Bahattin Köse

Başlatan ata55, 23 Temmuz 2018, 17:05:09

« önceki - sonraki »

5trawberry

Atabey, İnstagram'da yaptığı storylerin yüzde biri kadar gol atsaydı Bahattin'in oynamayışı problem olmazdı.Kariyer sezonu geçiren,oynadığında da atan adamı bencillik yapıyor diye kesmenin akla mantığa uyar tarafı yok.
Antrenman performansıymış...
Kaç hafta sürmüş bu performans böyle ki birden kesik yedi.
İki sezondur elinden geleni yapmış aldığı paranın hakkını vermiş sözleşmesi devam eden bir adam var. Diğer tarafta da kiralık sene sonu yolun ayrılacağı adam.

eprianu

Alıntı yapılan: 5trawberry - 16 Mart 2020, 15:04:44İki sezondur elinden geleni yapmış aldığı paranın hakkını vermiş sözleşmesi devam eden bir adam var.

Atabey için söylediklerinizde haklı olabilirsiniz ama Bahattin konusundaki sözlerinize katılmıyorum. Bahattin iki sezondur elinden geleni yapıyor, diyemeyiz. Ertuğrul Sağlam gelene kadar bencil ve kafasına göre top oynayan, kritik maçlarda (misal Sarıyer) sidik yarışından ötürü Kubilay'a pas atmayan, sahada umursuzca gezen Bahattin'di. Sadece geçen sene Sakarya ile oynadığımız Plaf-Off maçındaki hareketleri bile insanı çıldırtmak için yeterli. Ayrıca ortada hiçbir sebep yokken geçen sezon attığı bir gol sonrası tribünlere sus işareti yaptığını da unutmamak gerek.

Benim dışarıdan anladığım kadarıyla Ertuğrul Sağlam ciddiyet ve disiplin istiyor. Sonrasında ise takım oyunu. Burada sorulması gereken soru şu: Ahmethan bile az-çok forma şansı bulurken Bahattin neden kulübede?

mehmet yılmaz

Bahattin Köse, Şampiyonluğumuzu Taraftarımızla Kutlayacağız

Lig Radyo'da Yetkin Etkin'in hazırlayıp sunduğu Samsunspor özel programına katılan Bahattin Köse bazı açıklamalarda bulundu.

Lig Radyo'da Yetkin Etkin'in hazırlayıp sunduğu ve Samsunspor'un konuşulduğu özel bir program gerçekleştirildi. Programa telefonla bağlanan golcü futbolcu Bahattin Köse bazı özel açıklamalarda bulundu.  Bahattin'in açıklamaları genel olarak şunlardı: "Gol krallığı yarışında iddiam var. Elbette gol kralı olmak istiyorum. Benim hayalim sezon bittiğinde Samsunspor'un şampiyonluğu ve benim d gol kralı olmam şeklindedir. Üst liglerde uzun süre oynadım, orayı biliyorum. Samsunspor'la bir yıl daha sözleşmem var ve elbette ki Samsunspor'da devam etmek istiyorum. Zaten bizim hedefimiz sadece bu sezona yönelik değildi, şampiyonluklar yaşamayı amaçlıyorduk. Çok iyi bir seri yakaladık. Bu seriyi devam ettiriyoruz. Lige verilen bir ara var ancak ara bittikten sonra şampiyonluğumuzu garantilemek, kesinleştirmek amacını taşıyoruz. Bu sezon şu ana kadar 19 gol attım. Aralarından en iyilerini seçmemi istediğiniz zaman, estetik olarak değil ama önem olarak sıralamak isterim. Benim için en önemli gol Manisa deplasmanında attığım goldü. Evet, 3-0'ı getirmişti ama yine de o maçı kazanmamız açısından çok önemli ve kritik bir gol oldu. Yine unutamadığım bir başka gol ise İnegöl deplasmanında oldu. O maçta sonradan oyuna girdim. İyi bir futbol oynamıyorduk, sıkıntılı bir maçtı ancak attığım golle maçı 1-0 kazandık. Doğrusu o gol de benim için çok değerlidir. Samsunspor taraftarının ne kadar büyük olduğunu her zaman görüyoruz. 20-25 bin kişiye oynuyoruz. Benim hayalim taraftarla birlikte çok güzel bir şampiyonluk kutlaması yapmak ve o günün de geleceğini düşünüyorum."

evolution55

eksiksiz ödemelerini alıyorsun, geçmişten gelen hiç bir ödemen yok, başkan seninle ilgili planlarını anlatmış, sözleşmeni uzatacağız demiş. buna rağmen kulübe ihtar çekmek nedir bahattin???

55_OrHaN_55

Satın Kocaeli'ne gitsin. İsteyip duruyorlar zaten.

Stoper

Bir tahtası eksik bunun..

55_OrHaN_55

Manisa'dan da bu şekilde olaylı ayrılmıştı.

Sadece Samsunspor

Bu hareketin olmadi. Yallah 1 yil para alamayacagin kuluplere

_SoN_

Bahattin'in yaptığını doğru bulmuyorum, lakin, basında ve medyada yer alan her habere inanmamak lazım o zaman, hani "pandemi döneminde bile oyuncuların parası takır takır ödeniyordu, hani maddi boyutta hiçbir sorunumuz yoktu" Açıkçacı ben bunu "Cesur Yürek Başkan" dan beklemezdim, konuyu kulube ihtar çektirecek boyuta getirmemesi gerekirdi ki, biz bu zamana kadar yaptığı açıklamalardan ve medyadan takip ettiklerimizden hep bunu görmüştük. Açıkçası bu olay bana çok büyük bir süpriz oldu. İlk yazdığım gibi, demekki her söylenene inanmamak gerekiyormuş! Bu zamanda bu tür haber yakışmadı.

deado

bye bye Bahattin demenin vakti geldi o zanan.

muzaffer4

Kim olduğunun önemi yok isterse Messi olsun şu şartlarda ihtar çekiyorsa kulüpte durmasının bi anlamı yok önceki senelerden ders çıkarmalıyız bir kişi tüm takımın birlik beraberliğini bozuyor.

evolution55

ki önceki sene yaptıkları tavırları ortadayken taraftar ona sahip çıkmışken, başkan sahip çıkmışken yaptığı harekete bak.

jean

Allah sana akil fikir versin

eprianu

Ben her zaman aynı şeyi söyledim: Tribünlere durduk yere ses işareti yaptığı gün gönderilmeliydi. Huylu huyundan vazgeçmez...

evolution55

An itibari ile kadro dışı bırakılmış