Marc Bola

Başlatan _SoN_, 09 Temmuz 2023, 22:30:36

« önceki - sonraki »

_SoN_

Kulübümüz en son Middlesbrough FC forması giyen İngiliz defans oyuncusu Marc Bola ile 2+1 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Sporcumuza ve camiamıza hayırlı olması dileklerimizle.

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=7264

Sadece Samsunspor

Galiba sol bek. Ingiltere gecmisi yapar is yapar bence. Hayirli olsun

Stoper

Sol tarafta gidip gelecek tempolu bek lazım, yorumlara bakılırsa hocanın istediği oyun stiline sahip. Ciğerli, güçlü.

5trawberry

Patlama yapabilir. Farklı bir stile sahip. Her sene aşağı yukarı her Anadolu takımında bir yabancı sivrilir bizde de bu arkadaş olabilir.

Lusage

İki deplasmanda da beğenmedim. Tercihleri problemli.

55.hakan

Artık Soner yerine oynamalı lütfen sen oyna artık solda duyun bizi görün bizi her maç yüreğimiz ağzımızda sol kanatta.

Raqua55

Trabzonspor maçında ilk 18 de yok. Bu adama ne oldu?

Raqua55

Stoper bölgesinde oynamasına rağmen iyi oynadı.

55.hakan

Soner mi Bola mı kesinklikle Bola. Öyle yüreğim ağzımda izlemedim maçı Soner de olduğu gibi.

isyan

Ilk yari begenmedim, cok pozisyon hatasi verdi. Ne zaman Takim komple kapandi iyi oynamaya basladi.

mehmet yılmaz

AlıntıSamsunspor'un sezon başında sol beki olarak oynayan ancak sakatlığı nedeniyle kadroda yer alamayan Marc Bola son maçlarda formasına tekrar kavuştu. Soner Gönül'ün kötü performansından dolayı tekrar oynamaya başlayan Bola, Kayserispor maçında da iyi bir performans sergiledi. İngiliz oyuncunun yükselen formu taraftarları da memnun ediyor.

futbolcu

Geçende adama laf attım kötü diye.
Beni utandırdı sağ olsun.
Güzel maç yaptı.

brigand

Son 2 maçtır gerçekten iyi seviyede performans gösterdi. Kademe anlayışı, müdahale tercihleri ve pozisyon alma anlamında çok iyi görüntü verdi. Umarım devam eder ve kendisini kazanmış oluruz.

Raqua55

Bola ile ilgili sorun nedir? Sakat değilse oynaması gerektiğini düşünüyorum.

ercan0655

22 Şubat 2024, 07:52:22 #14 Son düzenlenme: 23 Şubat 2024, 08:26:37 ercan0655
İki üç maç vardı, sonra sakat. Tam iyi oynamaya başladı derken ne oldu. Antrenman sahası, şekli ne bileyim birşey yanlış ki takımda sürekli sakat oyuncu var ve kısa sürede iyilesmiyor.