Oraya Çok Yakıştı!

Başlatan mehmet yılmaz, 23 Şubat 2011, 19:59:54

« önceki - sonraki »

Burak

benim evim Fatih Sultan Mehmet Caddesinin Mecidiye tarafındaki girişinde yol üstünde astırmak sorun olmaz ama kontrolünü iş gidiş dönüşlerinde ancak yapabilirim tabi birşey olursa Annem haber verir :)

sadece55

Ts clubın oraya nasıl olur sanki tadından yenmez gibi :)

cembaba

Bende evimin önüne Gazi Caddesine yaptırmak istiyordum da. Memlekete geldiğimde, evimin önünde 3 tane koca bayrak asılı olduğu için vazcaydım :)

özkan

Alıntı yapılan: Erdinc - 24 Şubat 2011, 12:22:28
Ts clubın oraya nasıl olur sanki tadından yenmez gibi :)
O ara enine dar ama,bence oraya hususi bi bayrak yaptırmak daha güzel olur,cevap niyetine  :-*

Serkan

benim ev bulvar üzerinde uygun görürseniz ben sahip çıkarım..

Sonuna Kadar 55

bende otel asmak istiyorum...

Gorkem

Bayrak süper bu sabah tren durağının oradan gördüm

eren55

Bu Ts bakkal neresinde Samsun'un?

mehmet yılmaz

Akyol, bayrağın hem yapımı hem de asımı ile bire bir ilgilenecek. Kilise Kavsağının Belediye tarafındaki alt geçit çıkışına asılacak!
Bir aksilik olursa Serkan ve Burak'ın yardımlarını rica ederiz...

##kdc##

alt geçitten çıkanlara muhteşem bi göz ziyafeti olcak desenize  >l< >l< samsunspor_x

jean

harika goruntuler ins sene sonunda ipi goguslerizde bu emeklerimiz bosa gitmez

Stoper

Tanıma fırsatım olmadı M.Teoman abiyi.
Hatta tam anlamıyla bu sene başında öğrendim kim olduğunu diyebilirim.

Forum sitelerin de sıkca kullandığım fakat kime ait oldugunu bilmedigim başka?diye soranlara inat sadece Samsunspor sözünün de bu abimize ait oldugunu bilmek,böyle bi sözü söyledigini ögrenmek beni mutlu etti.

Giderken bıraktıkları kadim dostlarının şimdilerde yaptıkları görse eminim gurur duyar,birkez daha böyle dostları oldugu için kendini şanslı hissederdi.

Böyle bi platformu kurarak Samsunspor'luları bi araya getirdigi için ne kadar teşekkur etsek az gelir,Allah ondan razı olsun.

captan_blue

captan_blue

bende bir bayrak yaptırmak istiyorum maliyeti ne kadar.

bengülü

şampiyonluk kupasını teoman kardeşime götüreceğiz az kaldı şampiyon olmamıza