10- Ekigho Ehiosun

Başlatan germencisse, 14 Temmuz 2011, 20:29:51

« önceki - sonraki »

kabacevizli55

beyler takıldığınız konuya bakın zenci kara beyaz siyah hepimiz ademinoğluyuz

ngonge

Nijerya kaynaklı siteler 1+2 yıllık sözleşmeden bahsediyor. Demek ki kira sonunda bonservis alınırsa oyuncunun sözleşmesi otomatikman 2 yıl daha uzayacak diye düşünüyorum.

http://www.allnigeriasoccer.com/read_news.php?nid=5225

oguz_5528

Hadi Bakalım,Karpuz gibi oyuncular valla nasıl çıkacak çok merak ediyorum  ;D

5trawberry

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 15 Temmuz 2011, 22:43:42
Hadi Bakalım,Karpuz gibi oyuncular valla nasıl çıkacak çok merak ediyorum  ;D

mevsiminde alırsan bişe olmaz  ;D

özkan

Site ahalisinin espiri mekanizmaları tavan yapar oldu bu günlerde  :D :holey: :holey: :holey:
Garabühle yarış etmek yanlış,ehiosun aklın yolunu tercih etti sonuçta.
Zenkeyle uyum sorunu olmaz inşallah.

cezayir55

karabukluler bize cok kizgin  nasil olsa biz bankasyay dusecekmisiz kendileri cok buyuk kulup ya 1000kisiye oynuyorlar maclarini :D sanki biz anormal bir sey yaptik oyuncu karabuku dogal olarak begenmedi samsuna geldi

Serkan

nerede diyorlar o lafları bir bakim bende..

cezayir55

karabukspor net var taraftar hatti onlarin ordan bak giris serbest

isyan

Karabükspor'un forumundan bir yorum;

Ulan nereden başlasam bu Afrika yamyamına küfür etmeye.Adam benim işçimin maaşından kesilen parayla uçak bileti aldı vizesini karşıladı geldi Samsunspor'a imzayı attı.
Samsunspor'lu odun kültürsüz öküz yöneticilerinede nereden başlayayım küfretmeye ulan sizin bu yamyamdan bizim ismimiz geçene kadar haberiniz bile yoktu.Karabük bunu unutmaz geldiğiniz gibi bank asyaya siz o yamyamın karnını doyuramazsınız görücem sizi ligde

Sadece Antipatik degil'de Fa$ist bir yapilar var gibime geliyor  :o

Serkan

çok fazla takmamak lazım ;) kendi açtıkları başlıklarda tribün liderlerinin yarısının bjk'li yarsının ts'li olduklarını kendileri dile getirmişler;  he diyip geçin...

kabacevizli55

aboooo adamlara evlat açısı gibi oturmuş forumda neler diyolar öyle  hiç yakıştıramadım  'şiki şiki baba ' efsane tezahuratını bulan karabüklülere

FaTiH_HaN

Ya iyiki bir işçi kenti yani bu kadar da olmaz yok emekçinin parasıyla uçak bileti almış yok bilmem ne bide kendileriyle bizi bir tutuyorlar ya en çok ona tavım görende biz değil onlar oynadı zanneder 30 sene süper ligde karabük 2 sene içinde bankasyada bakalım o zaman ne konuşacaklar.

ahmetsefa55

hayır sanki biz hep sabancıların koçların torunlarıyız anasını satim

kabacevizli55

samsunun ve ekighonun suçu yok aĞzını açıp beklersen elin oĞlu gelip alır.sen bjk fb gs deĞilsinki kapına gelecek.yönetimin bu çaylaklıĞını kutluyorum gerçekten bu bize kapak oldu.bence bu kara_buk sporlunun yorumu olayı bitirdi

cany

sanki sözleşmeli oyuncuları falan da aklını çelip aldık. parayı basan alır boşta adam. şehir de önemli tabi