ss.biz'den toplu forma alımı

Başlatan mehmet yılmaz, 11 Ağustos 2009, 17:18:31

« önceki - sonraki »

maraton

bende akşam giyip gülhana yemeğe gittim.. yeminle söylüyorum forma çok güzel millet hep baktı.. yanlız bi şov yapalım dedik yarım bardak su döktük gören inanamadı geldi birer bardaktan yirmi bardak su yedi forma on dakikada ama ıslanmadı bile.. en son yan masada 9 yaşında bir velet vardı tanımıyorum amca bende su dökebilirmiyim dedi,dök dedik ,velet gitti bir bardak suyu kumaş pantolona döktü,samsuninin ajanı mıdır pis velet  ;D

samet_55

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: maraton - 12 Ağustos 2009, 09:40:15
bende akşam giyip gülhana yemeğe gittim.. yeminle söylüyorum forma çok güzel millet hep baktı.. yanlız bi şov yapalım dedik yarım bardak su döktük gören inanamadı geldi birer bardaktan yirmi bardak su yedi forma on dakikada ama ıslanmadı bile.. en son yan masada 9 yaşında bir velet vardı tanımıyorum amca bende su dökebilirmiyim dedi,dök dedik ,velet gitti bir bardak suyu kumaş pantolona döktü,samsuninin ajanı mıdır pis velet  ;D

abi varya gülmicek haldeyken bile beni güldürüosn ya:D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: maraton - 12 Ağustos 2009, 09:40:15

:) :)

Evet, ben yolladım, su dök derken çişini yap dedim ama utandı demek ki velet!

Ben de Yeşilyurtta idim dün ama kimseye sulatmadım kendimi :) harbi kıyak forma ya...

celebi

ya hu kardeşim bu şekilde anlatıyorsunuz veiiiiiiiissssssss çabuk gel koçu istanbula

mehmet yılmaz

xxl var, kar6 ya olan :) sana da olur.

bu arada o malum şahıs gelecek mi bari? telefonlarımıza bakmıyor, aracıyla konşuuyoruz!!!  ???

Ertuğrul Sağlam

Benim istediğim parçalı forma 1 Hafta sonra gelecekmiş mecburen bizde kaldık T-Energie'ye :-[

celebi

HoliganSamSunLu

formaların görünüşleri harika samsun sokakları renklenicek

fanli03

Cagdas Ünver

King Of The North

Şu anda dünyanın en güzel formasına sahibiz diyebilirim,hem görsel hem de kalite olarak yolun sonu diyorum ama Ruşen abi olmadı ilk gün site üyesi olduğumuzu bildiğin halde 80 liradan verdin formayı bize....

celebi

Alıntı yapılan: 35ama55 - 12 Ağustos 2009, 16:13:32

AMAÇ DESTEK OLMAK
Samsunspor.biz ve Av. Teoman Taş Samsunlular Derneği'ne bağlı Samsunsporlu taraftarlar kulüplerine bir kaz daha destek oldular. Kırmızı-Beyazlı taraftarlar kulübe destek olmak için Samsunspor'un resmi sponsoru olan Errea'dan toplu halde Samsunspor forması satın aldılar.

samsunsspor.siz demişler ya :-\

mehmet yılmaz

edmontdante

12 Ağustos 2009, 18:38:06 #44 Son düzenlenme: 12 Ağustos 2009, 18:39:40 edmontdante
T-ENERGY ile Taflan Sahilinde şovumuzu yaptık.Yanımızdan geçen biri bu formalar kimin forması diye sordu ,Turuncu da fener  dedi.Kendi kendime burası SAMSUN ,antalya forması değil ya diye söylendim ama belkide adam formanın modern çizgileri sebebiyle gurbetci falan zannetmiş olabilir bizi oralardan bir takımın formasıdır diye.Bu ihtimal daha yüksek galiba.