PassoLig

Başlatan samsunum, 04 Nisan 2014, 09:14:20

« önceki - sonraki »

Ekrem

Bencede kesinlikle protesto edilmeli

kuzey55

sicak bakmaya basladim bu aksamdan itibaren.cunku statta temizlenmesi gerken buyuk bi kitle var.

##kdc##

Kurtuluş passoligde beyler, kimse cart curt etmesin  :redcard:

cakir55

Bende destekliyorum artık. Bitsin artık bu beleş bilet işleri.
Ne yaptığını bilmeyen taraftar gruplarımiz var. Dk 20 koyduk mu diye bagiran. Birbirilerinin yaptığı görsel çalışmaları yırtan. Birbirleriyle çekişen taraftar grupları istemiyorum.

Herkes gelsin adam gibi takımını desteklesin. Birlik içinde olalım.
Samsunspor için senede 10, 15 Tl vermeyecek adam gelmesin zaten ihtiyacımız yok.

# tapatalk #

Forvetim

ben almayacağım, kimseye yedirecek 1 kuruşum yok benim, kimseye de 1 kuruş haraç vermem, resmen haraç kesiyorlar. Samsunsporum için kombine alıyorum takımıma destek olurum oluyorum da ama bu zıptırıktan firmaları zengin edenlerden biri olmayacağım. yok böyle dayatma.

ugrass

08 Nisan 2014, 11:44:04 #50 Son düzenlenme: 08 Nisan 2014, 11:49:08 farUqras
Samsunspor için 10 15 tl derken? O paralar samsunspora mı gidiyor arkadas ? Alınan o aidatlar hangi kartın sahibiysen o kulube gitse kimsenin sesi cıkmazdı ama bazı cok akıllı insancıklar milleti sömürme peşinde. Böyle bir uygulamayı SAMSUNSPOR kendisi yapsaydı gecen yıllarda ve o kart sahiplerine ayrıcalık verseydi kimsenin sesi çıkmazdı 10 15 liraya en azından Samsunsporun kasasına girdiğini bilirdik. Gerçi kredi kartı yaptııda ne olduki Samsunspor kredi kartına bile kombine alımında taksit yoktu

ugrass

08 Nisan 2014, 21:40:03 #51 Son düzenlenme: 09 Nisan 2014, 19:24:23 farUqras
e-bilet nedir? Zararları nelerdir?

e-bilet şudur, her taraftar bu kartı almak zorunda. Yoksa maça gidemiyor. Yani biletix'ten bilet alayım maça gideyim devri bitti. Mesela ben bu sezon hiç futbol maçına gitmedim. Salı akşamı niyetlendim Çarşamba günü KSK maçına gideyim diye. YOOOOOOOOK öyle kafana göre maça gitmek. Önce PassoLig alman lazım. Alayım abi hemen. YOOOOOOK. Yapıştır bakalım önce 15 TL'yi CALIK abine sana kart göndersin. Bitti mi? YOOOOOK. Karşı ödemeli 5,5 TL de kargo parasını uçlan bakalım. Ölsün mü bu kargocular açlıktan. Nasıl dönecek bu çark?

Kartı alırken mutlaka takım seçmek zorundasın. Mesela 20 yaşında bir insansın. Kız arkadaşın takım tutmuyor. Birlikte maça gitmek için kıza PassoLig çıkarıyoruz. Haliyle maça gittiğimiz takımın taraftarı olduğunu yazıyoruz ki maça girebilsin. Şahane mesela kız arkadaşın bundan böyle Galatasaraylı. Ama futbolla falan da hiç ilgisi yok. Mesela kızdan ayrıldın, tamam olabilir. Kısmet değilmiş. Kız Fenerbahçeli birisiyle çıkmaya başladı. Erkek arkadaşıyla Fenerbahçe maçına gitmek istiyor; ama PassoLig'i Galatasaraylı. BOK GIDER! Çünkü Fenerbahçe isterse Galatasaray PassoLig'e sahip hiç kimseyi maça almama hakkına sahip.

Deplasman tribününe giriş yasak, ben de FB tarafına gideyim en azından maçı canlı izleyeyim dersen de YASSSSAAAH hemşerim giremezsin. Ne isi var futbolseverin maçta! Aç televizyonu seyret.

