Samsunspor video-klip

Başlatan timofte, 21 Ekim 2006, 19:23:49

« önceki - sonraki »

sezer-55

Tanjunun sakaryaspora attığı muhteşem rovaşata golü bana o güzel günleri hatırlattı.her maçı 20 bin taraftara oynayan ve gelene gidene beş attığımız o güzel günleri hatırlattı.projede emeği geçene ve o güzel günleri hatırlatana TEŞEKKÜRLER.

piyanist

Timofte Ne Diyim Sana.Şu Andaki psikolojik Durumumu Anlatamam...Ellerine Sağlık

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "MeL_55"] sagol kardesim ben sana söylemistim dime!! daha baska resimlerin varsa yolayabilirsin !! senin resimlerin cok kaliteli ve güzel !![/b]

özel olarak yollamama lüzum yok; zaten gidebildiğim her maça ait fotoları o maçın topicinde ekliyorum. Oradan alabilirsin beğendiklerini.

Alıntı yapılan: "timofte"ben de 2005-2006 sezonunu özetleyen yeni bir video hazırladım. Ender arkadaşımız yeni bir tane yapar mısın demişti, benim de aklımdaydı ve elimdeki bazı görüntülerle birlikte, bulduğum ilk uygun boş zamanda hazırladım..

Timofte çok teşekkürler. Sana daha önce de söylemiştim; inanıyorum gün gelecek senin elinden güzel bir Samsunspor belgeseli seyredeceğiz. Bu arada Halk Gazetesi senin daha önceki videoyu olduğu gibi kendi sitesine eklemiş. Gerçi, sonuna da yazmışlar Timofte samsunspor.biz diye.

MeL_55

Alıntı yapılan: "samsuni"özel olarak yollamama lüzum yok; zaten gidebildiğim her maça ait fotoları o maçın topicinde ekliyorum. Oradan alabilirsin beğendiklerini.

tamam kardesim sagol
cok güzel bir 2. video yapmaya düsünüyorum ama samsunspor dan ait videolar bulamiyorum timofte sende var galiba yardim edersen sevinirim

piyanist

Arkadaşlar Fotoğraf Nasıl Ekleniyor.Bana Biri Açıklarsa Sevinirim.Bendede Baya Foto Var Paylaşmak İstiyorum

bengülü

arkadaşlar videolar harika 3.video inşallah samsunspor süper lige çıkınca samsunspor marşıyla çalarız çok sağolun arkadaşlar ellerine sağlık devamını bekleriz.

MeL_55

Alıntı yapılan: "bengülü"arkadaşlar videolar harika 3.video inşallah samsunspor süper lige çıkınca samsunspor marşıyla çalarız çok sağolun arkadaşlar ellerine sağlık devamını bekleriz.

sagol kardes birsey degil samsunsporuma feda olsun

ender

gercekten cok guzel calismalar.cok tesekkur ediyorum.Fakat bir istegim olacak bunlari rapidshareden bizimle paylasmaniz mumkunmudur.ayrica timofte bizde arsivimizi senin video goruntuleri ve fotgraflar sayesinde genisletebilirmiyiz.Eger yardimci olursan sevinirim.bunu msndende yapabiliriz.Tabi bunun senin icin bir sakincasi yoksa.benim msn adresim enderinan@hotmail.com

piyanist

Alıntı yapılan: "ender"Fakat bir istegim olacak bunlari rapidshareden bizimle paylasmaniz mumkunmudur.

Rapidden Daha güzel Olur Hem Arşiv Olarak Bizde Saklarız İlerde Torunlarımıza Felan Gösteririz.Bide Hala Nasıl Resim Konulcağını Bilmiyorum.Yardımsever Biri Açıklasın

suat45

Sevgili Timofte harika bir iş çıkarmışsın bizlere ve tüm dünyaya bunu sunduğun için çok ama çok teşekkürler. Bunun gibi başarılı çalışmaların devamının gelmesini sabırsızlıkla bekleyeceğiz.
SAMSUNSPORLU OLMAK BİR AYRICALIKTIR
ŞİDDETLE TAVSİYE EDİLİR....

angel-35

Böyle güzel işler yapıldıkça ben gurur duyuyorum. Sağolasın timofte bunu düşünmen vede uygulamaya koyman çok güzel. Arkadaşlar hep birlikte bu eserin sahibini alkışlamalıyız ben kendi adıma bunu yapıyorum. Her şey bu takım için, kırmızı ve beyaz için, taraftar için.
Beraber yürüdük biz bu yollarda beraber ıslandık yağan yağmurda.....    Ebru/İzmir

salihcakir

sevgili timofte sevgili Mel55 ellerinize sağlık. en az bu kadar güzel vieolarınızın şampiyonluğumuzu anlatacak günleri görmek dileğiyle...
binlerce kez teşekkürler. ellerinize sağlık.

timofte

Tekrar rica ederim arkadaşlar, ender arkadaşın isteği üzerine 2005-2006 klibini de rapidshare'e yükledim. isten dosya olarak da indirebilir.

http://rapidshare.com/files/82028489/2005_-_2006_Samsunspor_kueme.wmv.html

ender

timofte cok tesekur ederim sayende guzel bir arsiv yapma sansimiz oluyor.

timofte

http://www.youtube.com/watch?v=y8HRQm1oRs8

Tribün resimlerimiz eşliğinde Kayahan'ın "Ben Anadolu Çocuğuyum" parçası Youtube'a klip olarak eklenmiştir. Resimleri internet ortamında bizimle paylaşan herkese katkıları için teşekkürler.