FM 2013

Başlatan cembaba, 06 Kasım 2012, 22:32:09

« önceki - sonraki »

cembaba

Başkan Emin Kar, sizin futbol bilginize güvenerek transfer bütçesi için 120.000 TL ayırdı yazdı. Gururlanıyor insan. Güzel olmuş FM beğendim.

Özellikle benim gibi CM 03-04'den sonra oynamayanlar için değişik olmuş. ;D

Ollivanders

06 Kasım 2012, 22:36:14 #1 Son düzenlenme: 07 Kasım 2012, 16:36:54 Serpico
yarın bir orijinalini alalım. Crackler sıkıntılı.

buonanotte

Türkçe dil seçeneğide var sanırım.

Lusage

özkan

Bir samsunspor kariyerine daha başlayalım o zaman.

FaTiH_HaN

Türkçe dil seçeneği varsa orjinal almaya değer ama sonradan türkçe yama yapacaksak vuralım torrent'in gözüne  :oyun:

cembaba

FaTiH_HaN

07 Kasım 2012, 14:04:08 #7 Son düzenlenme: 07 Kasım 2012, 15:52:51 FaTiH_HaN
Çok iyi olmuş o zaman, oyunu hep yarım yamalak oynuyordum basın toplantılarında falan ne dediğim hiç belli değil. Heveslendim ya bir an önce oyunu temin edip başlamalı, ilk işim adem ve turgayı serbest bırakmak olacak  ;D

nomak55

Oha du bakalım benimde indirmem lazım ama benim laptop kaldırımı bilmiyorum :D

cgr

Bende 05-06 sezonu itibariyle bırakmıştım FM'yi. Ne kadroydu be Rafael Marques falan :)

5trawberry

Alıntı yapılan: cgr - 07 Kasım 2012, 14:21:54
Bende 05-06 sezonu itibariyle bırakmıştım FM'yi. Ne kadroydu be Rafael Marques falan :)

Adamı 2 sezon gol kralı yaptım :) Yanına da Bance'yi almıştım. Bance Asist kralı olmuştu. Sonra Marques'in değeri 12 milyona çıkınca, hedefleri büyütmek açısından satıp, yerine Oscar Cardozo'yu almıştım. Ne günleri be :)

Shane_Falco

Crackler sıkıntılı şuanlık.Biraz ilerleyebildim oyunda.PTT 1.lig için ideal bir oyuncu söyleyeyim İbrahim Akın boşta alınabilir ki şahsen aldım :) Bilgilerde cezalı da görünmüyordu özelliklerde gayet iyi.Yoksa sol kanat Mehmet Sak'a kalıyor :)

5trawberry

Ben torrenten indirdim. Ama masaüstü simgeye tıkladığımda oyun açılmıyor. Crash isimli bi dosyada sorun mu var tam anlamadım sildim hemen. Orjinali almak lazım heralde.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: 5trawberry - 07 Kasım 2012, 23:15:06
Ben torrenten indirdim. Ama masaüstü simgeye tıkladığımda oyun açılmıyor. Crash isimli bi dosyada sorun mu var tam anlamadım sildim hemen. Orjinali almak lazım heralde.

Şuanlık piyasaya sadece skindrow crack çıkarttı hocam ondada dediğin gibi crash diye bir hata veriyor.Herkes beklemede şuanlık yeni bir crack bekliyor...

babasamsunlu

ttnette orjinali 12 taksitle ayda 6 liraya..