mu

Sadece Samsunspor

Sonunda milli mac geliyor. Galler resmi twitter hesabi paylasti. 19 haziran 2023de euro 2024 elemelerindeki Turkiye Galler maci Samsun 19 Mayis Stadyumunda oynanacak. Hayirli olsun.

eprianu

Sosyal medyada görevlilerin bugün inceleme yaptığı ve stadyum zemininde kayma olduğunun tespit edildiğine dair bir iddia var. Bilgisi olan var mı?

_SoN_

Kayma değilde bende çatlakların olduğuna dair duyum aldım hocam, aynı konu ile alakalı olabilir, eğer bir deli kuyuya taş atmadıysa birşeyler var gibi.