Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

beşnumara

Kim nereye giderse gitsin biz bize yeteriz. Bir an önce gencler olarak toplantı yapmak lazım. 
Hal hatır için artık bu sitede kimsenin tutulmamasi taraftariyim. Faydası yok zararı var. Bu tür konuları konuşmamız gerekiyor

brigand

Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Kasım 2013, 11:08:48
Kim nereye giderse gitsin biz bize yeteriz. Bir an önce gencler olarak toplantı yapmak lazım. 
Hal hatır için artık bu sitede kimsenin tutulmamasi taraftariyim. Faydası yok zararı var. Bu tür konuları konuşmamız gerekiyor

Aynı düşüncedeyim. Bu iş iyice sarpa sardı.

Burak

Cüneyt herşeyi özetlemiş koltukların üstünde neredeyse 3 er kişiydik bir organizasyon için 4-5 bin lira para toplanabilirdi.Halı saha maçlarında oynamak için yarışıyorduk torpil sokacaktık neredeyse araya. Çok üzülüyorum bu duruma  :(

doðan

21 Kasım 2013, 12:33:44 #38793 Son düzenlenme: 21 Kasım 2013, 12:51:17 doðan
Yıllar Önce Küsmüş kırılmış dağılmış parçalanmıştım YZY fener e stadın %80 ini verip maçı bağışaldığında formamı rafa kaldırmış o malum büyük yanlışı bende yapmış aklım sıra dağa küsmüş tavşan kovalamıştım aklımca, Sonra bu site ile tanıştım aramızdan birinin kardeşim diyebileceğim birinin yazdığı SAMSUNSPOR kitabını ağlayarak okuyarak kendime lanet etmiş ve aranıza hiiiç ayrılmamak için girdim birdaha hiç vazgeçememek için sevdamdan , o kadar değerli insan lar sınız ki her biriniz , paha biçilmez kıymetiniz var benim gözümde .... sizlerin sevgisi ve birliğiyle Sevdamın SAMSUNSPOR un yönetim kademesinde yer aldım , hiç utanmadım gocunmadım hala orda var sayıyorum kendimi çünkü ERDEM EYNEL ordaysa bende ordayım SS.BİZ orda sizde ordasınız mantığını hep kanıksadım , Anama dünyadaki en değerli varlığıma karşı küfür yedim hemde yüzlerce insan tarafından ... hep arkamda siz varsınız var saydım ...hatta bu gün biz yada bizleri eleştiren arkadaşım en büyük destekçim oldu küfürle ortak oldu bana , bu gün bakıyorum SAMSUNPOR luluk kimliklerimizi tartışmaya başlar olmuşuz bu sitede , erdem inmi sorguluyoruz , emin kar ınmı  SAMSUNSPOR luğunu ,  Allahına kadar kefilim kimliklerinin , uzaktayım belki bana davulun sesi az geliyordur , ama inanın içim acıyor artık , bilerek ve isteyerek SAMSUNSPOR a zarar vermeyecek  bir kaç insan dan biri ve birileri yönetim kademesinde biz bunuda biliyoruz , fakat Kişi yada kişleri hedefe alarak en büyük sevdamız olan SAMSUNSPOR umuz a zarar veriyoruz , Anlaşılan o ki Emin Abimin ve biz yöneticilerinin ( her ne kadar yönetimde olmasamda ) sizde olan kredileri bitmiş , olabilir biter bitebilir .. umarım Bizim bütünlüğümüz bozulmaz saygımız sevgimiz azalmaz .. Bu site gençliği Yarın ki SAMSUNSPOR un geleceği ... hepinizi gerçekten çok seviyor ve sayıyorum ...
sağlıcakla kalın...

