SS.biz genclik PES birlikteliği..

Başlatan germencisse, 17 Temmuz 2010, 11:53:21

« önceki - sonraki »

germencisse

O zaman pes ile ilgili düşüncelerimizi bu topicte paylaşalım..pes ile ilgili organizasyonlarıda buraya sunalım..

Burak

he şöyleee ben. en son çok güzel bir yama indirdim ingiltere ligi reklamlar formalar isimler orjinal almanya ligi var bütün milli takımlarda isimler doğru çok beğendiğim bir yama oldu yapanın ellerinde sağlık demekten alamadım kendimi eve geçince linkleri paylaşırım

germencisse

Burak

bank asya patch nasıl olur bilmem ama ben samsunspor u editleyip koymuştum nedense bazı arkadaşlar yaptığım takımın formasındaki kırmızıyı bordoya benzettiler  :o :-X :-X

**KaR6**

onu bunu bırakında, bi gün belirleyelim turnuva yapalım.. kaç kişi katılır 1 hafta içinde bi turnuva yapılsa? ayrı baslık açalım mı?

alperen

bende varım ve çok iddalıyım ona göre:)

**KaR6**

samsun155

Turnuva derseniz Pazar günü olursa katılabilirim xD Roma'da RakipSizim(Bşey SOrcm Hamachiden Nasıl Oynucaz bu oyunu?)

celebi

germencisse

Alıntı yapılan: samsun155 - 18 Temmuz 2010, 02:12:32
Turnuva derseniz Pazar günü olursa katılabilirim xD Roma'da RakipSizim(Bşey SOrcm Hamachiden Nasıl Oynucaz bu oyunu?)

Bir mekan belirleyip ps3 turnuvası olucak..

germencisse

Alıntı yapılan: **KaR6** - 17 Temmuz 2010, 23:11:51
onu bunu bırakında, bi gün belirleyelim turnuva yapalım.. kaç kişi katılır 1 hafta içinde bi turnuva yapılsa? ayrı baslık açalım mı?

Bana sorarsan Mustafa abi yeni başlığa gerek yok burdan da halledebiliriz..mekanı belirleyelim en az 4 kişi olsa yetiyor..

Burak

evet bu başlıktan olabilir ama gittiğimiz yerde o kadar boş masa bulmamız gerekir

germencisse

Alıntı yapılan: Burak - 18 Temmuz 2010, 09:27:04
evet bu başlıktan olabilir ama gittiğimiz yerde o kadar boş masa bulmamız gerekir

Önceden ayırtırız mekan eğer sizede uygun olursa gamestation olur heralde.. ;)

Burak

kuvvetle muhtmemel game station olur

**KaR6**

aynen öyle.. haftaya c.tesi veya pazar yapalım o zaman, rahat 7-8 kişi oluruz zaten.. çok kalabalık olursak 2 gune yayarız.. genel sohbet odasına bi link verelim bari, burayı okumayanlar için..