SAMSUNSPOR - Beşiktaş Maçları

Başlatan fanatik, 09 Ocak 2007, 22:11:52

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

yanarım yanarım da omaçda samsunsporumuzun merhamet edipde kale önüne gidip gidip geri pas yaparak gol atmamalarına yanarım. daya gitsin şerefsizlere 8-10 gol... ahhhhhh ah!!!

Sadece Samsunspor

YAW BEN NUNU GENEL FUTBOL FORUMUNA AÇTIM AMA NEYSE - SİZCE BU İLHAN OLABİLİR Mİ  :?:

erkan55

ilhan ve pancu bilerek kirmizi kart gördü

veis

bunun itiraflıgı yokki bakdılar maç farka gidiyor akıllılık yaptılar.

HIRÇINLAR

beşiktaşın kuruluşu ve yıkılışı:
           1903-2004
         RUHUNA FATİHA

AntZ

Alıntı yapılan: "tuqberk"YAW BEN NUNU GENEL FUTBOL FORUMUNA AÇTIM AMA NEYSE - SİZCE BU İLHAN OLABİLİR Mİ  :?:

Kardeş kusura bakma görmedim.

King Of The North

O maçı canlı izlemiştim Celil'in bacaklarında krampon delikleri oluşmuştu adamlar nasıl top oynasın bırakmışlardı mecburen.Bu adamları şerefsizlikleri o kadar diz boyu ki Bursaspor ve Ankaragücü taraftarı boşu boşuna bunlara düşmen kesilmediler alayı çirkef bunların.

Sadece Samsunspor

Alıntı Kaptan çıldırdı

İbrahim Üzülmez, eski takım arkadaşının iddialarına ateş püskürdü: Yasin önce kendi çöplüğüne baksın.

'Nereden çıktı şimdi?'
Beşiktaş'ın 100. yılında şampiyonluk yaşayan isimlerden olan Yasin Sülün'ün dün FANATİK'te yayınlanan olay sözleri, ortalığı karıştırdı. Birçok internet sitesi, bu habere geniş yer verirken, Siyah-Beyazlı camiada en büyük tepki kaptan İbrahim Üzülmez'den geldi. Samsun maçında kırmızı gören isimlerden olan İbo, "Yasin bunları söylediyse, kendini ele vermiş. Neden daha önce konuşmadı. Şimdi mi aklı başına gelmiş. Önce kendi çöplüğüne baksın" dedi.

'Laf değil iş üretsin'
Eski takım arkadaşının saçmaladığını ve insanların kafasını karıştırdığını vurgulayan yıldız futbolcu, "Laf değil iş üretsin. Ne yapmış, nerelerde oynamış da böyle çamur atma cüretini gösterebiliyor. Akıllı olsun... Beni ya da bir başkasını kastetmiş, bu önemli değil. Varsa bir yarası, adam gibi delikanlıca açıklasın da herkes öğrensin. Kendi başarısızlığını başka yere çekmesin. İşine baksın da görelim Yasin Sülün kimmiş" ifadesini kullandı.

..Ve diğer konular
Hakkındaki eleştirilere de yanıt veren İbrahim, "Bırakın Türkiye'yi, dünyada benim kadar çok bindiren bir sol kanat oyuncusu var mı? Yok, olamaz da... Orta yapamadığını söylüyorlar. Ben sürekli bindirip, 2 orta yapıyorum. Diğerleri bunu yapamıyor. Carlos'un kafasına top çarptı gol oldu, adamı kahraman yaptılar. Yıllardır oynuyorum, milli takımda da varım hala arkamızdan sallıyorlar. İkinci bir İbrahim Üzülmez yok" diye konuştu.
Orhan YILDIRIM

Yasin Sülün'ün sözleri olay yarattı. Beşiktaş'ın eski futbolcusunun FANATİK'e yaptığı açıklamalar gündeme damgasını vurdu.3 yıl sonra gelen itiraf, internet sitelerinde geniş yer bulurken, Kara Kartal'ın tepkisi de sert oldu

Ne demişti?
8 puanlık avantaja rağmen şampiyonluğu kaçırmamız kabus gibiydi. 5 kırmızı kart gördüğümüz Samsun maçında oyundan bilerek atılan arkadaşlarım oldu. Ancak nedense bunun cezası da olmadı.

Halt etmişsin sen
Üzüldüm, çok üzüldüm... O gün suçlanması gereken biri varsa, o da Cem Papila'dır. Bir o müsabakadaki kartlarına bakın, bir de ondan sonra yönettiği Fenerbahçe maçlarındakilere... Zago, İbrahim Üzülmez ve İlhan Mansız... O dönem başında MHK tarafından hakemlerin önüne öyle bir atıldılar ki, her maç onlar potansiyel suçluydu. Hele İbrahim Üzülmez'in atılması, bir skandaldı. Pancu'nun ki bir dakika önce verilmeyen faulün tepkisiydi. Ahmet Yıldırım'ın kırmızı kartını Cem Papila gösterirken bile "Ben ne yaptım?" diye bin pişman olmuştu. Bunları şunun için söyledim. Yasin kardeşim bu camianın içinden şu son iki senenin dışında en son gelen alt yapı oyuncularından biriydi. Beşiktaş duruşuna en yakın kişilerden biriydi. Yakışmadı sana. O gün yalnız İlhan Mansız için bunu kullanabilirsin. Haklısın, ama artık 4 atılmış, 5 atılmış oyun 85. dakikaya gelmiş önemli miydi? Önemli olan bir şey var; yersiz zamansız, faal bir futbolcuyken, Kasımpaşa'ya nasıl iyi bir hizmet vermem gerekir diye düşünmen gerekirken, böyle bir açıklama yapman, çok yanlıştı.
Yemen EKŞİOĞLU