Mert

Ben yine de inanmıyorum o hesabın başkana ait olduğuna.Hadi başkanın diyelim akan abiye neden böylesine ağır bir hakaret savursun?

maraton

"hep arkamda siz varsınız var saydım ...hatta bu gün biz yada bizleri eleştiren arkadaşım en büyük destekçim oldu küfürle ortak oldu bana , bu gün bakıyorum SAMSUNPOR luluk kimliklerimizi tartışmaya başlar olmuşuz bu sitede"

hem de biz bu samsunspor için ne yaptık demeden bizlere sallıyorsunuz hem de kimler kardeş dediklerimiz.. istifa edip bizi de küstürdüğünüz de büyük samsunsporlular gelecek yerimize di mi o zaman başınız göğe erecek.. deplasmanda taraftardan kaçan, samsunspora sosyal kulüp diyip başka takımları açıkça tutan yöneticiler iyi hala yan yana maç seyrettiğiniz her aradığınız da ulaştığınız bizler kötü.. hem de ne için allah aşkına ne yaptık mücadeleden başka.. ama kusura bakmayın ben bu armaya bu renklere sevgiyi geçmişte bana yoldaş olup şimdi ne oldu ise bana sallayanlardan öğrenmedim.. küstüremezsiniz kaçıramazsınız.. mücadelem bu renkler uğruna.. o sallayan bir kaç kardeşten önce de bunun kavgasını veriyordum onlar maça gelmez kapris yaparken de, onlardan çok sonra da.. ama kimseye küsmeden kırmadan ah almadan yaptım hiç kişiselleştirmedim kişisek kavga ve kinlerime de ne siteyi ne de takımı alet etmedim.. bazı kardeşlerimin aksine.. üzgünüm kırgınım.. küfür yedim küfürlerin en büyüğünü bile dediler ts li oldu dediler.. size inat bu kavgadayım siz neredesiniz.. hadi 500 tl benden ömü ye anfi yaptırıyoruz klavyeden sövmekle olmuyor..

lato

Alıntı yapılan: maraton - 21 Kasım 2013, 13:08:10
"hep arkamda siz varsınız var saydım ...hatta bu gün biz yada bizleri eleştiren arkadaşım en büyük destekçim oldu küfürle ortak oldu bana , bu gün bakıyorum SAMSUNPOR luluk kimliklerimizi tartışmaya başlar olmuşuz bu sitede"

hem de biz bu samsunspor için ne yaptık demeden bizlere sallıyorsunuz hem de kimler kardeş dediklerimiz.. istifa edip bizi de küstürdüğünüz de büyük samsunsporlular gelecek yerimize di mi o zaman başınız göğe erecek.. deplasmanda taraftardan kaçan, samsunspora sosyal kulüp diyip başka takımları açıkça tutan yöneticiler iyi hala yan yana maç seyrettiğiniz her aradığınız da ulaştığınız bizler kötü.. hem de ne için allah aşkına ne yaptık mücadeleden başka.. ama kusura bakmayın ben bu armaya bu renklere sevgiyi geçmişte bana yoldaş olup şimdi ne oldu ise bana sallayanlardan öğrenmedim.. küstüremezsiniz kaçıramazsınız.. mücadelem bu renkler uğruna.. o sallayan bir kaç kardeşten önce de bunun kavgasını veriyordum onlar maça gelmez kapris yaparken de, onlardan çok sonra da.. ama kimseye küsmeden kırmadan ah almadan yaptım hiç kişiselleştirmedim kişisek kavga ve kinlerime de ne siteyi ne de takımı alet etmedim.. bazı kardeşlerimin aksine.. üzgünüm kırgınım.. küfür yedim küfürlerin en büyüğünü bile dediler ts li oldu dediler.. size inat bu kavgadayım siz neredesiniz.. hadi 500 tl benden ömü ye anfi yaptırıyoruz klavyeden sövmekle olmuyor..

