Doğma büyüme Samsunluyum Hakim Bey...

Başlatan SAMSUN.NET, 15 Ocak 2009, 14:52:54

« önceki - sonraki »

SAMSUN.NET

Arkadaşlar bu videoyu daha önce görenleriniz olmuştur belki. Geçen nette dolaşırken gördüm baya komik geldi.Rahmetli Kemal Sunal'ın Deli deli Küpeli filminden komik bir sahne..

Elinde bu tarz videolar varsa paylaşım yaparsanız sitemizde seve seve yayınlarız..

http://video.samsun.net/samsunluyum-hakim-bey--247.htm

1985-1986 Sezonu
1. Lig 17. Hafta Maçı
Samsun, Türkiye

Samsunspor 4-0
Fenerbahçe

YaşarDoğu

harika bi video daha önceden de acılmıstı bu konu.Binlerce kez izlerim . ;D

**KaR6**

bunun gibi bir de gemide filminde sahne vardı.. adam loto oynuyor, Samsun fener e 4 atıyor, kupon tutuyor falan filan ama sahnede baya Samsunspor muhabbeti dönuyordu :)

SAMSUN.NET

Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Ocak 2009, 14:55:29
bunun gibi bir de gemide filminde sahne vardı.. adam loto oynuyor, Samsun fener e 4 atıyor, kupon tutuyor falan filan ama sahnede baya Samsunspor muhabbeti dönuyordu :)

O filmi bulabilirsem nette o sahneyi de paylaşırım.

YaşarDoğu

kuzey55

evet dııııııııııııııtttttttttttt kısmı uzun olur biraz :)

SAMSUN.NET

;D Şimdi izledim gemide filmindeki muhabbeti çok komik . Küfür olmasa yayınlardım gerçekden.

55.hakan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Ocak 2009, 14:55:29
mustafa bu videoyu kastettin galiba
http://www.izlesene.com/video/gemide%20samsun-gemide-samsunspor-muhabbeti/304656

**KaR6**

evet abicim o video da, içerik biraz +18 e kayıyomus, o kadarını hatırlayamadım ;D

55.hakan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Ocak 2009, 17:35:58
evet abicim o video da, içerik biraz +18 e kayıyomus, o kadarını hatırlayamadım ;D
evet bol küfür var filmde ama biz güzel yönden almışız nasibimizi neyseki :)

HoliganSamSunLu

gerçi adam sahtekarı oynuyor filmde ama sahne güzel :)

34 SS 1965

orhan gencebayında bır fılmınde vardı
yaslı amca- nerelısın oğlum
orhan gencebay-samsunluyum amca deyısı

King Of The North

Orhan babanın bir filminde de kahveye gelirsen İhsan Gedik'in Samsunlu Orhan geliyor diye bağırması ve bütün kahvenin ona bakmasını da unutamam.

Sercan

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 16 Ocak 2009, 18:09:23
Orhan babanın bir filminde de kahveye gelirsen İhsan Gedik'in Samsunlu Orhan geliyor diye bağırması ve bütün kahvenin ona bakmasını da unutamam.

hatta o filmde kızı kaçırıp samsuna getiriyo meydandan falan geçiyolar...

jean

yine orhan babanin bir filminde kiz istemeye gidiyor kizin babasi soyle bakim damat bjk limsin fb limisin diye soruyor oda ama efendim ben samsunluyum diyor sonra bekliyor birazda sirittiktan sonra bjk diyor o filme kucukken bakmistim ekran karsisinda bagiriyordum samsunspor de samsunspor de diye