Atma Yasin din kardeşiyiz!
Beşiktaş'ın altyapısından gelen Yasin Sülün'ü çok iyi tanırım. Rumeli Kavağı'ndan Fulya'ya gelirdi. Bazen, bankada çalışan ablasının servisi, bazen de, belediye otobüsü ile. Dönemin altyapı komite başkanı Ömer Çimen ve arkadaşlarının yardımları ile bu olumsuzluk ortadan kaldırıldı. Tıpkı takım arkadaşı Nihat Kahveci gibi.
Toshack; A takıma çıkardı. Son derece saygılı, genç yetenek... Ama kısa sürede değişti, bozuldu! Kendini Sergen'in, Oğuz'un yerine koydu. Belki onları bile geçerdi. Çalışmadı. Sadece konuştu. Ahmet Hamoğlu; 800 bin doları verince zıvanadan çıktı! Ve gönderildi.
Şimdi çıkıp etiketini taşıdığı Beşiktaş'ı karalıyor. İhanet ediyor. Demek istiyor ki, "Şampiyonluğu kart gören oyuncular sattı" Vay anasını! Yasin bu kadar atma. Madem öyleydi; neden sustun? Bu suskunluk eğer varsa, suça iştirak değil mi? Elinde delilin, belgen var mı? Bunu kariyer yapmamana bağlıyorum. Ya iddialarını ispatla, ya da çıkıp özür dile. Derhal! Sana bu yakışır.
Orhan YILDIRIM

Aklını başına al
Yasin iyice saçmalamış. Konuşmaya bile değmez. Gelmiş geçmiş bir olay. Şimdi mi aklı başına gelmiş. Beşiktaş'ta hangi oyuncu bilerek kart görebilir. Beşiktaş'ta hangi oyuncu takımını, arkadaşlarını satar. Adamı dar ağacına asarlar. Yasin aklını başına alsın önce. Buradan yetişen bir oyuncu. Yarın öbür gün, antrenör olur, menacer olur, başka türlü görev alabilirdi. Geriye değil, ileriye baksın. Neden hâlâ Beşiktaş'ta olmadığını kendisi izah etmiş. Üzüldüm onun adına. İyi bir çocuktu, bozulmuş. O maçta İlhan, hükmen yenilgi kararı çıksın diye bilerek kart gördü. Olay bundan ibaret.

jean

ilhna cok sovmustum ekmek yedigi takimin oyuncularin abilerek vuruyordu serefsiz o mac olunceye kadar unutulmicak sahan bir macti rezil kepaze olmuslardi o gunleri inslalah bir daha yasariz

erkan55

'Bilerek atıldım'
Samsun karşılaşmasının son kartını gören İlhan Mansız da konuştu: 'Ben ve Pancu bilerek atıldık.'

Samsun karşılaşmasının son kartını gören İlhan da konuştu: Ben ve Pancu bilerek atıldık. Çünkü maç çığrından çıkmıştı

'Her şey farklı olurdu'
"Samsunspor maçında bilerek oyundan atılan oyuncular vardı" diyerek dikkatleri üzerinde toplayan Yasin'e İlhan Mansız yanıt verdi. "Eğer maçı 11'e 11 tamamlasak, her şey farklı olurdu" ifadesiyle sözlerine başlayan İlhan, "Zago, İbrahim ve Ahmet Yıldırım'ın oyundan atılmasının ardından maç tam anlamıyla çığrından çıktı. Önce Pancu sonra ben kırmızı kart gördük. İkimiz de bilerek atıldık çünkü maç, maç olmaktan çıkmıştı" diye konuştu.

'Yorum yapmak istemem'
Kimseyi suçlamadığını dile getiren İlhan, "Zago, İbrahim Üzülmez ve Ahmet Yıldırım'ın bilerek oyundan atıldığını düşünmüyorum. Yasin'in sözlerine yorum yapmak istemem. Kendi düşüncesidir. Yasin'in ifadeleri kendisini bağlar. Benim de sözlerim beni bağlar. Maçın hükmen tamamlanması için kendimi oyundan attırdım. Eğer Samsunspor maçı olmasaydı, o takımla çok büyük başarılar kazanabilirdik" ifadesini kulland

mctlçy

ilhan ın son cümlesine bakın!!işte biz hiç bklenemyen anda bir takımın sonunu getrebilrzz

samet

ilhan-tümer çok uyuz bir futbolcu herkezin de uyuz olduğu bunlardan bişe olmaz...

HoliganSamSunLu

ilhan denilen adam zaten karaktersiz birisi bunu herkez biliyor eee sonunda futbol hayatıda karadı şu tümerinde karasa samsunspora kazık atmanın ne olduğunu örensinler ilhan bey bu işler alman sevgiliye özel uçak tutmakla olmaz adamı yerlerrrrr şimdi manken oldun yarın i... olursun geleceği parlak bu çocuğun.

jean

cezasini mekan tutturamayarak bu genc yasta futbolu birakmak zorunda kalarak cekti zaten

hasselbaink

o akşam bizim topçulara "ne olur atmayın" diye yalvardıklarını cümle alem biliyor. adamlık yapıp gol atmadık, yoksa beşiktaş en farklı galip gelen takım değil en farklı mğlup olan takım olarak tarihe geçecekti.