Samsunspor'da oynarken A Milli olan futbolcular ( Fotoğraflı )

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Mayıs 2008, 18:42:49

« önceki - sonraki »

kenan91

seckin55

Alıntı yapılan: veis - 05 Temmuz 2008, 08:42:54
Celil Sağır: 1996-97 yılları arasında 8 defa A Milli oldu. Kritik Hollanda ( 1-0 ) maçında oynadı. 1998 yılında aldığı bir cezadan sonra milli takım kapıları kapandı.

bu ceza olayı neydi acaba bilen varmı
veis bildigim kadarıyla, uçagı kaçırmalarıydı.kampa dewamlı geç katılmalarından dolayı ceza almışlardı..

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: seckin55 - 19 Kasım 2008, 02:48:30
veis bildigim kadarıyla, uçagı kaçırmalarıydı.kampa dewamlı geç katılmalarından dolayı ceza almışlardı..

samsuna yadigi bilgi yalan celilin evet arkadasimin demesi gibi ucagi kacirmasiydi serkanla beraber ondan sonra ikiside alinmadi zaten
sonra serkan alinmisdi galatasaraya transfer oldugunda ama röpartajinda ben yillardir serkan aykutum daha galatasarayda bir mac bile oynamadan millki takima alindim demesi onunda sonu oldu..

CeLiL_55

2 futbolcuyada haksızlık yapıldı bana göre Celil Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi orta saha oyuncularından 1'tanesi Serkan Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi golcülerinden 1'ri bu 2 oyuncumuzda harcandı oysaki 2'side o zamanlarda milli takımda oynamış olsaydı kesinlikle Avrupa Defterini açardı her 2'side..

AntZ

Serkan ın en büyük eksiği yavaşlığı... Özellikle ilk çıktığı zamanlarda. Belki 10 sene oluyor, TV de İstanbul takımlarından biriyle maçımız var. Ortasahanın ilerisinde sekan topu alıyor, kaleyle arasında kimse yok, en yakın rakip oyuncu 8-10 mt uzağında, Serkan a yetişmesi fazla sürmüyor. Yorumcu Hayri İçlerin yorumu;

Yahu bir adam bu kadarmı yavaş olur sanki arkasından birisi çekiyor.

Bu yetenekte bir futbolcunun topla ilerleme hızı en azından normal bir futbolcu kadar olsa belki ne biz bu durumdaydık ne de Serkan..!

SapýnaKadar 55

Yav rahmetli Muzaffer abi unutulmuş sanki,1982 de Türkiyenin resmi bir maçını izledim geçenlerde nostalji programında,hatta bahsettiler rahmetli dye.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: SapınaKadar 55 - 21 Kasım 2008, 18:07:23
Yav rahmetli Muzaffer abi unutulmuş sanki,1982 de Türkiyenin resmi bir maçını izledim geçenlerde nostalji programında,hatta bahsettiler rahmetli dye.

Hayır, rahmetli Muzaffer'i unutmadık. Fakat Muzaffer bizde oynarken A Milli olmadı hiç. Orada yıl 1982 idi ve oynadığı takım da Zonguldakspor'du.

mehmet yılmaz

Naim Anuştekin, Emin Kar, Yaşar Yiğit, Muzaffer Badalıoğlu, Osman Akyol, Müjdat Gürsu, Serkan Aykut gibi isimler Olimpik Milli takımlarda oynadılar. En son 2009 yazında Hakan Akman, Akdeniz Oyunları kadrosunda yer aldı ve forma giydi. A milli takımda bir Samsunsporluyu seyretmek, hele onun gol attığını görmek muhteşem bir duyguydu. İnşallah tekrar yaşarız bunları...

lucarelli

Güngör de vardı Samsun'dan U21 milli takıma giden yanlış hatırlamıyorsam. Erman ile beraber oynuyorlardı defansta. Erman Beşiktaş'a gittikten sonra bir kez veya iki kez çağrılmıştı A milli takıma.

mehmet yılmaz

Ümit Milliye giden çok vardı; Güngör de onlardan birisiydi ama benim söylemek istediğim Olimpik Milli Takımdı.

Sercan

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Kasım 2009, 12:52:08
Ümit Milliye giden çok vardı; Güngör de onlardan birisiydi ama benim söylemek istediğim Olimpik Milli Takımdı.

Valla abi ben Gungor un hangi milli takimda oldugunu bilmiyorum galiba umit milli idi ama bir rovasata golu vardi yanlis hatirlamiyorsam...

babasamsunlu

ali ihsan

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 02 Kasım 2009, 12:55:54
Valla abi ben Gungor un hangi milli takimda oldugunu bilmiyorum galiba umit milli idi ama bir rovasata golu vardi yanlis hatirlamiyorsam...

O gol sayesinde zaten iyi bir paraya Ts ye sattık onu.yanılmıyorsam 3 milyon mark bonservis almıştık.Keşke Turgut ile Sercan da atsa öyle bir golde kurtulsak onlardan.

Stoper

Macaristan ve Avusturya ile hazırlık maçlarında karşılaşacak olan A Milli Takım'ın kadrosu belli oldu.

Okan A milli takım için davet aldı.
20 sene sonra Samsunspor, A milli takıma oyuncu gönderdi.

_SoN_

Geldiğinde çok eleştirildi ama takımı sahiplenmesi, o kadar eleştiriye rağmen bırakmaması çok anlamlı, tebrikler Okan.