ßir anı...

Başlatan Mert, 08 Ekim 2008, 22:09:35

« önceki - sonraki »

Mert

Sevgili Samsunsporlular.Bu zamana kadar tüylerinizi diken diken yapan bir olayı anlatmanızı istiyorum.Önce ben anlatayım.

[/b]Milli takımımızın bir takımla maçı vardı o takımın adını hatırlayamadım.Ali Sami Yen de oynanmıştı maç.Ve biz o aralar 32 şehit vermiştik.Spiker maçtan önce ''haydi bir yoklama yapalım'' dedi ve başladı 32 şehitimizin isimlerini teker teker okumaya.Herken bir isimden sonra burdaa diye karşılık verdi.İşte o anda göz yaşlarına boğulmuştum.

Sizlerden de bekliyorum...

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: Mert 55 - 08 Ekim 2008, 22:09:35
Sevgili Samsunsporlular.Bu zamana kadar tüylerinizi diken diken yapan bir olayı anlatmanızı istiyorum.Önce ben anlatayım.

[/b]Milli takımımızın bir takımla maçı vardı o takımın adını hatırlayamadım.Ali Sami Yen de oynanmıştı maç.Ve biz o aralar 32 şehit vermiştik.Spiker maçtan önce ''haydi bir yoklama yapalım'' dedi ve başladı 32 şehitimizin isimlerini teker teker okumaya.Herken bir isimden sonra burdaa diye karşılık verdi.İşte o anda göz yaşlarına boğulmuştum.

Sizlerden de bekliyorum...

yunanistan maçıydı atmosfer çok güzel sahadakiler ruhsuzdu 1.0 yenilmiştirk... o maçtan bahsediyorsun sanırım...

HoliganSamSunLu

ben de anlatayım arkadaşım ama benimki sporla ilgili değil...

Amanos Dağlarında Oparasyondaydık cuma sabahı saat 06.35 te intikal halinde iken 100 metre önümde Mayın Patladı 1 astsubay şehit 2 er yaralı akabinde Mardinli bir kardeşimiz paniğe kapılıp şurunu kaybetti ve kendini vurdu... Bu olaydan olay anında ve sonrasında çok etkilenmiştim.

kumköylü ahmet

Hollandanin SPARTA Takiminda proficeneel olarak 5 mac oynadim cok hirsliydim.Yasim daha 16 idi ozamanlar.
Takimda Tek Türk bendim hollandalinin biri benimle herzaman dalga gecerdi ozmanlar dil yokdu tabi.Antreman sirasinda cift kale mac yaparken ben karsi tarafdan oldum o benimle dalga gecen arakadasda obur tarafdan oldu.bir hafa topuna cikarken cok ustaca bir hareket yapdim ve dirseyimle adamin kafasina vurdum beyininden kan fiskiriyodu hemen hastaneye kaldirdilar ve futbolu birakdi mecburen ama suanda kendine gelmis bir durumda futbolla iliskisi yok.buda sevindirici.Ama pisman degilim bilerekde olsa hak etmisdi.

ve Allahdan gelen birsey ya bu 6.macimda bir sakatlik gecirdim liftlerim kopmusdu ve cok aci cekdim allah kimseye vermesin ambulansla kalkdirdilar hastaneye ve doktor dediki ayagin 10 yerinden kirilsa idi daha iyidi dedi ve 8 hafta yuruyemedim.sonrada futbol kulubu beni ozman belli bir parayla saldi.futbol oynamam artik imkansizdi cunku yaklasik 4 seneye kadar sadece antraman yapmam lazimmis yaranin kendi kendini toplamasi icin.malum herkez ekmek pesinde bende birakma karari verdim ve birakdim.Futboldan gelen parayla suan hollandada Araba Tamirhanem var ve yillardirda burdan ekmek yiyorum.

isde kader nerden nereye ama bunada sukur allah kimseyi kimseye muhtac etmesin.

Selamlar saygilar
Ahmet SONKAYA
Hollanda/Rotterdam