Bu projeyi ciddi olarak başlatıyorsak 200 tl de ben veririm. Yeter ki el birliğiyle birşeylerin değiştiğini görsün artık şehir..

samsunmania

Bu kulüpte OMÜ olayına sessiz kalacak karakterde kimsenin olduğuna inanmıyorum. Kulaktan dolma bilgilerle mesaisini takımımız için harcayan insanların kalbini ve şevkini kırmak için çırpınan insanlara itibar edilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Ben işyerinin olduğu blokta tese bayrağı asan kişinin bayrağının üzerine terastan kocaman bir Samsunspor bayrağı sallandırıp tese bayrağını indirttiren kardeşlerimin ruhunu tanırım ve bilirim. Onlar da şu an yönetimde veya aktif olarak takımımız için savaşmakta. Bazı şeylere reaksiyon verirken hassas dengeleri de gözetmek gerek. Önce neyin ne olduğunu bilmek, öğrenmek ve planlı bir şekilde ne yapılacağını ön görmek gerek. Bunu yapmayalım diyenler, 22 temmuzda neden 1 kişi bile bu kulübü ele muhtaç edeceğimize kapısına kilit vuralım demedi? Neden şikecileri arkasına alıp daha sonra onlardan kazık yiyenlerin koydurduğu temlikler ile ilgili konuşmadı?Neden bu takımı ilk beşe sokacağım deyip kulübün küme düşmesinde baş rol oynayanların ismi zikredilmedi. Kongrede herkes paranın, alacağının peşinden koşuyor. Ben bunu gözlerimle gördüm.Midem bulandı. Menfaat beklemeden bir şeyler yapan, yapmaya çalışan ve bunun için çok şeyini feda eden insanları kırmayalım. Resmi açıklama olmadan konuşmayalım. Ve en önemlisi, birbirimizi kırmayalım. Böyle arkadaşlıklar bulmak yakalamak çok zor. Yıllardır Samsun dışındayım. Memleketime döndüğümde cenaze namazımı kılacak birilerinin olduğunu bilmek çok güzel. O güzel insanlar da şu an benim yazdıklarımı okuyor. Herkes değerinin farkında olsun. Siyaset üstü, gönül bağı ile kurulmuş bu site ruhu çatırdamasın. Düşmanla savaş etmek istiyorsan önce kendi iç birliğini sağlayacaksın. 

Sercan

ben gelene kadar kulüp tamamen ortadan kalkar herhalde. Nereden nereye geldik böyle? herkes dağılmış...

mimar55

Hem kasıt yok diyorlar hem mahkemeye veriyorlar anlamadım ben bu işi... Anladığım tek şey istediklerine ulaştılar kimler kimlere kızdı küstü taraftarla başkanımızın arasındaki gönül bağına balta vuruldu işlem tamam hadi değiştirelim renkleri oldu. Aynı şey ktü de olsa ne olurdu amfi kırılır dökülürdü kırmızı beyaz olarak değil sarı lacivert olarak düşünün ktüde iki anfi düşünün renkleri ve adları yapsınlar dekanda gider rektörde.. Söylediklerim bizimde kırıp dökmemiz gerektiği anlamına gelmesin lütfen... Sonuç ben hala samsunsporluyum hala samsunsporlu her taraftarla dostum hala başkanın ve mesai arkadaşlarının arkasındayım. Bu yaşananlardan sonra daha fazla samsunsporluyuz daha fazlası varsa..

maraton

ben konuştum bir anfinin maliyeti 50 bin lira dediler.. o da toplanır korkmayın dedim.. hadi bakalım sallamayı sevenler öncü olun pamuk eller cebe

Musti

Bu olay gereğinden fazla büyüdü. Bence bundaki sebep şu ts muhabbetini kompleks haline getirmiş bazılarımız hatta takıntı haline getirmiş.

Taraftar tepkisini vermiş, sorunun çözülmesi için adımlar atılmış, olay kapanması gerekirken ne oldu da böyle oldu şimdi.

Bir tane tsli kuyuya bi taş atıyo, kırk Samsunsporlu çıkartamıyor arkadaş. Hem de birbirini yiyor. Var mı böyle bir şey.

Karabudun

ALLAH'ını seven Trabzonspor'la ilgili en ufak bir şey demesin.

Ekrem