Musa Aydın

Başlatan CeLiL_55, 03 Nisan 2008, 09:12:35

« önceki - sonraki »

Baskent_Samsunspor

para herkesi satın alabilir ama gerçek bir samsunsporluyu asla

ahk34

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 05 Şubat 2009, 14:15:42
Kim nereye giderse gitsin bu taraftar Tanju gibi bir futbolcuyu sildi.Musa'nın adını bile hatırlamaz ilerde...

kumköylü ahmet

samsunspordan giden hicbir futbolcuyla ilgilenmiyorum ilgilenmemde..
mesala serkan gsye gittiginde celil fenere gittiginde ertugrul bjkye gittiginde samsunlu olabilirler ama samsun icin ter dökmedikleri surece beni uzakdan yakindan ilgilendirmiyor...

Birgún ayni ucakda istanbuldan samsuna geldim yan koltugumda ertugrul saglam vardi.herkez onun imzali resmini laiyordu bende tam yanindaydim ve ucak carsamba havaalanina indiginde bana sordu sohbetimiz olmusdu ama futbolla ilgili degil soru ise suydu:

...Herkez benim imzali resmimi aliyor sen benim yanimdasin sen neden almiyorsun dedi.
bende sen suan bjkinin futbolcususun. samsunsporluyum ben, benim icin hicbirsey ifade etmiyorsun futbol adina dedim ve basarilarin devamini diledim ve ayrildik...

BekiRcaN_5s

helal olsun abi iyi demişsin onu hala unutmamıştır o :)

ugrass

Alıntı yapılan: Baskent_Samsunspor - 07 Şubat 2009, 20:12:12
para herkesi satın alabilir ama gerçek bir samsunsporluyu asla

CeLiL_55

yine olayları çarpıtıyosunuz düştüğümüz sezon kimsenin para için kaçtığı filan yok,o dönemin yönetimi futbolcuları yüzüstü bıraktığı için futbolcular gitti Serkan Aykut dünyanın parasını almıştı Şekerspora imzayıda atmıştı herkes gittikten sonra niçin sondk'da Serkanı ikna ettilerde geri getirdiler demekki isteseydiler Celil,Musa onlarıda takımda tutabilirlerdi yanlış yorumlar olmasın beyler

germencisse

futbolculuk ve kişilik yönünden harika birisi

kaptan 55

musayla amatördede oynadım gerçekten karakter yönünden çok sağlam bi arkadaşımızdı SAMSUNSPORda son zamanlar fazla şans bulamayınca ayrılmak istedi SAMSUNSPOR dan adnana verilen şansın yarısı musaya verilmedi,adnan SAMSUNSPOR dan ayrılıp ts imza attığında hayallerim gerçek oldu dediğinde musa aydının gönlüde aklıda her zaman SAMSUNSPOR ladır

yaman55

Alıntı yapılan: yaman55 - 07 Şubat 2009, 19:29:35
bırakın bu adamları ya kapitali samsunspora tercih etmiştir boşverin

CeLiL_55

Bazı arkadaşlar herşeyi çok basit sanıyor acaba düşünüyorlarmı o dönem giden futbolcular niçin gitti ne gibi engeller çıktı takımda kalmaları için Celil,Musa v.s onlar kalmak istesede yöneticiler sizi istemiyoruz dedikten sora adamlar ne yapabilirler Musa o sene gitti diye sırf gittiği için Bazı kişiler Musayı günah keçisi yaptı biraz daha mantıklı düşünün artık...

kaptan 55

TEŞEKKÜRLER MUSA.SAMSUNSPOR'umuzun süper genç takımının deplasman masraflarını karşıladığın için yüreğinde bizler gibi SAMSUNSPOR'u taşıdığını bilmek güzel bişey

Sercan

Samsunspor altyapısından yetişen ve yıldızı bu takımda parlayan Sivassporlu Musa Aydın, yarın Sivas'a hareket edecek olan Samsunspor Süper Genç Takımı'nın bütün masraflarını karşılayacak. Musa'nın bu örnek davranışına Altyapı Genel Menajeri Ali Süer çok teşekkür etti

MASRAFLARI KARŞILIYOR
Samsunspor Süper Genç takımı yarın karşılaşacağı Sivasspor maçı için dün bu kente hareket etti. Maddi sıkıntılarla boğuşan Kırmızı- Beyazlılar'da, Samsunsporlu eski futbolcu Musa Aydın örnek bir davranış gösterdi. Samsunspor altyapısından yetişen ve yıldızı Kırmızı- Beyazlı ekipte parlayan Musa, eski takımına karşı vefa borcunu öderken, Samsunspor Süper Genç Takımı'nın da Sivas deplasmanındaki bütün masraflarını karşılayacak.

SÜER TEŞEKKÜR ETTİ
Bu durum karşısında çok mutlu olduklarını ifade eden Samsunspor Altyapı Genel Menajeri Ali Süer, "Musa her yıl olduğu gibi bu sezonda örnek bir davnarış gösterdi. Geçen yıl da Sivasspor maçı için bütün masraflarımızı karşılamıştı. Altyapımızdan yetişen bu oyuncularımızın takımlarını unutmadıklarını görmek bizleri de çok sevindiriyor. Musa Aydın'a çok teşekkür ediyor ve takımı Sivasspor'a da başarılar diliyorum" diye konuştu...

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=14560

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 06 Mart 2009, 17:43:16

Samsunspor altyapısından yetişen ve yıldızı bu takımda parlayan Sivassporlu Musa Aydın, yarın Sivas'a hareket edecek olan Samsunspor Süper Genç Takımı'nın bütün masraflarını karşılayacak. Musa'nın bu örnek davranışına Altyapı Genel Menajeri Ali Süer çok teşekkür etti

MASRAFLARI KARŞILIYOR
Samsunspor Süper Genç takımı yarın karşılaşacağı Sivasspor maçı için dün bu kente hareket etti. Maddi sıkıntılarla boğuşan Kırmızı- Beyazlılar'da, Samsunsporlu eski futbolcu Musa Aydın örnek bir davranış gösterdi. Samsunspor altyapısından yetişen ve yıldızı Kırmızı- Beyazlı ekipte parlayan Musa, eski takımına karşı vefa borcunu öderken, Samsunspor Süper Genç Takımı'nın da Sivas deplasmanındaki bütün masraflarını karşılayacak.

SÜER TEŞEKKÜR ETTİ
Bu durum karşısında çok mutlu olduklarını ifade eden Samsunspor Altyapı Genel Menajeri Ali Süer, "Musa her yıl olduğu gibi bu sezonda örnek bir davnarış gösterdi. Geçen yıl da Sivasspor maçı için bütün masraflarımızı karşılamıştı. Altyapımızdan yetişen bu oyuncularımızın takımlarını unutmadıklarını görmek bizleri de çok sevindiriyor. Musa Aydın'a çok teşekkür ediyor ve takımı Sivasspor'a da başarılar diliyorum" diye konuştu...

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=14560

bazı arkadaslara kpk olsun bu ;)

Sadece Samsunspor

musaya laf yapanlara kapak olsun helal olsun musa başarılarının devamını diliyorum

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=20227

germencisse

gercekten cok gsl bir davraniss