Turgut Doğan Şahin (Ankaragücü'ne Transfer)

Başlatan **KaR6**, 10 Ağustos 2009, 22:44:53

« önceki - sonraki »

selahattin55

her zanmanki malllllllllllllllllllll turguttttttttttttttttttttttttt.üç isim taşıyor amam mutrat yıldırımın çeyreğinin çeyreği etmez.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 23 Ocak 2010, 14:22:53
Camia için bu denli hassas bir törene ciddiyetsiz tavırlar takınarak gelmek, kendisinin karakteri hakkında yeterli fikir sahibi olmamızı sağlıyor. Bu hareketi yaptıktan sonra sezonu 15 gol, 25 asistle kapatsa kaç yazar? Bir taraftarın kendisi hakkındaki yorumunu paylaşıyorum sizlerle : " Kendisi vefat ettiği zaman mezarına gelecek bir tane Samsunspor taraftarı bulacak mı acaba?" Umrunda mı, zannetmiyorum ; ne demek istediğimizi anlayacağını da sanmıyorum.

+1965

estalpi

sevgili arkadaşlar Turgut birazda bize herşeyden ilgi ve alakasını kesmiş,sadece saç başla giyim kuşamla ortalarda dolaşan bunu söylemek zorundayım maalsef Samsun gençlerine çok benziyor. O yüzden öyle bir ortamda yerinde bir davranış beklemek bence çok zor.... çiftlik caddesine bir bakın binlerce turgut göreceksiniz...
önceden bölemiydi herkesin üstünde samsunspor forması vardı,kalite olarak düşük pazar malı,ancak üstünde samsunspor arması vardı arkasında ise çok büyük oranda Tanju yazardı. şimdi Samsunda üsünde Samsunspor forması gördüğümüz küçük çocuklara hayretle bakıp inanamıyoruz tekrar tekrar bakıyoruz hatta durdurup seviyoruzzz... neden bu bir özlemmm... oysaki gs-bjk-fb formalı çocuklara kimse bakma bile bakmıyor... Samsunsporlu olmak çok zordur.... bu şuna benziyor.... avrupada yaşayan gurbetçi vatandaşlarımızın evlerine veya arabalarına stıkları Türk Bayrağını gördüğümüzde içimiz nasıl bir kıpırdanıyor,burda da evinde dükkanında samsunspor bayrağı asmış birini gördüğümüzde aynı duyguları hissediyoruz....
şimdi soruyorummmm.... Turgut bu duyguların neresinde acaba??????

kaptan 55

bizim samsuni'nin çok güzel bi kıyaslaması vardı bu turgut forvet ise mehmet batdal ne?

estalpi

Alıntı yapılan: 35ama55 - 23 Ocak 2010, 14:54:53
Sokaktaki adamla Samsunspor'da 9 numara giyen adamın bırakta farkı olsun. Ne demek Turgut'tan böyle bir davranış beklemeyelim.

Hem bir mezarlığa ağzında sakızla gelmemek için illa genç-yaşlı-topçu olmak mı gerekir? Adam olan adam her koşulda nerede nasıl davranacağını bilir. Ben de 21 yasındayım ama gitmiyorum ağzımda sakızla mezarlığa ..

sen cevabı yazmışsın zaten.... bende beklemeyelim dedimmmmm bu tür davranışları Turguttan.... Bunlar samsunun gerçeği dostum... Tvlerde samsunla ilgili kaç tane güzel haber duydun... de bana... adam kaçırma,silahla yaralama,kız meselesi yüzünden milleti kurşuna dizme,yok bana yan baktın die adam öldürme.
İstatistiksel bilgilere göre Samsun suç oranında Adanadan sonra 2. sırada... şimdi bana bu heryerde var deme sakın.... Samsun 2. sırada.... maşşalah adliyemiz harıl harı çalışıyor.... ortalama yaş oranı ise 15-25 arası bunlar Güzel samsunumuzda oluyor.... herkes böle dil tabi çoğu böle... malesef gençlerimiz her türlü değerden uzak yetişiyor.... buda samsunda oldukça fazla.... Turgutta bu işte... herşeye uzak...
bu bir eleştri kimse üzerine almasın... tabi aklı başında olan....

mehmet yılmaz

Hakkı Yeşilyurt'un tabiriyle "herşeyi yapmaya çalışırken hiç bir şey yapamıyor."

Hücum hattının en uzun adamı olmasına rağmen bir tane kafa topu alamıyor, kafa vurmayı beceremiyor. KSK maçında da yine beklentilerin altında, vasat bir oyun sergiledi. Kafasının pek çalışmadığı ortada zaten keşke ayakları çalışabilse.

Ertuğrul Sağlam

Dün mücadeleci bir oyun sergiledi ama ne yaparsa yapsın Ankarada'ki bize davranışı ve 20 Ocak'ta mezarlıkta ağzında sakız ile ortalıkta dolaşmasının önüne geçemez oynadığı iyi futbol....

YaşarDoğu

Bizi bu adama bel bağlatanların Allah müstehakını versin.

holigan_itü

her izlediğimde bana futbola bir kez daha dönmeyi düşündüren,sağa çekip vurdugu sutların stadın dısına cıktıgı,hacettepe macında kı hareketını unutamadıgım,herseyı yapmaya calısan ama hıc bıseyı tam yapamayan bir tip işte

gozgoz yýlmaz

Sadece Samsunspor'un değil Türk futbolunun da geldiği noktayı gösteren bir tip. Millet buna yıldız adayı muamelesi yapıyor ya kahroluyorum! Eğer bu yıldızsa Serkan Aykut, Cenk İşler, Celil Sağır ne oluyordu ayıptır sorması?

KocumVolkan

muhtemelen d spor spikerinin kankası..

kaptan 55

YaşarDoğu

26 Ocak 2010, 22:51:55 #582 Son düzenlenme: 26 Ocak 2010, 23:02:24 YaþarDoðu
Alıntı yapılan: kaptan 55 - 26 Ocak 2010, 22:49:07
duran top virtiözü???

Virtüöz değilde Firitöz olur ancak ondan , her atağı eritip liğme liğme eden şahsiyet...

SSBiz Gençlik

Bu akşam yeşilyurtta gördüğüm insan...

ali ihsan

1.90 lık boyla korner kullanan aklıevvel.