FIFA 2010 ve PES 2010 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Başlatan cany, 20 Ağustos 2009, 21:52:34

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

pes 2010 demosu çıktı
demosunu ps3 de oynuyorum.. hemen yorumlara geçeceğim
yeni gelen sistem oyunu çok değiştirmiş 3-4 maç sonra anca alışırsınız.. paslaşmalar özellikle "lan noluyo" dedirtiyor :D
taktik ekranı da acayip değişmiş alışmanız vakit alır.. kaybolmayın derim
oyuncu kartları - markajı pas siilini oyun sitilini ayarlama - oyuncu kartları çok iyi kullanılıyor.. beğendim
şutlar çok kolaylaşırılmış.. daha gerçekci goller atılabiliyor ama kaleciler yan toplarda acayip zayıf.. barcelona kalecisi bizim cengiz ayarında :D
1 tane adamı alıp sıraya dizme gibi bir olay kaldırılmış (en azından bilgisayara karşı)
messiyi alıp çalım atmak bile zor o ayaga topun yapışması olayı kalkmış yani...
penaltı sistemi çok değişik olmuş .. ilk penaltımı dağlara taşlara atttım :D alışmak zor
maç amosferini acayip beğendim.. seyirciler renkli + bazen seyirciler deplasman akımındayken top yada isenilmeyen şeyler yapıldığında ciddi ciddi ıslıklıyorlar :D bizim sahada erol kapusuza top gelmiş gibi oluyor :D
ayrıca öyle roberto karlos çok hızlı koşuyo forvete al.. işe şu forveti defansa al gibi şeyler oyuncu özelliklerini düşürüyor .. bu nedenle daha gerçekci kadro kurmak zorunda kalıyoruz
yapay zekada  bayagı gelişirilmiş.. öyle ezbere gol atmak yok.. işe kanatlardan gireyim sonra geri dönüp içeri direk koşu yapayım.. penaltı nokası yakınında çaprazdan şuu çekeyim olayı olmuyor.. defansın adam alma özelliğine hayran kaldım
kornerlerde geliştirilmiş.. her top öndireğe gidiyordu şükür bu kalkmış :D

çok kolay geldi oyun gözüme.. her yerden her şekilde gol atılıyor birtek ondan şikayetçiyim
(belkide oyunun zorluk seviyesi ayarlanamadığından öyle geldi)
kesinlikle deneyin diyorum.. bambaşka bir oyun olmuş.. açıkcası oyunu oynamaktan fazla taktikle uğraşacagınızdan emin olabilirsiniz :D :D
galiba bu sefer becerdiler.. :D

Ollivanders

Jnr.Serkan

Yaman55

Bana göre en belirgin fark ps2 de olsun ps3 de olsun pc de olsun Hucumdasin örnek lucioyla gidiyorsun ceza sahasındasın şutunu çektin auta gitti rakibin kalecisi aut kullancak bi bakıyorsunki lucio kendi bölgesine geçmiş bile gerçekcilik yok pes bu hatayı çözene kadar benim gözümde bi adım ileri gidemezler Fifa rakip takım sana saldırırken toplu hucumda top auta çıktığında örnek dönemiyolar pesdeki gibi ışınlanma yok :D bu buyük tek farkta bana fifa oynatıyor...

harbisamsunsporlu5517

fifa onpara etmez tek guzel yanı career  modu olması peste master lig modunu kaldırıp career moduna gecerse tadından yenmez ;D

Yaman55

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 19 Eylül 2009, 05:58:52
pes 2010 demosu çıktı
demosunu ps3 de oynuyorum.. hemen yorumlara geçeceğim
yeni gelen sistem oyunu çok değiştirmiş 3-4 maç sonra anca alışırsınız.. paslaşmalar özellikle "lan noluyo" dedirtiyor :D
taktik ekranı da acayip değişmiş alışmanız vakit alır.. kaybolmayın derim
oyuncu kartları - markajı pas siilini oyun sitilini ayarlama - oyuncu kartları çok iyi kullanılıyor.. beğendim
şutlar çok kolaylaşırılmış.. daha gerçekci goller atılabiliyor ama kaleciler yan toplarda acayip zayıf.. barcelona kalecisi bizim cengiz ayarında :D
1 tane adamı alıp sıraya dizme gibi bir olay kaldırılmış (en azından bilgisayara karşı)
messiyi alıp çalım atmak bile zor o ayaga topun yapışması olayı kalkmış yani...
penaltı sistemi çok değişik olmuş .. ilk penaltımı dağlara taşlara atttım :D alışmak zor
maç amosferini acayip beğendim.. seyirciler renkli + bazen seyirciler deplasman akımındayken top yada isenilmeyen şeyler yapıldığında ciddi ciddi ıslıklıyorlar :D bizim sahada erol kapusuza top gelmiş gibi oluyor :D
ayrıca öyle roberto karlos çok hızlı koşuyo forvete al.. işe şu forveti defansa al gibi şeyler oyuncu özelliklerini düşürüyor .. bu nedenle daha gerçekci kadro kurmak zorunda kalıyoruz
yapay zekada  bayagı gelişirilmiş.. öyle ezbere gol atmak yok.. işe kanatlardan gireyim sonra geri dönüp içeri direk koşu yapayım.. penaltı nokası yakınında çaprazdan şuu çekeyim olayı olmuyor.. defansın adam alma özelliğine hayran kaldım
kornerlerde geliştirilmiş.. her top öndireğe gidiyordu şükür bu kalkmış :D

çok kolay geldi oyun gözüme.. her yerden her şekilde gol atılıyor birtek ondan şikayetçiyim
(belkide oyunun zorluk seviyesi ayarlanamadığından öyle geldi)
kesinlikle deneyin diyorum.. bambaşka bir oyun olmuş.. açıkcası oyunu oynamaktan fazla taktikle uğraşacagınızdan emin olabilirsiniz :D :D
galiba bu sefer becerdiler.. :D

peki ps2 için aynı özellikler geçerlimi

harbisamsunsporlu5517

germencisse

KocumVolkan

Pes 2010 piyasada.. :)
ps3 versiyonu henüz istanbul dışına çıkmamıştır 2-3 güne gelir Samsuna
bilgisayar versiyonu bu geceye kadar internete düşer.. 1-2 güne cd cilere gelir

**KaR6**

ben istanbulda sordum pasajlara cd cilere, 20 sinde gelecek dediler ama oyunun çıkışı erkene alınınca buraya da erkenden düşer.. yakındır yani ;) fifa 10 u aldım ama yüklemedim henüz yükleyince paylaşırım gelişmeleri ama asıl beklediğim pes benim..

Nuri Asan

gol olunca tribünler ayağa kalkıyormu.
yoksa eskisi gibi salak salak oturuyorlarmı
tribün istiyoruz kardeşim,tribün
Fifa 2001 di galiba.SAMSUNSPOR'la oynuyordum hep.Şirinler diye pankartlar vardı,kocaman kale arkasında pankart açıyorlardı.
tribün istiyoruz

Yaman55

şirinler vede çarşambalılar weturkeydede vardı