Yönetim bırakıyor mu?

Başlatan sersa, 27 Ağustos 2009, 13:38:37

« önceki - sonraki »

şimşek_55

YOnetım bırakırda Tahsın nasıl bırakacak o koltugu. SAyın teknık  ustadımız  kulubu bırakırsa ne ısle ıstıgal edecek .

Akyol

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 28 Ağustos 2009, 17:56:34
YOnetım bırakırda Tahsın nasıl bırakacak o koltugu. SAyın teknık  ustadımız  kulubu bırakırsa ne ısle ıstıgal edecek .
bakarsın çerkezköy'e muhtar olur :P

şimşek_55

Alıntı yapılan: Akyol55 - 28 Ağustos 2009, 18:30:42
bakarsın çerkezköy'e muhtar olur :P

Çerkezköy de  daha profesyonel ınsanlar  var merak etme ona sıra gelmez. ÇErkezköy Turkıyenın  en buyuk sanayı merkezı onuda  unutma dostum. Camıları ınsanları kucumsene sana nerede oldugunu sorarlar yoksa.

eLLis

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 28 Ağustos 2009, 20:30:04
Çerkezköy de  daha profesyonel ınsanlar  var merak etme ona sıra gelmez. ÇErkezköy Turkıyenın  en buyuk sanayı merkezı onuda  unutma dostum. Camıları ınsanları kucumsene sana nerede oldugunu sorarlar yoksa.
İzmit sanayi merkez izmiti takmıyor bu taraftar çerkezköy kim kardeş :)

mehmet yılmaz

Camıları ınsanları kucumsene sana nerede oldugunu sorarlar yoksa.

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 28 Ağustos 2009, 17:56:34

Ciddi bir çelişki değil mi?

Tamam, biz de eleştiriyoruz ama seninki düşmanlık boyutuna vardı artık...

şimşek_55

Alıntı yapılan: samsuni - 28 Ağustos 2009, 20:53:49
Ciddi bir çelişki değil mi?

Tamam, biz de eleştiriyoruz ama seninki düşmanlık boyutuna vardı artık...

Yanılıyorsun o zaman  benım kımseye dusmanlıgım yok.   Ben anlayıs kulturunden yanayım

Kaya

bu ne yaaa >:( güzel kardeşim yorumlarına dikkat et,kim kime ne soruyor anlamadım sabır sınırlarını kimse kimsenin zorlamasın ayık olalım.................

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 28 Ağustos 2009, 21:03:19
Yanılıyorsun o zaman  benım kımseye dusmanlıgım yok.   Ben anlayıs kulturunden yanayım

öyle olsun bakalım...

mevzuyu kilitliyorum artık, yönetimin bırakma gibi bir niyeti olmadığı açık zaten..