SAMSUNSPOR - Beşiktaş Maçları

Başlatan fanatik, 09 Ocak 2007, 22:11:52

« önceki - sonraki »

edmontdante

17 Aralık 2008, 20:15:36 #75 Son düzenlenme: 17 Aralık 2008, 20:50:07 samsuni
Erman Toroğlu'nun elimizden aldığı Başbakanlık Kupası Maçından görüntüler.Sonu kötü ama biz gerçekleri biliyoruz nasıl olsa.

http://www.medyaspor.com/v02/Videos.aspx?CategoryID=8&VideoCategory=21&id=278&Page=7--------basbakanlık kupası

kuzey55

2-0 dan nasıl vermişiz yahu.finallerde kaybetmeseydik 1 türkiye kupası 1 de başbakanlık kupamız olacaktı en fiyakalısından...

**KaR6**

bende bu macın cd si var.. kasetten cd ye cektirmiştim..

mehmet yılmaz

17 Aralık 2008, 20:38:29 #78 Son düzenlenme: 17 Aralık 2008, 20:40:28 samsuni
Ah be ah... sanki bir kez daha yenildik, o maça halen kahroluyorum.

yücel çolak'ın golleriyle 2-0 öne geçmiştik. samet aybaba'nın son maçıydı ve tribünlerde semra özal da vardı. tesadüf, samet futbolu bırakıp anap'tan politikaya atılascaktı. hakem erman toroğlu, taç atışını geciktiren emin abiye "oyna oyna bakalım, bu maç öyle bitmez" derken neyi kastetmiştir bilinmez ama o maç gerçekten de öyle bitmemiştir. beşiktaş 7 resmi maçtır yenemediği samsunspor'u son üç dakikada gelen iki golle 3-2 yenmiştir. yazık olmuştu bize...

Alıntı01/06/1988 17:00 19 Mayıs Stadyumu, Ankara - Erman Toroğlu, Onur Sorguç, Hüseyin Karaca
Beşiktaş 3-2 Samsunspor
0-1 Yücel Çolak 18, 0-2 Yücel Çolak 26, 1-2 Feyyaz Uçar 61, 2-2 Samet Aybaba 87, 3-2 Feyyaz Uçar 90
Beşiktaş - second at 1987-1988 Türkiye 1. Ligi
Rade Zalad, Samet Aybaba, Rıza Çalımbay, Ulvi Güveneroğlu, Cem Kumbasar, Bünyamin Süral, Gökhan Keskin, Zeki Önatlı, Saffet Sancaklı, Ali Gültiken, Feyyaz Uçar
Coach: Gordon Milne (ENG)
Samsunspor - losing finalist at 1987-1988 Federasyon Kupası
Fatih Uraz, Đorđe Jovanovski, Muzaffer Badalıoğlu, Burhaneddin Beadini "Burhan", Ercüment Coşkundere, Kasım Çıkla, Emin Kar, Namık Yüksel, Erol Dinler, Mete Adanır, Yücel Çolak (Mustafa Sinecek 68)
Coach: Sükrü Esat Goran (YUG)
Sarı Kart Namık Yüksel, Mete Adanır, Đorđe Juvanovski, Muzaffer Badalıoğlu, Erol Dinler
Kırmızı Kart Emin Kar 90

Ayrıca görüntülerde rahmetli Mete ve Muzaffer'i de görmüş olmak hazin doğrusu...

**KaR6**

mehmet yılmaz

17 Aralık 2008, 20:53:42 #80 Son düzenlenme: 18 Aralık 2008, 00:17:50 samsuni
O iki golün de ortasını 2 numara yapmış; Juvanovski...

2. goln ilk pasını verip golden sonra kollarını açıp zıplayarak sevinen rahmetli Mete. :(

Samet Aybaba'nın son maçında vurduğu topun çatala girmesi de ayrı bir talihsizlik.

Bu arada attığımız gollerden sonra sağlam bir gol sesi geliyor ekrana, iyi taraftarımız varmış demek ki o maçta, Ankara'da...

jean

bu maca bakmstimù ozetine su kupayi bari alsaydik yav

celebi

şu bizim beşiktaşı inönüde 1-4 lük maçın özet görüntüsü varmı arkadaşlar tekrar izlemek istiyorum

AntZ

Alıntı yapılan: celebi - 26 Temmuz 2009, 17:16:20
şu bizim beşiktaşı inönüde 1-4 lük maçın özet görüntüsü varmı arkadaşlar tekrar izlemek istiyorum

Beşiktaş cephesinden, tamamen yanlı görüntüler olmasına rağmen kartların haklılığını gösteren bir video...

beşikta 5 kırmızı kart

samsunmania

İnsanın bu kırmızı kartların birine bile haksız demesi için kör olması lazım.
Bu maçın diyetini bize daha sonra ödettiler.
Geçen gün bir cinconluyla konuşuyorum. Samsun'da okumuş. Samsunspor düşünce çok sevindim dedi. Pisleştim tabii anında kendisine.  :D
Nedene bakar mısınız? Galatasaray'ı çok yenmişiz uyuz olmuş.
Ağzının payını aldı ama zihniyet bunlarda aynı.
Bütün takımlar kuzu kuzu kendilerine yenilecek.
Onlar 3 geyikler olarak birbirlerini ne kadar yenerlerse o kadar şampiyon olacaklar.
Düzene bak birader.
Biz bu zihniyetle ne kadar ilerleriz?
Neymiş İnönü stadında 5 adam atılmazmış.
Fener olsaymış atılır mıymış?
Bu Zimbabwe'de, Madagaskar'da, İngiltere'de de 5 kırmızı yazar kardeşim.

jean

vallahi hayret edilecek duurm kirmiiz kartlarin hepsi dogru hatta ustelik bile bile faul yapip kart goruyorlar sonrada serefli 2.likmis hepsinin kani bozuk bunlarin

Akyol

ula 8taş sen dua et Büyük Başkan İsmail Uyanık'a! Yoksa adını 9taş yapardık 2004'te...

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: Ant55 - 27 Temmuz 2009, 00:30:46
Beşiktaş cephesinden, tamamen yanlı görüntüler olmasına rağmen kartların haklılığını gösteren bir video...

beşikta 5 kırmızı kart

son kirmizi karti gokhan zan olarak soyluyor ama ilhan imansiz olacak :P
hollanda spikeri samsunsporun hakli oldugunu kirmizi kartlarinda dogru oldugunu soyluyor
macin özetini istemis arkadas ama tam olarak olmamis bu kirmizi kartlarin özeti...saglik olsun

jean

cem papile fb li degil bjk li ustelik zonguldak bjk derneginin krulmasindadada basrolu oynamis