Sezon bitti. Bir sonraki sezon başlıyor. Neyse Allah'tan bizim PassoLig'ler hazır. YOOOOOOK. PassoLig sezonluk. Bayıl bakalım Çalık abine 15+5,5 daha. O da insaflıysa. 50 lira yapsa seneye kim ne diyecek?

Tekrar yazarım bu konuda. Daha bak fişleme işine falan hiç girmedim. Zaten herkes takım tutmak zorunda olması gerçeğine girmiyorum hiç. Yurtdışından gelen adamlar için nasıl olacak bu işler bilen var mı?

Buda başka bir yorum

beşnumara

Bu işin kötü yanı sporda şiddet yasası gibi tam anlamıyla uygulama yapilmayacak olması.Bir de aldığın passolig kart ile sadece kendi takımının maçlarına gidebilirsin mantığı cok saçma.Onu da zamanla degistireceklerini düşünüyorum.Yıllık ücretleri zamanla kaldiracaklarindan adım gibi eminim. Alt yapı maliyetler karsilandiktan sonra yıllık kart ücretlerinin kaldırılacağı düşüncesindeyim.
Sistemde anlatıldığı gibi karttaki yüz tarama ile stada girişteki yüz tarama alt yapı sistemi oluşturulursa Türk futbolunun tribünlerin temizlenmesi demektir. İşte o zaman insanlar maçları eğlence olarak görüp ailece gelmeye baslayacaklardir.
Şunu da çok iyi biliyoruz ki bu ülkede emniyet teşkilatına bir yetki verdi mi artniyetli uygulama yaptığını geçmişte çokça şahit olduk. İnşallah bizleri çıldırtmazlar.

atalanta8

icat çıkarmayın

atakumlueray

Türk futboluna, proje süresince PASSOLİG Kartlar vasıtasıyla yaratılacak gelirlerle oluşacak en az 150.000.000 TL tutarında nakit akışı sağlanacak. Kulüplerimiz oluşan bu ciddi gelir havuzundan kendi kartları oranında pay alacak.

Kartım bugün elime ulaştı,çekincelerim olmakla birlikte avantajları da olacağını düşünüyorum.Plar off maçlarında sıkıntı yaşamamak için hemen başvurmuştum.Yukarıdaki cümleyi dikkate alacak olursak çevremizdeki kişilerin de istanbul takımları yerine samsunsporu tercih etmeleri kulübümüze katkı sağlayacak.Çevremizdekileri bu konuda yönlendirmeliyiz.

celebi

eray aktifbanktadn hesap mı açtılar

orhan

Son dört maç kalmış yıllık üyelik aidatımı olur. Tamamen birilerine rant sağlamak için aceleyle son maçlara yetiştirilmiş bir çalışma .Bu işlerin yeni sezonda yapılması lazım insanı her şeyden bıktırtıdılar   

emre__ss

Şimdi benim kombinem var ve lig maçları için almama gerek yok ama diyelim ki play off'a kaldık ne yapacağız şimdi?Kombine zannedersem geçmez play off'da passolig mi alacağım yani?

emre

Kombinesi olanlarında alması gerekiyor sanırım sadece ekstradan bilet alınmıyor diye okumuştum.

ugurozkan

Bilet sistemi, ilk olarak 2014 yılı nisan ayında Kadıköy Şükrü Saracoğlu ve Türk Telekom Arena, Trabzon Avni Aker, Kasımpaşa RTE statlarında başlatılacak. Gelecek sezon da tüm Süper Lig maçlarının oynandığı statlarda uygulanacak.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/futbol/38293/Sabah-ATV_yi_satan_Calik_a_yeni__Rant__asisti.html

üstteki habere göre şimdilik bizi etkilemiyor, tabii play-off finalini bu statlardan birine vermezse çok bilmiş idarecilerimiz. pilot denemeden sonra uygulamada bazı şeyler değişebilir. zaten koltuğundan sorumlu olmak gibi tribün kültürümüze uymayan gariplikler içermesi hazırlayanların ülkemizde herhangi bir stada yolunun düşmemiş kişiler olduğunu gösteriyor.

altta da tanıl bora'nın yazısı var.
http://www.radikal.com.tr/yazarlar/tanil_bora/bir_sen_eksiktin_e_bilet-1180813