www.bafrasporluyuz.com

Başlatan Tolga55, 06 Şubat 2010, 22:28:03

« önceki - sonraki »

Tolga55

Merhaba arkadaşlar.Ben Tolga.Bafra'da oturuyorum.Lise 3.sınıfa gidiyorum.Bafraspor'umuz için açmış olduğum taraftar sitesi ;

www.bafrasporluyuz.com

Bafraspor'umuz ve Samsunspor'umuz hakkında haberler,3.lig hakkında,tff 2.lig ve daha üst ligler hakkında haberler,resimler gibi şeylerin olduğu bir site.Ama tabiki ilk amacım Bafraspor taraftar sitesi olması.Siteyi fazla kişi tanıyabilsin diye konuyu burayada açmak istedim.

Saygılar İyi akşamlar.

celebi

eLLis

Hayırlı olsun dostum fakat süperlige gerek yok bence.

Tolga55

Teşekkür ederim.

Şimdi sitede tabiki süpr lige gerek yok.Sitenin amacı zaten Bafraspor taraftar sitesi ama şuanlık için bir kaç canlı haber ekliyorum süper ligten çünkü takım hakkında yeterli haber,ilgi,sitenin tanınması gibi şeyler için şimdilik böyle haberler koyuyorum.Çünkü takım hakkında dahi çok detaylı haber olmuyor hani direk siteye onu kaysam yani site yeni olduğu için böyle yapıyorum.Mesela Bafralılar Bafrasporlualr bu sitei tam bir bellese tanısa reklamı yapsam sadece tek içerik Bafraspor olur ama şuan için böle haberlerde ekliyorum sitenin gelişmesi açısından.

celebi

Alıntı yapılan: eLLis - 06 Şubat 2010, 22:32:03
Hayırlı olsun dostum fakat süperlige gerek yok bence.

bence de gerek yok süperlige

supernatural_55

bana göre Samsunspor Bafraspor ve her hafta karşılaşacağımz rakiplerimzle ilgili haber ya da bilgi koyman yeterli olur anladığım kadarıyla geniş kitleye hitap eden bi site olsun ismi duyulana kadar istiyosun ama süperlig bölümü yapman bence bunu sağlamaz.geniş kitleye yerel bazda sitelerde reklam yaparak veya hedef kitleni bu gibi şeylerle bilgilendirerek daha rahar ulaşabilirsin.çünkü yerel halk kendi takımından haberlere önem verecektir zaten ki istanbul takımları ile ilgili istemediğin kadar site var.kısacası yerelliğe önem vermen bana göre daha yararlı olur.bu arada hayırlıolsun site ;)

Tolga55

Çok haklısınız.Dediğiniz gibi ilk biraz site tanına kadar falan diye Süper Lig koymuştum ama kaldırıyorum dediğiniz gibi.Artık sadece Samsunspor'umuz ve Bafraspor'umuz hakkında haberler bilgiler olur.

CeLL-O

Süper lig bölümünün kaldırılması. Daha doğrusu burda beyan edilen görüşlere  saygı duyulup bu görüşler doğrultusunda hareket edilmesi güzel olmuş.

ankarta 55

Alıntı yapılan: Tolga55 - 07 Şubat 2010, 10:11:10
Çok haklısınız.Dediğiniz gibi ilk biraz site tanına kadar falan diye Süper Lig koymuştum ama kaldırıyorum dediğiniz gibi.Artık sadece Samsunspor'umuz ve Bafraspor'umuz hakkında haberler bilgiler olur.
iyi olur çarşambaspor felanda ekle  ;)

Tolga55

Evet.Alt liglerden 3.ligten haberler falan önceliğimiz :).İnşl. güzel bi site olur.

lucarelli

Jnr.Serkan

Tolga55

Tolga55

Merhaba arkadaşlar.Siteyi açalı 3 buçuk aya yakın bir zaman oldu iyi kötü azçok bir yol kat ettik.Samsunspor'umuz ve Bafraspor,'umuz ile ilgili ve alt liglerle ilgili haber,resim,video ve maç konuları ile devam ediyoruz :)

Ertuğrul Sağlam

Bafra'mıza hayırlı olsun...