fm 2010

Başlatan Jnr.Serkan, 31 Ekim 2009, 17:41:45

« önceki - sonraki »

Ollivanders

futbolcu soyadlarını duzeltmişler oh bea super olmus

Jnr.Serkan

oyunda serhat akın,berkant,ahmet sahin,mohammed ali.mawaye gibi yetenekli ve kaliteli oyuncuları ücretsiz şekilde kadroma kattım.ayrıca ferdi elmas ı aldım.oda boşta.selcuk sahini yönetim kovdu hemen kaptım.bunlara bakmanızda yarar var

Nuri Asan

yönetime girecek adammışsınız,tomaç acaba oynuyormudur,kesin ordada düşürür takımı. :D

Ollivanders

serhatı bende aldım :) dikkat ettiniz mi en cok taraftar samsunsporumuzun :)

Ollivanders

31 Ekim 2009, 19:28:50 #19 Son düzenlenme: 31 Ekim 2009, 19:32:02 Serpico55

Turgut = Haber gazetesi bu kadar gercekci olur bir oyun helal fm :)

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 31 Ekim 2009, 19:12:29
yönetime girecek adammışsınız,tomaç acaba oynuyormudur,kesin ordada düşürür takımı. :D
:D :D

Jnr.Serkan

samsunspor.biz de var oyunda volkan eklemiş saolsn :) çok hoş.
@serpico abi oyunda 2 lig b kategorisinde ss.biz takımı olsa nası olurdu.samsunsporun pilot klübü şeklinde?herkese soruyorum bu soruyu :)

Ollivanders

super olurdu valla birde edmontdante olacaktı kullanıcı adları vs :=)

emrah kol alındı gercekten iyi

KareAs55

oyun u yüklemeye çalışıyorum ama haftasonu internet çok yavaş en yakın zamanda screenshotlarla karşınızdayım   ;)

Jnr.Serkan

volkanla konuştum ben yapıcak.oyuncu güçleride abartmadan oyuna lanse edilcek.mehmet abi engin abi dartagnan ali abi hepimiz olıcaz.bende yardımcı olcam volkana basit şeylerde.herkesin doğum tarihini öğrenmem gerek.kiloları boyları :) hepsini ayarlıcaz.çok zevkli olcak çok...

**KaR6**

serhat akın bosta mı baslıyo oyuna?

KocumVolkan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 31 Ekim 2009, 20:32:12
serhat akın bosta mı baslıyo oyuna?

evet abi :) erhan albayrakta başlıyor ;)

Serpico55@ abi çok fazla taktik deneme değiştirme .. oyuncularında kafasını kaıştırırsın :Dtaktiğe 1 ay fırsat ver..sabret dayan :)

**KaR6**

albayrak ı ben de aldım ama diğerlerine bakmamıstım, eyvallah  :)

Jnr.Serkan

herkes burda beğendiği oyuncuları paylaşsa daha gzel olcak.ama ben ss.biz yamasını bekliyorum volkandan :))

Ollivanders

hmmm taktik otursun diyorsun yani tmm :) da beni kovacaklar :D