Samsunstore açıldı..!

Başlatan yönetici, 19 Ekim 2005, 01:29:27

« önceki - sonraki »

Rentboy

Alıntı yapılan: "istanbul grubu"arkadaşlar samsunstore ile ilgili yorumlarınızı okuyoruz ama lütfen bir şeyler yazmış olmak için yazmayın ve birde eleştiri yapacaksanız bunu lütfen yıkıcı yapmayın..çok emek verilerek yapılmış bir site bu..bunu sadece site olarakta düşünmeyin o ürünler için harcanan emek ve parayıda düşünün..hemen bir arkdşımız ilgisizlik diz boyu falan yazmış..daha site açılalı bir hafta olmadı ilgisizlik nasıl diz boyu olsun..lütfen yapmayın..ve birde şunu söyliyelim bu sitenin başında sürekli oturan ve görevli insanlar var mail adresinizi veya telinizi doğru dürüst yazmazsanız tabiki size geri dönemezler..kaç anadolu takımının böyle bir sitesi var?? Bence öneride bulununda katkınız olsun..istanbul'dan bir adam çıkıyor..(Sn.Şafak Gedikoğlu)ve tamamen kendi maddi imkanlarıyla bu siteyi yapıyor..bence hepimizin ona teşekkür etmesi ve destek olması lazım..yıllardır gündemde olan ve yapılmayan bir şeyi yaptı..birde o ürünlerin çoğunda samsunspor yazısının olmamasının bir sebebi var;hem günlük hayatta giyilebilin diye hemde artık 55 i gören samsunlu ve samsunsporlu olduğumuzu anlasın diye bir ekol bir moda yaratılmaya çalışılıyor..hepinize sevgiler..HEP DESTEK TAM DESTEK..
yıkıcı eleştiri falan yapmıyoruz arkadaşım.sadece siteden biraz daha ilgi bekliyoruz.çünkü bizler samsunspor aşığıyız.samsunspor herşeyimiz ve onunla ilgili herşey bizim için kutsaldır.

samsunstorenin açılmasını burda herkes dörtgözle bekliyordu.ve nihayetinde açıldı ve birşeyler almak istiyoruz.kulübümüze kazanç sağlamak ve gurbette samsunsporumuzu temsil eden ürünleri taşımak bizim arzumuz....
burda yapılan eleştiriler samsunstore yi karalamak maksatlı değildir.aksine iyi bir vizyona sahip olması için yapılması gereken şeyleri söylemektir...

umarım bunların farkındasındır!!!

Fecr_55

Alıntı yapılan: "istanbul grubu"birde o ürünlerin çoğunda samsunspor yazısının olmamasının bir sebebi var;hem günlük hayatta giyilebilin diye hemde artık 55 i gören samsunlu ve samsunsporlu olduğumuzu anlasın diye bir ekol bir moda yaratılmaya çalışılıyor..hepinize sevgiler..HEP DESTEK TAM DESTEK..

neden Samsunspor yazilsa günlük hayatta giyilemez mi??? 55 ki$inin Samsun'lu oldugunu gösterebilir ama Samsunspor'lu oldugunu göstermez...nede olsa bir sürü ist yalakasi var...bu yüzden bende yazilmasi taraftariyim ama yine de alacagim...

ÇarŞamBaLı

arkadaslar bu samsunstore nerde acıldı tam adreesını solersenız sevınırım nede olsa çarşambalıyım fazla bılgım yok:D bıde su kapşonlu poların buyuklerı varmı:D gıden arkadaslar ıcın soluyorum lutfen benı bılgılendırın

curva55

adres yok sadece internet üzerinden satıyorlar.Bu arada ürünlerin üstünde belki samsunspor yazabilirdi ama bunada şükür.Yıllardır hüçbür ürünümüz yoktu şimdi var!

beyza33

EVET BENCEDE YILLARDIR YAPILAMAYAN BİR ŞEY YAPILMIŞ.BAŞLANGIÇ İÇİN OLDUKCADA GÜZEL OLMUŞ.SAMSUNSTORE'U AÇANLARI TEBRİK EDİYORUM..ÜRÜNLER ÇOK HOŞ AİLECEK SİPARİŞ VERİYORUZ.HEM SÜREKLİ KULLANABİLECEĞİMİZ HEMDE SATIN ALDIĞIMIZDA KLÜBÜMÜZE DESTEK OLACAĞIMIZ ÜRÜNLER OLMASIDA ÇOK GÜZEL.

istanbul grubu

arkadaşlar yakında SAMSUNSPOR yazan t-sirtler, logolu t-sirtler,formalar,şortlar,eşofmalar ve başka şeylerde satışa çıkacakmış..

samsunsevdalısı

Bende şahsım adına bu organizasyonda emeği geçen herkesi tebrik ediyor,özellikle maddi katkıları oldukca yüksek olan Sn Şafak Gedikoğlunu kutluyorum.
Gurbette olmalarına rağmen yüreğindeki memleket sevdasını atmamış samsunluluk ruhunu içinde taşıyan herkese saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Rentboy

samsunstoreden bizim evi aramışlar beni sormuşlar.cep numaramı falan istemişler.ürünü iptal etme olayı yok sanırım ya...

istanbul grubu

TELEFON AÇIP İPTAL EDEBİLİRSİNNN

Rentboy

eyvallah sağolasın da tel etmeden olmuyormu?öğrenci adamız şimdi durduk yere aramasak istanbulu
hem netten neden iptal edemiyoruz ki???

supporter

Alıntı yapılan: "oRDiNaRy_LiFe"eyvallah sağolasın da tel etmeden olmuyormu?öğrenci adamız şimdi durduk yere aramasak istanbulu

ordinary madem yanlış sipariş verdin kısa bir telefon açma zahmetine katlanmakta ne var ki.. bence bu kadar büyütmemelisin.

Rentboy

Alıntı yapılan: "porter"
Alıntı yapılan: "oRDiNaRy_LiFe"eyvallah sağolasın da tel etmeden olmuyormu?öğrenci adamız şimdi durduk yere aramasak istanbulu

ordinary madem yanlış sipariş verdin kısa bir telefon açma zahmetine katlanmakta ne var ki.. bence bu kadar büyütmemelisin.
valla para oldu mafiş 300-350ytl borcum var fredi kartlarına neyse cuma günü samsuna geliyorum.samsundan ararım...

değiştirmeyin doğru yazdım kredi değil fredi kartı bence o  :lol:

degirmendereli

hayırlı olsun darısı başımıza

KotuCocuk55

Harun55

Ben hollanda'da kaliyorum.

Ben burdan siparis yapabilirmiyim yani ?

bilen varsa lutfen cevap bekliyorum...