Samsunspor Kitabı - İletişim Yayınları ( hazırlık aşaması )

Başlatan m.yilmaz, 08 Eylül 2007, 14:57:36

« önceki - sonraki »

jean

simdiden sabirsizlandim kitabi elime almak icin yillardir hayaili kuruyordum abartmiyorum tam istedigim gibi bir sey oldu sabirsizlikla bekliyoruz

sadece55

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 21 Kasım 2008, 00:50:17
Zahmet edip, iki sayfa öteyi okursan görürsün ne zaman çıkacağını.

Dostum atlamışım kusura bakma aslında incelemiştim ama bu kadar sert çıkıp posta koymanada gerek yok bu forum yada bu takım sadece senin deil bunu unutma ve yazılarında biraz daha nazik bir üslup kullanırsan sevinirim

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: erdo55 - 23 Kasım 2008, 04:06:50
Dostum atlamışım kusura bakma aslında incelemiştim ama bu kadar sert çıkıp posta koymanada gerek yok bu forum yada bu takım sadece senin deil bunu unutma ve yazılarında biraz daha nazik bir üslup kullanırsan sevinirim

Sevgili kardeşim ben de bunun için yazdım zaten. doğrusun, bu forum sadece benim değil, hepimizin. Adamlar başlıkta kaç kere yazmışlar ne zaman çıkacağını, tekrar tekrar sorunca sanki dalga geçiliyormuş gibi bir hava oluyor. Kalbini kırmak istemedim.

sadece55

tmm abi ikimizde yalnış anlamışız sert bir yazı yazdıysam bende özür dilerim

ondestan_11

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Kasım 2008, 21:35:55
Doktorum ne yaptın sen ya?.. Türkitye'deki kitap piyasasından haberin yok sanırım. Kitabın ilk baskısı 2.000 ya da 2.500 olur. İnşallah birinci baskıyı bitirebiliriz de mahcup olmayız yayınevine.

abi iyi reklamı yapılırsa yani boyle bir kitabın varlığı insanlara iyi duyyurulursa bu kitap bircok kişi tarafından alınacaktır ben inanıyorum

CeLL-O

Ocak ayı geldi :) Dört gözle beklediğimiz kitabımızı bu ay inceleme şansı bulucaz inşallah..

mehmet yılmaz

Kitabın pdf formatı bugün elime ulaştı. Hani Samsunspor Kitabı diye demiyorum ama mükemmel olmuş... 396 sayfa ve fotoğraflı.

Kapakta ise sevgili kardeşim Teoman'ın o unutulmaz atkılı resmi var...  :(

Kitabın 1. baskısı ocak 2009'da olacak ve 1.000 adet basılacak. Eminim bir ay içinde 1. baskıyı tüketiriz ve 2. baskıya geçer.

beşnumara

tarih yaklaşıyor artık zaman ilerledikçe heyecanlanıyorum.elimize hayırlısıyla bi ulaşsa

HaSaNCaN

evet dört gözle bekliyoruz kitabımızı.  :)

Baskent_Samsunspor

evet 20 ocak salı akşamaı iş çıkışı anakradaki kitapçıları gezip bu kitabı bulmam lazım

şimdiden elinize sağlık