Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

umarim bir gün yine karşılaşırız huseyin baba. ne ilk geldiğinde bizi ligde tuttuğunu ne de sampiyon yaptığını ne de

BU KADAR IMKANSIZLIGA RAĞMEN TAKIMI FINAL OYNATTIGINI

unutacagiz.

bize bu heyecani Yaşattın ya yeter hocam. olmadı ama gun gelir olacak.

umarım bu sefer uefa gruplardan çıkma hesabı ile olacak.

sadece55

O zamana Hüseyin hocanın kalacağını pek sanmıyorum

kumköylü ahmet

sadece Kizdigim Nokda Adnan Güngöre gereginden Fazla Kadroya Almandi.Bizim Göremedigimiz Nevardi Adnanda Anlayamadim Hoca..Yolun Acik olsun..Belkide kariyerinde en önemli basarilari bizimle Aldin..Ama Finalde en fazla haksizlik Bize Oldugu gibi sizede yapildi..Furkan Konusunda Onemli maclarda Yer vermedin Son macda final gibi bir macda ise Mecburen koydun..Sonucuda ortada hoca

beşnumara

Tahayi kazandığın gibi erdemi sildiğin dönemde yerine zaferi monte edebilirdin ama sen yine kafana göre davrandın evladın turgayin önünü kapamamis oldun.

ask55

Alıntı yapılan: beşnumara - 26 Mayıs 2014, 15:06:36
Tahayi kazandığın gibi erdemi sildiğin dönemde yerine zaferi monte edebilirdin ama sen yine kafana göre davrandın evladın turgayin önünü kapamamis oldun.
abi gözünü seveyim zaferi nasıl monte etsin.
halı sahada kadroma almam.
zafer bu ligin bile topçusu değil.
o kadar alternatifsizliğe rağmen turgayı bile kesemedi.
turgayı kesemiyorsan zaten futbolu bırak.

55.hakan

Bu Kalpar ın gitmesi seneye ilk 2 den çıkma ihtimalimizi ciddi ciddi artıracak rahat olun.Bu kadroyla bu yaptığı başarı falan değil.Her mevkiiye istediği adamları aldırdı.Sonra da para olsaydı çıkardık diyor utanmadan.Para olsa ben de çıkarırım takımı.

www.hedefhalk.com/paramiz-olsaydi-super-olurduk-602050h.htm

Shane_Falco

Alıntı yapılan: ask55 - 26 Mayıs 2014, 15:16:53
abi gözünü seveyim zaferi nasıl monte etsin.
halı sahada kadroma almam.
zafer bu ligin bile topçusu değil.
o kadar alternatifsizliğe rağmen turgayı bile kesemedi.
turgayı kesemiyorsan zaten futbolu bırak.

Kalpar takımın başındayken Turgay'ı kimse kesemez. Kesemez derken Turgay her maç son 2 dakika bile kalsa girer oyuna. Maç başını alması gerek adamın.

Sezonun ilk yarısında Taha'ya diyorduk bu ligin topçusu değil diye. Zafer'in oynamamasının tek sebebi Kalpar'ın kafasında teknik, top yapan oyunculara yer olmaması. İlk geldiği sezon Anıl'a yaptığının aynısını Zafer'e yaptı.

ercan0655

kalparın taktiği standart, yunanistanın avrupa şampiyonu olduğunda oynattığı insanı futboldan soğutan defans taktiği. Bu futbolu seven olmaz ancak başarılı olduğu (öyle veya böyle) ortada ama ben böyle bir Samsunspor seyretmek istemiyorum her maçta kabus yaşamak hiç keyifli değildi. Amaç ortalara oynamak ve hiç yenilmemekse kabul görecek ama taraftarı nefret ettirwecek bir taktik. :rulet:

özkan

diego simeonenin akrabası ellaaam  :deli:

Ellibeş Numara

Fakirin tavuğu tek tek yumurtlar diyerek, bizi Süper Ligden ettin.! :rulet:

Shane_Falco

Maddi sorunlari olan, rakiplerine nazaran daha alternatifsiz bir kadro ile koca ligde 36 macta sadece 5 maglubiyet alarak takimi play-off finaline tasiyan adami kimse takiminin basina gecirmedi. Hoca arayan takimlar adini bile anmadilar. Bilmem acaba neden böyle oldu diye düsündün mü hic hoca ?

SametYılmaz55

Şu an sen olsan muhtelemelen gene deli edecektin insanları,çok kizacaktik,saydiracaktik sana ama Erhan Altin'in yanında sen Mourinhosun Kalpar...

Raqua55

Alıntı yapılan: SametYılmaz55 - 07 Kasım 2014, 05:59:39
Şu an sen olsan muhtelemelen gene deli edecektin insanları,çok kizacaktik,saydiracaktik sana ama Erhan Altin'in yanında sen Mourinhosun Kalpar...

Gecenin 5'nde Hüseyin Kalpar nereden Aklına geldi Abi  :D

ErkÇay55

Albimo Alanyaspor'un yeni teknik direktörü Hüseyin Kalpar oldu.

55.hakan